Anal seksten zevk almanın yolları


Ters ilişkiyi kolaylaştıracak yöntemler

Bu yazımda; 

* Anal seksten nasıl daha fazla zevk alırım? 

* Ters ilişki ile orgazm olmak için neler yapmalıyım?

 *Kocam/ sevgilim arkadan istiyor isteğine cevap vermeli miyim?

*Ağrı ve acı duymadan  anal seks yapmanın püf noktaları neler?   

gibi,kafanıza takılan tüm soruların bilimsel,denenmiş,memnun kalınan cevaplarını bulacaksınız...Hazırsanız anal seks adımlarını sırasıyla ele alalım;


Anal seks nasıl yapılır? Anal seksi kolaylaştıracak yöntemler nelerdir?

1- Psikolojik  olarak hazır olmalısınız

Bir kadın psikolojik olarak ters ilişkiye (makattan seks) hazır değilse;partnerinin tüm rahatlatma yöntemleri,ilaçlar,kremler ve diğer hiçbir gevşetici işe yarmaz! Duygusal ve düşünsel anlamda hazır olunmadan yaşanan anal seks kadına acıdan başka bir şey vermez...

Bu nedenle,öncelikle kadının ters ilişkiyi beyninde kabullenmiş ve denemeye istekli olması gerekir.Yazımı okuyan değerli erkeklere tavsiyem şu;Lütfen karınızı veya sevgiliniz ruhsal açıdan hazır olmadan ters ilişkiye zorlamayın! Zorla yapılan anal seks ilişkinizi yıpratır,kadının sizden soğumasına neden olur,tamiri mümkün olmayacak sorunlar (ayrılık,boşanma) yaratır...Zorla yapılan ters ilişki tecavüzden farksızdır.


2- Vücudunuzu ters ilişkiye hazırlayın

Anal seksi psikolojik açıdan içselleştirdikten sonra atılması gereken ikinci adım bedensel rahatlama ve ön hazırlıktır.Takdir edersiniz ki, yapısı itibarıyla anüs ,vajina gibi seks ve üreme değil,bir boşaltım organıdır. Dolayısı ile anal seks öncesinde temizlik,hijyen konusu oldukça önemlidir.

Ters ilişkiye girmeden önce dışkılama (defekasyon) yoluyla kalın bağırsağınızı iyice temizleyin.Aslında ideal olan, lavman veya seks shoplarda satılan anal temizleme setleriyle derinlemesine kolon temizliği yapmaktır.


3- Destek ürünleri kullanın

Bedensel hazırlığınızda tamam ,sıra geldi bir sonraki aşamaya...Anal seksi acı duymadan yapmanızı sağlayacak kayganlaştırıcılar ve anal pluglar kullanmanızı öneririm.

Kayganlaştırıcı konusunda doğru bilinen birkaç yanlış var; Evdeki nemlendirici krem veya yağ bazlı kozmetik kremler,losyonlar anal seks için uygun değildir.Bu tür krem ve losyonlar  hijyenik değildirler,ayrıca ilişkiye girmeyi daha da zorlaştırabilirler.

Bu nedenle, anal seks için üretilmiş kayganlaştırıcılar ve anal rahatlatıcı kremler kullanmanızı tavsiye ederim.Aşağıda hem kayganlaşma hem de gevşeme sağlayan kaliteli bir anal kremin resmi yer almakta.


Bir diğer ters ilişki kolaylaştırıcı ürün ise anal  tıkaç (plug).Nedenini kısaca açıklayayım;Anüs (makat) çok güçlü kaslardan oluşmuştur .Ayrıca vücudumuzun sinir uçları açısından en zengin bölgelerinden birisidir.

Kas dokusu ile kaplı anal bölge vajina gibi yumuşak doku değildir.Kasları ilişkiye girmeden önce genişletirseniz,oradaki sinir uçları daha az uyarılır ve duyduğunuz acı ve ağrı azalır.

Kasları ilişki öncesinde kayganlaştırıcı ile kremleyip eşinizin parmakla açması da bir yöntem ama,anal tıkaç anüsün şekline göre üretilmiştir.Kasları gevşetmede ,kadını anal sekse hazırlamada en iyi seçeneklerden birisidir. 

Ön sevişme esnasında kayganlaştırılmış anal bölgeyi silikon anal tıkaçla uyarın,iyice açılmasını sağlayın.Bu konuda eşinizden de yardım alabilirsiniz.


4- Ritmi ayarlayın

Yukarıda anal seks için yapılması gereken tün ön hazırlıkları açıkladık.Şimdi final,yani ilişki aşamasındayız;

‘’Anal seks pozisyonları’’ isimli yazımda detaylı olarak ele aldığım üzere, ters ilişkiyi kez deneyecekseniz,kaşık(cenin) pozisyonunu tercih etmelisiniz.Yan yatılarak yapılan anal seks,kadının kaslarını fazla germez,penisin daha kolay girmesine olanak verir.

Anal sex pozisyonları yazımı da okumak isterseniz linki tıklayabilirsiniz:http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Anal-seks-pozisyonlari-(resimli-anlatim)/501 

Anal bölge,vajina gibi itilerek girilecek bir yer değildir.Bu nedenle erkek penisi itmekten ziyade, dairesel hareketlerle (penisini eliyle kontrol de edebilir) ilerletmelidir.Kalçasını bu dairesel hareketleri yapmak için kullanmalı,sizde onunla uyumlu şekilde kalçanızı hareket ettirmelisiniz.

Bu aşama için son önerim ise nefes kontrolü..Penis içeride ilerledikçe derin ve sakince nefes alın ve verin.Düzenli ve sakin nefes almanız anal kasların istemsizce kasılmasını önler,anal bölgeyi gevşetmeye yardımcı olur.

5- Klitoris ve vajinayı uyarın

Anal sekste daha çok tahrik olmak ve orgazm yaşamak istiyorsanız,klitoris ve vajinayı uyarmanız şart! Peki ama nasıl?

En bilinen yöntem şüphesiz ki,ters ilişki esnasında klitorisi parmakla uyarmaktır..Bir diğer önereceğim yöntem ise kaliteli bir vibratör veya dildo ile klitoris ve vajinayı uyarmak.

Yukarıdaki adımları uygulamanız halinde,zevkli ve orgazm olunan bir anal seks yaşamanız garanti diyebilirim!

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta anal seksi daha zevkli hale getirecek seks oyuncakları ve kaliteli anal kayganlaştırıcılar bulunmakta bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın hassasiyeti huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir...

Mahrem Shop'a girmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/kayganlastiricilar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top