Belden Bağlamalı Vibratör Seçimi Nasıl Yapılmalı?


Belden Bağlamalı Yapay Penis Alırken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Şey

Seks oyuncakları pazarında sürekli yükselen bir satış grafiğine sahip olan belden bağlamalı vibratör ve dildolar,eğer bilinçli seçim yapılırsa,çiftlerin cinsel hayatını renklendirmeye yardımcı olabilirler...

Lakin,bu tür konular rahatça konuşalamadığı için,çoğu kez isabetli seçim yapılamaz ve alınan belden bağlamalı çöpe gider...

Bu yazımda,belden bağlamalı(strapon)satın almak isteyen çiftlere, doğru ürün seçimi ile ilgili bazı tavsiyelerim olacak.Dilerim bu yazı en iyi belden bağlamalı vibratörü seçmenize yardımcı olur.

İçi Boş Belden Bağlamalı Vibratörlere Dikkat!

İçi boş titreşimli veya titreşimsiz çoğu belden bağlamalının iç çapı küçüktür ve penis sığmaz.Sex shop siteleri maalesef bu konuda detaylı bilgi içermez.

İç çapları ve iç derinliği yazmayan içi boş dildo ve vibratörleri satın almadan önce mutlaka ilgili firma temsilcisine sorun.

Ufak bir matematik hesabı ile ne demek istediğimi anlatayım;İçi boş belden bağlamalı vibratör için yapılan açıklamada 20 cm boy ve 4 cm çap yazıyor ise,bu onun dış ölçüleridir.Oysa önemli olan iç ölçüler ve çaptır.Dış çapı(eni) 4 cm olan bir belden bağlamalının iç çapı 2 cm ise,o içi boşa çoğu penis sığmaz ve paranız boşa gitmiş olur.


Kemerden Ayrılabilen Belden Bağlamalıları Tercih Edin

Yeni nesil çoğu strapon kemerden ayrılıp istenirse tek olarak kullanılabilir özelliktedir.Eski jenerasyonlar ve ucuz belden bağlamalılarda ise,bu özellik yoktur.

Kemerle blok halinde olan ve ayrılamayan bir belden bağlamalı dildo,kullanışlı değildir.Her zaman kemeri bağlayıp kullanma zorunluluğu, seksi keyiften çıkarıp eziyete dönüştürebilir.


Kemer Her Boy Vibratöre Uygun Olsun

Kaliteli çoğu belden bağlamalı vibratörde yedek monte halkası vardır veya kemerin vibratör takılan kısmı büyüklüğe göre ayarlanabilir özelliktedir.

Bu detay size şu avantajı sağlar;İleride tek alacağınız başka bir vibratörü de mevcut kemerinizle rahatça kullanabilirsiniz.


Kolay Takılabilen Model Tercih Edin

Bazı belden bağlamalı vibratörleri monte etmek ve bele tam olarak bağlamak,IKEA’dan alınan masayı monte etmekten daha karmaşıktır...

Resimli kurulum açıklaması olan ürünler satın almanızı tavsiye ederim.Popüler olan bir diğer belden bağlamalı çeşidi de,külot gibi giyilen belden bağlamalılarlardır.Ancak bu tür ürünlerde vibratör bele tam oturmadığı için gevşek kalır.İlişki esnasında sarkma,penerte olamama gibi sorunlara yol açabileceği için,külotlu belden bağlamalıları tavsiye etmiyorum.


Vibratörü Plastik veya Kauçuktan Yapılmış Belden Bağlamalı Satın Almayın

Bazı erotik shop sitelerinde ucuza satılan belden bağlamalı vibratörlerin hemen-hepsi plastik veya kauçuktan imal edilmiştir.

Bu tür maddeler vücutla etkileşime girerek sağlığa zarar verirler.Sert olmaları ve koku yapmaları nedeniyle de ilişkiden alınan zevki azaltırlar.

Alacağınız belden bağlamalı vibratör veya dildonun;CE sertifikası olmalı,fitalat içermemeli ve mümkünse silikondan imal edilmiş olmalı.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli belden bağlamalı çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize ve sağlığınıza gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop Belden Bağlamalılar sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/belden-baglamalilar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top