tembeller için cilt bakımı


Tembeller için cilt bakımı tüyoları

Cilt bakımının önemini  hepimiz biliyoruz... Buna rağmen yine de aramızda bazı tembeller var J Biz de bu yazımızda cilt bakımı için üşenenlere veya zamanı olmayanlara hızlı ve pratik bilgiler vermeyi amaçlıyoruz.Cilt bakımına fazla zaman ayıramayan kadınlar için yararlı olacağını düşündüğüm bu yazıyı dilerim beğenirsiniz J

1-Kırışıklıklarla savaş

Üşenenler; c vitamini içeren serumları belirli aralıklarla cildinize uygulayın. Her gün yapmasanız bile arada sırada yapacağınız uygulama oldukça fayda sağlayacaktır.

Daha çok üşenenler; kollajen içeren göz kremlerinden alın ve tv karşısında minik birer parça kremi, göz kenarlarınıza masaj yaparak yedirin.

Tembeller;C vitamini içeren vitaminlerden alın. En güzeli doğal yoldan almak. Her gün bir portakal suyu, birkaç çileksize bu konuda yardımcı olacaktır. Meyve hiç tüketmiyorsanız, dışarıdan alacağınız c vitamini takviyesi de işe yarar.

2-Kaz ayakları ile savaş

Üşenenler; Kaz ayakları yani ilk kırışıklıklar eğer iyi bakılmazsa çok kısa zamanda derin kırışıklık halini alabilir. O yüzden kırışıklıkları engellemek için üşenenlere A vitamini tavsiye ediyoruz. A vitamini içeren göz çevresi kremlerinden kullanabilirsiniz. ilk kırışıklıkları önlemede oldukça faydalıdır.

Daha çok üşenenler; Bu hafta göz çevrenizi hiç nemlendirmediniz değil mi? Peki o zaman şunu deneyin; nemli bir bez parçasını göz altlarınızda biraz tutun ve yeterince nemlenince göz kreminizi sürün.  Böylece daha iyi etki edecektir.

Tembeller; bunların hiçbiri size göre değil, iyisimi siz gidin biraz uyuyun sevgili tembeller J Bu konuda ciddiyiz. Yeteri kadar uyumak cildin daha geç yaşlanmasını sağlar.

3-Olmazsa olmaz: nemlendirici

Üşenenler; Güneş koruma faktörü olan losyonlar sizi güneş kremi sürme zahmetinden kurtararak kullanım kolaylığı sağlayacak.Spf içeren bir yüz ve vücut losyonu alıp rahat rahat kullanabilirsiniz.

Daha çok üşenenler; Her gün cildinizi nemlendirmiyorsunuz?Öyleyse nemlendirici içeren yüz yıkama jelleri size yardımcı olabilir. Cildi kurutmayan, yulaf veya shea yağ özlü jellerden hemen edinin. Cildinize büyükbir iyilik etmiş olacaksınız.

Tembeller; Bol bol su için J

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top