5 adımda çoklu orgazm !


Çoklu orgazm nedir,nasıl yaşanır?

’Acaba gerçekten böyle bir şey var mı,yoksa abartıyorlar mı?’’ diye düşünüyorsanız,peşinen söyleyelim;

Evet var !

Çevrenizde duyduğunuz,kitaplarda,dergilerde  okuduğunuz bu muhteşem hazzı yaşamak için yapmanız gereken 5şey var.Bu 5 adımı atmanız belki çoklu orgazmı %100 garantilemeyecek ama,emin olun ihtimali çok artıracak.Hazırsanız hadi başlayalım !

1-Vücudunuzu yeniden keşfedin;İlişkide en çok zevk aldığınız noktalarınızı biliyorsunuz ve orgazm oluyorsunuz.Bu güzel...Ama,yetmez Eğer, ard arda,sarsılarak orgazmın doruklarında uçmak istiyorsanız,yeni bir keşif yapmanız kaçınılmaz! Özellikle genital bölgenizden başlayarak tüm vücudunuzu keşfetmeniz gerek.Bu keşif sırasında yardımcı araç- gereç kullanmaktan çekinmeyin .


2-Kegel Egzersizleri yapın;Kegel Egzersizleri,Pelvik bölgede bulunan vajinal kasların güçlendirilmesi için yapılan egzersizlere verilen isimdir.Bu egzersizler ile,birden fazla orgazm olmak için,vajinal kaslarınızı yönetmeyi öğreneceksiniz.Kegel Egzersizleri konusunda,uzman bir jinekolog ile görüşmenizi öneririz.


3-Psikolojik olarak hazırlık yapın;Bu çok güzel bir şey.Kimseyi üzmeden,seks hayatınızdan maksimum zevki almak istemeniz gayet doğal!Çoklu Orgazm isteğiniz ile ilgili suçluluk duymayın.Bu konuda  kafa yoruyor olmanız sizi kötü hissettirmesin.Siz ne kadar mutlu olursanız,sevdiğiniz insanı da doğru orantılı olarak mutlu edersiniz.

4-İlk denemeleriniz için rahat edeceğiniz ortamlar seçin;Zaman ve mekanın sorun olduğu anlarda yapılan seks,genelde çoklu orgazm için uygun değildir.Kendinizi tamamen huzurlu hissedeceğiniz,sizi tahrik edecek ortamlar,ilk denemeleriniz için uygun olacaktır.

5-Partnerinizin desteğini alın;Onsuz olmaz...Onu da bu heyecanınıza dahil edin.Neler yapması gerektiği konusunda yönlendirin.Hedefinize, sevdiğiniz insanın çabaları ile daha sağlıklı ve hızlı erişirsiniz.


Bu makale TAM Koçluk Tarafından yazılmıştır. Tüm cinsel sorunlarınız için samimi yaklaşım ve bilimsel çözümler  http://tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top