Azgın kadın nasıl anlaşılır ?


Cinsel isteği yüksek kadın nasıl anlaşılır? 

Kadın - Erkek fark etmeksizin,her insanın libidosunu belirleyen temel faktör hormon seviyeleridir.Libidosu yüksek bir insanı ele veren bazı fiziksel ve biyolojik belirtiler vardır.Bu belirtileri doğru okursanız ,bir kadının veya erkeğin sekse ne kadar düşkün olduğunu büyük oranda tahmin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımda ''Azgın erkek nasıl anlaşılır?'' sorusuna bilimsel yanıtlar vermiştim.Eğer aradığınız ''azgın erkek nasıl belli olur?'' sorusunun cevabı ise şu yazıyı okumanızı tavsiye ederim; http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Azgin-erkek-nasil-anlasilir/7858

Bu küçük bilgilendirmeden sonra konumuza başlayabiliriz;

Öncelikli olarak bilmeniz gereken şey;internette (You tube,Facebook v.d) , eş –dost sohbetlerinde,sevişmek isteyen kadının nasıl anlaşılacağına dair çok fazla yalan-yanlış bilgi mevcut.Bu bilgilere göre hareket edip,sekse düşkün bir kızı veya kadını anladığını düşünen çoğu erkek, deyim yerinde ise baltayı taşa vurur...

Bu yazımda cinsel isteği yüksek bir kadını kolayca tanımanızı sağlayacak bilimsel ve kanıtlanmış verileri sizlerle paylaşacağım.

Arzulu kadın nasıl anlaşılır ? 

Not: Konu başlığında ‘’azgın ‘’ kelimesini kullanmak zorunda kaldım,özür diliyorum...Çok sevmediğim bir tanımlama olsa da,konuyu tam olarak ifade eden bir sözcük olduğu için kullanmak durumunda kalıyorum.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.

1- Nefesi ve teninde kendine has bir koku varsa

Yaklaştığınızda özellikle nefesinden ve teninden kötü olmayan ama tarif de edemediğiniz tuhaf bir koku alıyorsanız o kadının libidosunun yüksek olması büyük olasılıktır.Nedeni ise;Östrojen ve Progesteron gibi kadın cinselliğinde belirleyici hormonlar başta olmak üzere vücut salgıları fazla olan bir kadında,bu hormonal kokular nefes ve teni etkiler.Hatta bazı kadınlarda bu seviye o kadar yüksektir ki,yaklaştığınızda vajinasından  salgılanan sıvının kokusunu bile almanız mümkündür.


2- Kalçası ve beli kıvraksa

Çoğu erkek yürürken kıvırtan bir kadının poposuna bakmaya bayılır.Oysa bazı kadınlar kendileri istemeseler dahi kalçalarını sallayarak yürürler.Bu iki durumu karıştırmamak gerekir.Bu başlıkta söz edilen konu şu; Dans ederken,oynarken veya spor yaparken kalçasını ve belini ustalıkla sıradan bir iş yaparmış gibi kullanıyorsa,bu durum,o kadın seks anlamında istekli olduğunun belirtisi olabilir.


3- Sürekli sırt ve boyun ağrısından şikayet ediyorsa

Şaşırdınız değil mi? ‘Ne alaka!’’ dediğinizi duyar gibiyim...Ancak kadın cinselliği alanında yapılan birkaç araştırmada ,azgın kadınların yaygın olarak sırt,omuz ve boyun ağrısından muzdarip olduğu belirtilmiştir.Bu sorunun neden kaynaklı olduğu tam olarak bilinmemekle birlikte,sürekli kendini göstermek,arzulanmak ve dikkat çekmek isteyen bir kadının gergin vücut duruşundan kaynaklı olabileceği tahmin edilmektedir.


4- Kırmızı renge bir afinitesi (yatkınlığı) varsa

Her kadın bazen kırmızı renk elbise ,iç çamaşırı giyer,kırmızı ruj sürebilir.Bu nedenle her kırmızılı kadına ‘’seks istiyor’’ yakıştırmasını yapmayın.Demek istediğim özetle şu;Eğer bir kadının favori rengi kırmızı ise, ağırlıklı olarak kırmızı elbiseler,kırmızı renk eşyalar,kırmızı ruj ve makyaj malzemesi kullanıyorsa bu kadın veya genç kızın sekse olan ilgisi diğer kadınlara nazaran yüksektir.Yapılan bazı psikoloji deneyleri de bu tezin doğruluğunu kanıtlamıştır.


5- Konuşurken sürekli dudaklarınıza bakıyorsa 

Sohbet esnasında gözleri sürekli erkeğin dudaklarında olan bir kadının o an tahrik olmuş olması yüksek olasılıktır.Kadının karşısındaki erkekten cinsel anlamda etkilendiğinin en önemli göstergelerinden birisi bakışların dudaklara kitlenmesidir. Özellikle hem dudaklarınıza bakıyor hem de boynu ,yanaklarını ve saçlarını ile oynuyor (okşuyor) ise,cinsel arzu seviyesi daha da yükselmiş demektir.


Yukarıda sıraladığım belirtiler bir kadının cinsel açıdan daha istekli olduğunu anlamanıza yardımcı olabilir.Konuyla ilgili yanlış bilinen şeyler ise şunlar ; İç çamaşırı olarak Tanga (G string) giymek,aşırı açık ve dekolte giyinmek,süper mini giymek,göğüs dekoltesi,neşeli ve sıcak kanlı olmak,aşırı makyaj yapmak gibi teşhir odaklı tutum ve davranışlar bir kadının azgın olduğunu göstermez.Bu belirtiler daha çok kadının beğenilme isteğinin birer yansımasıdır.Lütfen bu yanlış bilgilere itibar etmeyin.

Tavsiye; Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta kadınları ve erkekleri heyecanlandırabilecek ürün çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın hassasiyeti huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop'a gitmek için tıklayın.

Sağlıklı bir yaşam dileklerimle... 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top