Arabada Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım


Arabada Sex İçin En İyi Pozisyonlar

Otomobil başta olmak üzere tüm taşıtlar,en sık kullanılan cinsel birleşme mekanlarından birisidir...Çoğu çift yer olmaması veya otele para vermemek gibi nedenlerle araçta sevişmeyi tercih ederken,bazı çiftler de arabada sevişmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettikleri için deneyimlemek isterler.Yani,bir kısım için fantezi,diğer bir kısım için ise zorunluluk arabada seksin nedenleridir.

Arabada seksi tecrübe eden okuyucularım bilirler;yer sıkıntısı,yakalanma kaygısı gibi nedenler,otomobilde sevişmeyi hem zorlaştırır bir o kadar da heyecanlı kılar.

Bu yazımda,araç içinde rahatça sevişmek ve kolay orgazm olmak için denenmiş ve tavsiye edilen pozisyonları resimli olarak açıklayacağım.Dilerim bu yazı,arabada seksi zevkli ve kolay yaşamanıza yardımcı olur.

Araçta Seks İçin Pozisyonlar-Resimli Görsel Anlatım

Şoför Koltuğunda Kucak Pozisyonu

Şoför koltuğu geri çekilir,erkek araç sürer gibi oturur,kadın ise erkeğin kucağına oturur ve birleşme yaşanır.’Kadın orgazmı için en iyi seks pozisyonları ‘’yazımda açıkladığım üzere,kadının üstte olduğu tüm pozisyonlar,kadının daha fazla zevk almasına ve kolay orgazm olmasına yardımcı olurlar.


Şoför Koltuğunda At Sürme Pozisyonu

Riding olarak bilinen pozisyonun Türkçe karşılığı at sürme pozisyonudur.İlk açıkladığım kucak pozisyonundan farkı;Erkek şoför koltuğunu sonuna kadar arkaya yatırır ve sırt üstü uzanır.Eşi veya kız arkadaşı üzerine çıkar,at sürer gibi iler-geri hareket eder.


Arka Koltukta Cenin Pozisyonu

Büyük otomobil,panelvan ve minibüsler için ideal pozisyonlardan birisidir.Erkek arka koltuğa yanlamasına yatar,kadın da önüne arkasını dönerek yatar.Anne karnındaki cenin pozisyonu olduğu için ismi buradan gelir.Bir diğer ismi de ‘’kaşık pozisyonudur.’’

‘’Anal seks pozisyonları’’ isimli yazımda,cenin pozisyonunun ters ilişki için de en iyi sevişme pozisyonu olduğunu nedenleri ile açıklamıştım.Dolayısıyla,cenin pozisyonu arabada yaşanacak anal veya vajinal seks için idealdir.


Ön Koltukta Ters At Sürme

Erkek,şoför koltuğu veya yan koltuğa oturur,kadın yüzü aracın ön camına bakacak şekilde erkeğin kucağına ters oturur.İngilizce’de ‘’reverse cowgirl’’ denilen bu pozisyonu Türkçe’ye ters at sürme diye çevirmek mümkün.

Arka Koltuk Ters At Sürme

Bir önceki pozisyonun arka koltukta denenen versiyonudur...Erkek arka koltuğa oturur,ön koltuk mümkün olduğunca öne itilir,kadın erkeğin kucağına ters oturarak ilişki yaşanır.

Arabada yapılacak seks için en rahat ve konforlu sevişme pozisyonlarından birisidir.


Ön Koltuk Misyoner Pozisyonu

Öndeki yolcu koltuğu sonuna kadar geriye itilip arkaya yatırılır ve kısmen yatak işlevi görür.Kadın sırt üstü yatar, erkek üzerine yaklaşır.En bilinen ve tercih edilen misyoner pozisyonunun araç için uyarlanmış,pratik versiyonudur.


Arka Koltuk Misyoner Pozisyonu

Çiftlerin arabada seks için en çok kullandığı sevişme pozisyonudur.Arka koltuğa kadın uzanır,erkek üzerine çıkar ve sevişme yaşanır.Bu pozisyon için iki sıkıntı vardır;Aracın büyüklüğü ve çiftin boyları...Eğer ufak bir aracınız varsa ve boyunuz uzun ise,muhtemelen bu pozisyonda araca sığmanız zor olacaktır.

Minyon ve esnek çiftler için daha uygun bir pozisyon diyebilirim.


Arka Kapı Açık Doggy Pozisyonu

Aracın dışına kısmen çıkarak açık havada seks fantezisi yaşamak isteyen çiftler için önerebileceğim bir seks pozisyonu...Kadın arka koltukta doggy (domalma)pozisyonu alır,erkek kadının kapıya dönük olan poposuna arkadan yaklaşır.Erkek bu esnada araç dışında ve ayakta,kadın ise araçtadır.

Oldukça heyecanlı ve zevk veren bir cinsel ilişki pozisyonudur.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top