Anal Seksi Cazip Kılan 6 Neden


Ters İlişki Neden Tercih Ediliyor?

‘’Anal seks yapan kadınlar anlatıyor’’ isimli yazımda,ters ilişki deneyimi olan kızların ve kadınların geri bildirimlerini objektif bir bakış açısıyla sıralamıştım...

Bu yazımda ise;’’İnsanlar neden anal sex yapar?’’ sorusunu psiko-sosyal nedenler çerçevesinde yanıtlamaya çalışacağım.Hazırsanız başlayalım;

Bekareti Kaybetmeden Cinsel Birliktelik Yaşamaya Olanak Tanıması

Özellikle genç kızlar için en geçerli neden sanırım bu...Elbette hem vajinal hem de arkadan ilişkiden zevk alarak yapan kızlar da vardır lakin,çoğu genç kız,ilk anal deneyimini bakireliğine zarar gelmemesi için yaşamıştır.


Kadını Tümüyle Ele Geçirme Dürtüsü

‘’Erkekler yatakta ne ister?’’ isimli yazımda açıkladığım üzere,karısı veya sevgilisiyle cinsel açıdan mutlu erkekler dahi,anal ilişki ister.Bu isteğin başlıca nedeni;Kadının çeşitli nedenlerle kimseye sunmadığı bir alanını ele geçirmek ve erkeklik egosunu tatmin etmektir.

Eşini/Sevgilisini Elinde Tutma İsteği

Sevdiği erkeği kaybetmek istemeyen bir kadın,onun analdan yapma hevesini gidermesi için ters ilişkiye girebilir.Benzer şekilde,bakire olduğu için önden ilişkiye giremeyen bir kız,erkek arkadaşının başka kızlara kaçmaması için makattan sekse razı olabilir.

Her iki durumda da temel neden,kadının elindekini kaybetmeme dürtüsüdür.


Yoğun Sinir Ucu Uyarımının Verdiği Acıyla Karışık Zevk

Analı zevkli bulan kadınların ve eşcinsel erkeklerin en çok zevk aldığı şey,anüsün zorlanması ile oluşan sinir ucu uyarımıdır.Anal seksi acı verici de,aşırı zevkli de yapan bu hassas bölgenin zorlanmasıdır.

Daha önce bazı yazılarımda açıkladığım üzere,insan bedeninde sinir uçlarının en yoğun olduğu bölgelerden birisi anüs ve rektum girişidir.

Hamile Kalma İhtimali Olmaması

İster bakire olsun ister olmasın,anal seksten zevk alan bir kadın,korumaksızın özgürce ters ilişki yaşayabilir.Spermlerin vajene ulaşma ihtimali milyonda birden daha azdır.

İkili Uyarıma Olanak Sağlaması

Eğer bir kadın hem vajinal hem de anal seksten zevk alıyorsa,aynı anda dual uyarımla müthiş bir orgazm yaşama şansına sahiptir.


Önden partneri analdan,bir vibratör veya anal tıkaç ile uyarılan kadınların daha şiddetli orgazm olduğu kesinleşmiş bir gerçektir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta anal seksi daha kolay ve zevkli hale getirmeye yardımcı olacak kremler ve seks oyuncakları mevcut.

Mahrem Shop ‘’Kayganlaştırıcılar’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:

http://mahremshop.com/urun-kategori/kayganlastiricilar/


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top