Aklınızı Başınızdan Alacak 3 Yeni Vibratör!


En Yeni Realistik ve Modern Vibratör Modelleri

Yaklaşık iki yıl önce kaleme aldığım ‘’En iyi vibratör hangisi?’’isimli yazımda,klasik vibratörler arasında fiyat ve kalite olarak öne çıkan ürünleri sıralamıştım...Aradan iki yıl geçti ve yazımı yeni ürünlerle güncellemek gerekliliği doğdu.

Bu yazımda klasik(penis görünümlü) ve modern vibratörler arasında en çok tercih edilenleri sıralayacağım.Dilerim bu yazı,kaliteli ve ucuz vibratör satın almak isteyen okuyucularıma faydalı olur...

En iyi vibratör hangisi?

Bluetooth Uzaktan Kumandalı Vibratör

Realistik vibratörde denilen klasik vibratörlerin teknolojik anlamda geldiği son noktadır...Hijyenik medikal silikondan üretilen bu muhteşem seks oyuncağının en büyük avantajı kablosuz kullanım imkanı sunması.Yani,vibratörü kullanmak oldukça kolay!

Kutudan çıkan pilleri bluetooth uzaktan kumanda cihazına takıyorsunuz ve ellerinizi kullanmadan keyifli bir deneyim yaşamaya başlıyorsunuz...

10 farklı titreşim modu olan bu yeni vibratörün 3 farklı çeşidi bulunmakta.Zevkinize göre zenci ve ten rengi olarak iki seçeneğe sahip olan uzaktan kumandalı vibratör,tene yakın bir his vermekte.


İnfinity Oynar Başlı Tavşan Vibratör

Modern vibratörler arasında elit bir yeri olan İnfinity,mükemmel donanımı sayesinde keyifli bir orgazm yaşamanıza yardımcı olabilir...

Öne çıkan özelliklerine kısaca göz atacak olursak;Oynar başlığı, vajinanın farklı bölgelerini uyarmak için ideal.Klitoris ve vajina ucunu ayrı-ayrı titreşim modlarına ayarlamak mümkün.Sudan etkilenmeyen İnfinity vibratörün 10 farklı titreşim hızı ve değişik modları bulunmakta.


Partner Plus Çiftler İçin Vibratör

Diğer bir yazımda detaylı olarak kullanımını açıkladığım çiftler için vibratör,erkeğin ve kadının aynı anda zevk almasına olanak sağlayan son teknoloji ürünü bir sex oyuncağı.

Tek motorlu ve çift motorlu iki modeli bulunmakta.Tek motorlu olan modelinin fiyatı 350 TL civarında,çift motorlu ise 500 TL.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta yukarıdaki ürünler ve onlarca farklı vibratör çeşidi bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’modern vibratörler’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/modern-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top