Bakire Vibratörü Nedir Nasıl Kullanılır?


Genç Kız Vibratörü Nedir?

Mastürbasyon yapmaktan sıkılan veya seks oyuncakları ile mastürbasyondan daha fazla zevk almayan isteyen genç kızlar için en büyük korku, bekareti istemeden (kazara) kaybetmektir...Bir anlık heyecan ile vibratör veya dildoyu içeri alma riski,bakire genç kızları seks oyuncakları kullanmaktan alıkoyar...

Peki bunun bir yolu yok mu? Yani;Bir kız bekareti kaybetme riski yaşamadan sex oyuncağı kullanabilir mi?

Bu yazımda,bekarete zarar vermeden mastürbasyon yapmanıza olanak sağlayan vibratörlerden söz edeceğim ve iki marka önereceğim...Vereceğim bilgiler ve tüyolar, dilerim bakire genç kızların mastürbasyonu daha zevkli yaşamalarına ve daha şiddetli orgazm olmalarına yardımcı olur.


Bakire Vibratörleri

Bakire vibratörünün iki önemli özelliği vardır (veya olmalıdır).Bu özellikleri taşımayan ama çoğu sex shopta ‘’bakire vibratörü’’ diye satılan seks oyuncaklarına itibar etmeyiniz...Peki nedir bu özellikler;

1-Penis şeklinde olmamalı

Boyu ve kalınlığı fark etmeksizin,hiçbir bakire vibratörü penis görünümünde olmamalıdır.Çünkü penis gibi olan vibratörün aşırı tahrik olunan anlarda içeri girmesi ve bekareti bozması yüksek ihtimaldir.Kızlık zarının vajina girişinin  4-5 cm uzağında  yer aldığını hesaba katarsak,boyu 8-9 cm. olan mini vibratörlerin bile kızlık zarını yırtma ihtimali vardır.


2-Klitoris ve dış genital bölge uyarımı için tasarlanmış olmalı

Klitoris orgazmı sadece bakireler için değil,tüm kadınlar için en kolay orgazm yöntemidir.Hatta,A.B.D’de vibratör kullanan kadınlar arasında yapılan bir anketin sonuçlarına göre,bakire olmayan kadınların bile %58’i vibratörü sadece klitoris orgazmı için kullanıyor...

Klitoris ve vajina dış dudaklarının uyarımı için özel olarak tasarlanmış,çoklu hız ayarı ve farklı titreşim modları bulunan bir vibratör,içeri almaya gerek duymadan daha keyifli mastürbasyon yapmaya ve daha kolay boşalmaya yardımcı olur.

Bu iki özelliği barındıran kaliteli iki bakire vibratörü tavsiye ederek yazımı sonlandırıyorum;

Ayıcık Bakire Vibratörü

İlk bakışta vibratör olduğu bile anlaşılmayan,10 farklı titreşim modu bulunan,güçlü titreşim motoruna sahip,oldukça sevimli bir seks oyuncağıdır.Kimse ilk bakışta vibratör olduğunu anlamayacağı için gittiğiniz her yere rahatça götürebilir(özellikle uçak seyahatlerinde yapılan bagaj kontrollerinde önemli).Diğer bir avantajı ise,çantanızda taşıyıp canınızın istediği her an kullanabilmenize olanak sağlaması(okulda,iş yerinde alışverişte).


Klitoris Vibratörü

Dünyada genç kızların en çok tercih ettiği klitoris vibratörüdür.Farklı markaların benzer görünümde ürünleri bulunmaktadır.En meşhur olanı ise Hitachi Magic Wand ‘dır.

Bu vibratörün bir diğer önemli özelliği ise; boyun,omuz,bacaklar gibi vücudun farklı bölgelerinde masaj aleti olarak kullanılabilmesidir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı bakire vibratörü çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın hassasiyeti huzurla alış veriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop MODERN VİBRATÖRLER sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/modern-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top