Acısız Ve Ağrısız Anal Sex Nasıl Yapılır?


Anal Seksi Kolay Ve Zevkli Yaşamak İçin Tüyolar

Acısız anal seks,yapılacak bazı ön hazırlıklarla mümkün...Bu yazımda;ilk kez anal sex deneyimi yaşayacak olan  kızlar ve kadınlar için bazı önerilerde bulunacağım.İlaveten,daha detaylı bilgi almak isteyen okuyucularımız için de,sitemizin cinsellik sayfasındaki anal sex yazılarına linkler vereceğim.Hazırsanız başlayalım;

İlk Anal Seks Deneyimini Acı ve Ağrı Hissetmeden Yaşamak İçin Neler Yapmalı?

Anal Açıcı Ve Rahatlatıcı Krem Kullanın

Makattan (anal) ilişki,bölgenin yapısı gereği,vajinal sekse nazaran daha zordur.Diğer bazı yazılarımda da açıkladığım üzere,anal bölge,defekasyon(dışkılama) için güçlü kas dokusu ile kaplıdır.Kas dokusunda yeteri kadar gevşeme sağlanamazsa,ters ilişki,yaşanan ağrı ve acı nedeniyle neredeyse imkansız hale gelir.

Bu sebeple, bölgedeki kas dokusunu gevşeten,içeride ilerlemeye olanak sağlayan kaliteli bir anal sex kremi kullanmanızı tavsiye ederim.

Anal birleşmeden yaklaşık 3-4 dk.önce anal rahatlatıcı kremi,bir tatlı kaşığı miktarında anal girişe ve hafif içeri doğru masaj yaparak dairesel hareketlerle yedirin.


Anal Tıkaçla Bölgeyi Alıştırın

İngilizce ismi anal plug olan anal tıkaçlar,hem anal girişi açmada,hem de anal uyarımda kullanılan seks oyuncaklarıdır.

Anal rahatlatıcı kremi uyguladıktan sonra,çok büyük olmayan,medikal silikondan üretilmiş bir anal tıkaca bolca anal kayganlaştırıcı sürün ve yine dairesel hareketlerle içeride ilerletmeye başlayın.

Peki neden sürekli ‘’dairesel hareketlerle’’ diyorum,onu da açıklayalım; Anal giriş,yani kalın bağırsağın sonlanım yeri olan rektum,boğumlu yapıdadır.Girdap gibi düşünün...Bir girdapta ilerleyen nesneler nasıl dairesel hareketler yapıyor ise,siz de kolay ilerleme için anal girişte aynısını uygulamalısınız.


Anal Kayganlaştırıcı Kullanın

Anal tıkaç yardımı ile açtığınız bölgeye penis temas etmeden hemen önce bol miktarda anal kayganlaştırıcı jel sürün.

‘’En iyi kayganlaştırıcı hangisi?’’ isimli yazımda da açıkladığım üzere, anal kayganlaştırıcılar,normal kayganlaştırıcı krem ve jellerden daha yoğun kıvamlıdır.

Kayganlaştırıcı seçimi konusunda daha önce yazdığım bir tavsiyemi tekrar edeyim;Su bazlı,medikal özellikli kayganlaştırıcı jel tercih edin.Silikon bazlı kayganlaştırıcılar hem çabuk kurur,hem de iç çamaşırı,nevresim gibi temas ettiği yerlerde leke bırakır.Bu nedenle,silikon bazlı yerine su bazlı kayganlaştırıcı ürünler kullanın.


Doğru Pozisyonu Seçin

‘’Anal sex pozisyonları’’ isimli yazımda,ilk anal sex için en iyi pozisyonları resimli olarak açıklamıştım.Bu yazıda önerilen bir pozisyonda ters ilişki yaşayın.

Gerekiyorsa Anal His Kaybı (Uyuşma) Yapan Sprey Kullanın

Bazı kadınlarda kuyruk sokumu kemiği (koksiks) anüse çok yakındır.Bu bir sorun değildir.Nedeni genetik veya yaşam tarzı kaynaklı olabilir.Kuyruk kemiği anal girişe çok yakın ise,birleşme esnasında,kemikle penis arasında sıkışan anal doku daha fazla acı hissi yaşatır.Erkekte,penisi girerken kemiğe temas ettiği için zevk yerine acı duyabilir.

Yine bazı kadınlar aşırı dar anal girişe sahiptirler.Hatta dışkılamada bile zorluk yaşarlar.Hele de basur (hemoroid) sorunu varsa,arkadan seks,imkansız hale gelir.

Tüm bu nedenlerden dolayı,yaptığınız tüm hazırlıklara rağmen,penisin girişi esnasında aşırı acı duyuyorsanız,geçici his kaybı yapan sprey ve kremleri kullanabilirsiniz.

Peki nedir bu kremler,nerede satılır?

Çoğu insanın bilmediği bir tüyo vereyim bu konuda;

‘’En iyi geciktirici hangisi?’’ isimli yazımda açıkladığım gibi,erkeklerde geciktirici olarak kullanılan krem ve spreylerin çoğunda lidokain,benzokain gibi lokal antestezkiler vardır...Peniste hafif his kaybı yaparak,cinsel ilişki sırasında daha geç boşalmaya yardımcı olan ürünlerdir.

Geciktirici krem ve spreyler his kaybı yaptığı için,anal girişte de kullanılabilirler.Anal girişte penis gibi mukozal yapıdadır.Bu nedenle etkisi çok hızlı başlar.


Anal uyuşma ve his kaybı yapan bu ürünler nasıl kullanılır,onu da sprey ve krem için ayrı ayrı açıklayayım;

Anal acı azaltıcı sprey;Lidokain içeren kaliteli bir geciktirici spreyi,yukarıdaki tüm aşamaları tamamladıktan sonra,anal girişe 3-4 fıs sıkın.10 dakika bekleyin,etkisi başlayacaktır.On dakika sonra,penise ve anüse bolca anal kayganlaştırıcı uygulayarak birleşme yaşayın.

Anal acı azaltıcı krem;Kullanacağınız ürün kremse,yine 10 dakika önce bir fındık büyüklüğünde kremi anal girişe sürün.Sonrasında kayganlaştırıcı uygulayarak ilişki yaşayın.

Geciktiriciyi anal uyuşma için kullanmak isteyenlere tavsiyem ise,krem kullanın.Çünkü spreylerde bulunan itici gazlar,anal girişinde çatlak (fissür) olan kadınlarda yanma ve tahrişe neden olabilirler.


Anal seksle ilgili bazı cinsel sağlık bilgilerini hatırlatarak yazımı sonlandırıyorum;

  • Değerli erkek takipçilerim;Yaşam tarzı ve inancı gereği anal ilişki istemeyen eş veya sevgilinize saygılı olun.Geçici cinsel hazlar,bir kadını incitmenize veya bir aşkın bitmesine neden olmasın.

  • Anal çatlak veya basur (hemoroid) sorunu olan kadınlar,kızlar ve gay (eşcinsel) erkekler anal seks yapmamalı.

  • Ters ilişkiden önce anal giriş ve rektum temiz olmalı.Su ile çalışan bir anal temizlik lavmanı işinizi kolaylaştırabilir.

  • Makattan çıkan penis vajinaya itilmemeli.Çünkü kalın bağırsak florasında (ortamında) bulunan bazı bakteriler vajende enfeksiyona neden olabilir.

  • Kesinlikle prezervatif (kondom) kullanılmalı.

Bilgi:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta anal seksi kolay ve zevkli yaşamanıza yardımcı olabilecek anal seks oyuncakları ve kayganlaştırıcılar satılmakta.Gizliliğinize ve sağlığınıza gösterilen kadın özeni,huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top