Bathmate Penis Büyütücü Pompalar işe yarıyor mu?


Bathmate Penis Pompası nedir nasıl çalışır?

Dünyada en çok tercih edilen,kullanan erkeklerin tavsiye ettiği Bathmate Hercules Penis Büyütücü pompalar hakkında bir yazı yazmak,konuyu bilimsel olarak ele almak istedim.Dilerim bu makale,Bathmate penis büyütme pompası hakkında kafanızda oluşan soruları gidermeye yardımcı olur.

Bathmate Hercules Penis Büyütücü Pompa, insanların ve diğer tüm memeli hayvanların penislerinde uzunlamasına bulunan Corpora Cavernosa isimli iki adet süngerimsi dokuyu esneten ve uzatan bir penis büyütücü pompadır.

Resimli olarak Bathmate Penis Büyütme Pompasının nasıl etki gösterdiğini açıklayalım;

Beynimizin cinsellikle ilgili bölümü uyarılınca, testesteron ve androjen başta olmak üzere seks hormonları salgılanmasını sağlar.Salgılanan bu seks hormonları,Corpora Cavernosa isimli süngerimsi penis dokularının kanla dolmasını sağlar,kanla dolan penis erekte olur,yani kalkar.


Bathmate Hercules (Herkül) Penis Büyütme Pompası etkisini Corpora Cavernosa isimli dokuların hacmini artırarak gösterir.Bu büyütme hareketini,ağırlık (dumbell) ile kol kaslarını geliştirmeye benzetebilirsiniz.Nasıl ilk başlarda cılız ve ince olan kollar ağırlık çalıştıkça gelişiyorsa, bathmate hercules pompa da ,penis için ağırlık çalışması yaptırıp,penisin boyunu büyütüp, kalınlığını artırıyor.


Bathmate Hercules Penis Pompasının etkili olabilmesi için günde 15 dakika kullanılması gerekiyor.Dikkat edilmesi gereken nokta ise;Sürenin 15 dakikadan uzun veya kısa olmaması.Çünkü daha az sürelerde kullanmak etkisini görememeye neden olurken,15 dakikadan uzun süre kullanmak peniste ağrıya neden olabiliyor.Özetle;15 dakika bathmate penis pompası için optimal süre.

Bathmate penis pompası etkisini ne zaman göstermeye başlıyor?

Düzenli olarak kullanılan Batmate Pompa,etkisini birinci ayın sonunda gösteriyor ancak fiziksel ve genetik yapı nedeniyle bazı erkeklerde ilk ayın sonunda gözle görülür bir büyüme olmayabiliyor. Her gün düzenli kullanılan Bathmate penis büyütme pompası esas etkinliğini 3.aydan itibaren gösteriyor ve 6 ay sonunda maksimum büyüme sağlıyor.


Bathmate penis büyütme pompası penisi ne kadar büyütüyor?

Yapılan klinik araştırmalar ve forum sitelerinde kullanan erkeklerin yaptığı yorumlar,bathmate ile 1-3 inç (2,5- 7,5 cm ) penis boyu uzaması ve %30 penis çapı genişlemesi (kalınlaşma) sağlanabileceğini gösteriyor.


Bathmate Penis Büyütme Pompasının sağlığa bir zararı var mı?

Penis büyütücü vakum pompaların sağlığa bilinen bir zararı yoktur.Ancak aşırı kullanım ve bireysel hassasiyetler şu sorunlara neden olabilir;

Peniste ağrı ve acı ; Doğduğunuzdan beri hiçbir fiziksel baskıya maruz kalmayan penis, uygulanan vakum (emiş)nedeniyle zorlanır ve reaksiyon verir.Bu nedenle ilk kullanımlarda peniste hafif ağrı,sızlama ve acı olması normaldir.Bunu,spora yeni başlayan bir insanın kaslarındaki hamlama hissine benzetebiliriz.Ancak dayanılmayacak ölçüde ağrı ve sancı olması durumunda ürünün kullanımı durdurulmalı ve bir üroloji uzmanından destek alınmalıdır.Yapılan kullanıcı anketleri ve ürün geri bildirim yorumlarına göre, Bathmate Penis Pompasını yan etkileri nedeniyle kullanmayı bırakan erkeklerin oranı A.B.D ‘de % 4 civarındadır.

Bathmate ‘in ülkemizde ve dünyada en çok satılan penis büyütme pompalarından birisi olduğu hesaba katılırsa, % 4’lük bırakma oranı büyük bir başarı diyebiliriz.

Bathmate Penis Büyütücü Pompa Nasıl kullanılır?

Bathmate su ile çalışan bir penis büyütme pompasıdır.Resimli anlatımla aşağıda gösterildiği gibi kullanılır;


Penis büyütücü pompa alırken dikkat edilmesi gereken noktaları belirterek yazımı sonlandırıyorum;

* Bilimsel etkinliği kanıtlanmamış, ‘’ucuz’’ penis pompaları bir işe yaramaz ve etkisizidirler. Bu tür penis büyütme pompalarını satın almayın.paranızı boşa harcadığınız gibi,sağlığınızı da riske atmış olursunuz.

* Önemli bir konu da; kaliteli penis pompalarını piyasa değerinin çok altında satan yerlerden alışveriş yapmayın.Her yerde benzer fiyatlara satılan bir penis büyütücü pompa,bir seks shopta piyasa değerinin %30 ‘dan daha aşağısına satılıyor ise, büyük ihtimal sahte (taklit) üründür.

Örneğin yurtdışında ve ülkemizde orijinal Bathmate pompa fiyatları 80-90 Dolar (yaklaşık 240-260 TL) aralığındadır.Bu fiyatlardan aşırı düşük bathmate pompalar taklit üründür,satın almayın.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta orijinal Bathmate ve diğer penis pompaları bulunmakta.mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı ,huzurlu alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir. 

Mahrem Shop ’’ Vakum Pompalar ‘’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/vakum-pompalar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top