Anal Vibratör Nedir? Normal Vibratörden Farkı Nelerdir?


Anal Vibratörler Hakkında En Çok Merak Edilenler

Son zamanlarda gerek güzelim shop isimli erotik shop sitemize,gerekse bana,anal vibratörler ile ilgili çok fazla soru gelmekte...Konuyla ilgili yaşanan bilgi kirliliği insanların kafa karışıklığı yaşamasının en büyük nedeni...

Bu yazımda,anal vibratör ve dildolar ile ilgili sıkça sorulan soruları yanıtlayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Anal vibratör ile normal vibratörün farkı nedir?

İlk fark şüphesiz boy ve kalınlıkla ilgilidir...Vajinal vibratörler genellikle daha büyük ve kalınken,anal vibratörler ince ve kısadır (elbette zevke göre büyük boy anal vibratörlerde vardır ancak genel eğilim bu yöndedir).

Anal vibratör ile vajinal vibratör aynı malzemeden mi yapılıyor?

Diğer bazı vibratör yazılarımda ele aldığım üzere,anal-vajinal ayrımı olmaksızın yeni nesil kaliteli vibratörlerin tümü hijyenik ve medikal silikondan yapılmaktadırlar.Özellikle kaliteli bir anal vibratörün mutlaka hijyenik medikal silikondan imal edilmiş olması önemlidir.Çünkü hijyenik materyal kolay temizlenir ve mikrop barındırmaz.

Anal vibratör ile normal vibratör görünüm olarak ne gibi farlılıklara sahiptirler?

Boy ve kalınlık haricinde bir vibratöre ‘’anal’’ diyebilmek için ikinci temel koşul yüzey yapısıdır...Şöyle ki;Vajinal/klitoral vibratörler damarlı çıkıntılı yüzeye sahipken,anal vibratörler genellikle boğumludur.Yani yüzeyi yana doğru halkalar içerir.Bu tasarımın nedeni ise;Vibratörün girdiği rektumun tıpkı vibratördeki gibi boğumlu kaslardan oluşmasıdır.Doğal olarak boğumlu vibratör bölge şekline uygun olduğu için tam oturur ve daha fazla zevk verir.Diğer bir anal vibratör seçeneği de yüzeyi pürüzsüz ve düz olan modellerdir.

Bununla birlikte damarlı vibratörleri anal olarak kullanan, aşırı zevk alan kadınlar ve gayler’de bulunmaktadır.


Titreşimli  anal vibratörü mü daha çok zevk verir yoksa titreşimsiz anal dildo mu?

Açıkçası bu sorunun kesin bir yanıtı yoktur...Tamamen zevk ve tercih meselesidir.Ancak,eğer titreşimli bir anal vibratör alırsanız,titreşimsiz de kullanabilirsiniz.Yani bir ürünü iki şekilde kullanmak mümkün olur.O nedenle ilk kez yapay penis alacaklara titreşimli olan vibratör modelini tavsiye ederim.

Satın aldığım vibratörü anal olarak da kullanabilir miyim?

Boy ve çapı sizin için sorun olmaz ise elbette kullanabilirsiniz...Dikkat etmeniz konu ise hijyen.Eğer bir vibratörü anal kullandıysanız detaylı temizlik yapmadan kesinlikle vajinaya almayın! Böyle bir kullanım ciddi üro-genital enfeksiyonlara neden olabilir.


Anal vibratörü daha kolay içeri almak için neler yapmalıyım?

İlk yapmanız gereken şey,kaliteli bir anal kayganlaştırıcı kullanmak...Çoğu sex shop vibratörün yanında kayganlaştırıcıyı ücretsiz gönderir.Eğer anal vibratör alıyorsanız hediye gelen ürünün anal kayganlaştırıcı olmasını rica edin.

İkinci tavsiyem ise;Eğer anal bölge çok darsa,kaliteli bir ilk ters ilişki anal tıkacı satın almanız.Anal vibratöre bölgeyi alıştırmak için bu tür anal tıkaçlar (pluglar) oldukça faydalıdır.


Anal vibratörün şekli nasıl olmalı?

Farklı şekillerde anal vibratörler olmakla birlikte yukarı eğimli olanları tavsiye ederim.Çünkü bu eğrilik erkekte prostat bezini,kadında ise G Noktasını arkadan uyarmaya yardımcı olur.

Anal Vibratör kimler için uygun 

Anal deneyim yaşamak isteyen herkes anal vibratör kullanabilir.Örneğin; bakire genç kızlar,rol değişimi yaşamak isteyen evli çiftler,anal mastürbasyon yapmak isteyen kadınlar , biseksüeller,gayler anal vibratör kullanabilir.Yani bir kısıtlama söz konusu değil.

Tavsiye:Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta hijyenik silikondan yapılmış anal vibratörler bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ''anal ürünler'' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz. http://mahremshop.com/urun-kategori/anal-urunler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top