Büyük Penis Zevk Verir mi?


Büyük Penisle Sevişmek Nasıl Bir Duygu?

Eşi veya sevgilisinin penisi standart ölçülerde olan (13-17 cm arası) bir kadının merak ettiği şeylerden birisi de,büyük penisli bir erkekle seksin nasıl bir his olduğudur...Özellikle porno filmlerde izlenen büyük penisli erkekler,kadınların bir kısmı için merak ve korkuyu bir arada barındırır.

Bu yazımda,konunun magazinel boyutuna geçmeden,bilimsel verilerle büyük penisin avantaj ve dezavantajlarını sıralayacağım.

Büyük Penisli Erkekle Seks Yapmak Zevki Artırır mı?

Kadın vajinası her boy penisi alabilecek esnekliktedir.Ancak fizyolojik açıdan bakıldığında,kadının cinsel anlamda zevk aldığı ve orgazm yaşadığı kısımlar;vajina dudakları,klitoris ve vajinanın ilk 10 cm’ lik giriş kısmıdır.10 cm’den ilerisinde de sinir uçları vardır ancak,rahime kadar uzanan bu bölge cinsel uyarım ve orgazm için pek bir anlam ifade etmez.

Dolayısı ile,büyük penisin ulaştığı noktalar ve uyarım alınan zevki artırmaz.Bununla birlikte,hayatında hiç vajina derinlerine ulaşan bir penisle seks yapmamış bir bayanın,büyük penisle yapılan uyarımdan zevk alması olasıdır.Tabi bu durumun tersi de mümkün.Yani;Yıllarca küçük ve orta boy penise alışmış bir vajina,büyük penisle yaşanan ilişkiden dolayı esnemekte zorlanıp,acı hissine de neden olabilir.Zevk almakveya acı duymak tamamen o kadının hormonal,fiziksel ve psikolojik özelliklerine bağlıdır.


Büyük penisten alınan bir diğer zevk türü de psikolojik tatmindir...Bazı kadınlar bedensel olarak bir şey hissetmese bile,büyük penisi tam olarak içeri almanın verdiği dişilik güdüsünün hazzını yaşarlar.Bu tür bir zevk daha çok ‘’başarma’’,’’erkeği mutlu etme’’,’’dişiliğini ispatlama’’ gibi alt psikolojik faktörlerle ilgilidir.

Yeri gelmişken bir konuya daha açıklık getirmek isterim;Kadının cinsel hazzı ve orgazmı için,penisin çapı (kalınlığı),boyundan daha önemlidir.Çünkü makul kalınlıkta bir penis vajina dudaklarına,klitorise ve vajina duvarlarına yeterli basıncı uygulayarak zevk noktalarının(sinir uçlarının )uyarımını layıkıyla yerine getirir.Uzun ama ince bir penis ise bu tür uyarımda yetersiz kalabilir.

Tüm bu veriler ışığında şöyle bir ideal penis tanımı yapmak sanırım abartı olmaz;14-17 cm arası boyda,3,5-5 cm arası çapta (kalınlıkta) bir penis,kadın için idealdir.


Son bir öneri ile yazımı sonlandırmak isterim;Her kadının hayatında en az bir kez büyük penisle seks yapması,bu merakı gidermeye yardımcı olabilir.Eş veya sevgiliyi aldatmadan,kendimize olan saygımızı yitirmeden bu merakı gidermenin en iyi yolu ise mega boy bir vibratör alıp onunla ilişkiye girmektir.

Bu noktada, sitemizin alt kuruluşu olan Güzelim Shop’ta satılan kaliteli ve sağlıklı büyük boy vibratörlerden birisini alabilirsiniz.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Güzelim Shop ‘’Vibratörler’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://http://guzelimshop.com/index.php?route=product/category&path=18

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top