Büyük Penisli Erkek Nasıl Anlaşılır?


Penisi büyük olan erkek nasıl belli olur?

Genç kızlar ve kadınlar yeni bir erkekle tanıştıklarında akıllarına istemeden takılan sorulardan birisi de,sevgili veya eş adaylarının penis boyudur...Bazı kadınlar ve genç kızlar partnerlerinin penisinin büyük olmasını hayal ederken,bazıları ise büyük olmamasını isterler.

Ancak,büyük penisli erkekleri dış görünüm ile anlamak zordur...Çünkü,bazı fiziksel gerçekler göz yanılmasına neden olabilir.Bununla birlikte,iri penisli bir erkeği ele veren bir takım işaretler de vardır.

Bu yazımda,önce penis boyu hakkında yanıltıcı ve yanlış bilgileri özetleyeceğim,ardından;bilimsel veriler eşliğinde ‘’bir erkeğin penisinin büyük olup-olmadığını nasıl anlarım?’’ sorusunu yanıtlayacağım.Hazırsanız başlayalım;


Erkeklerin penis boyu hakkında doğru bilinen yanlışlar ve gerçeği anlamanın yolları

Madde 1 : Efsanelere İnanmayın

‘’Burnu uzun olan erkeğin penisi büyük olur’’, ’’Ayakları büyük olan erkeğin penisi kocamandır.’’,’’Uzun boylu ve iri yapılı erkekler büyük penise sahiptir.’’  Gibi bilimsel temeli olmayan şehir efsanelerine inanmayın.

Çünkü yukarıda yer alan tüm iddialar, yapılan klinik çalışmalarla çürütülmüştür.Bir erkeğin ayakları,burnu,boyu,cüssesi, penisi hakkında fikir vermez.


Madde 2 : Kabarık Şort veya Pantolon önü yanıltıcı olabilir

Daha önce bir yazımda açıkladığım üzere,iki tür penis vardır;Et penis ve kıkırdak penis.

Et penisler,erekte olmadığı (kalkmadığı ) zamanlarda dahi iri durular ve fazla içeri çekilmezler.Kıkırdak penisler ise tam tersi...Yani sönükken çok küçülürler ve erekte olduklarında sönük hallerinin 5 katı kadar büyüyebilirler.

Dolayısıyla,dışarıdan kabarık ve büyük görünen bir erkek penisi pekala et penis olabilir.Aynı şekilde,dışarıdan bakıldığında belli bile olmayan küçük zannettiğiniz penis,kıkırdak penis olabilir ve devasa boyutlara ulaşabilir.


Madde 3: Destekli iç çamaşırlarına dikkat!

Nasıl kadınlar ufak göğüslerini büyük gösteren destekli sutyen kullanıyorlarsa,erkeklerin bir kısmı da penislerini bakıldığında kabarık gösteren destekli külot ve boxer giyiyorlar..Kadınları etkilemek ve elde etmek için giyilen bu tür iç çamaşırları erkeğin penisini dışarıdan bakıldığında kabarık ve ihtişamlı gösteriyorlar.

Bir erkeğin destekli iç çamaşırı giydiğini anlamanın kolay yolu ise şu;Eğer kabarıklık hep aynı taraftaysa ve günün her saati aynı şekildeyse,o erkek yüksek ihtimal destekli külot kullanıyordur.Çünkü penis yumuşak ve elastiktir.Şeklini ve  görünümünü günün her saati standart olarak koruması olanaksızdır.


Penis boyu ve çapı hakkında yanıltıcı bilgileri bu şekilde özetledikten sonra,gelelim penisi büyük erkeği anlamanın yollarına;

Güney Kore’de yaşları 20 ile 69 arasında değişen 172 erkeğin dahil edildiği klinik bir çalışmanın sonuçlarına göre,Yüzük parmağı işaret parmağından uzun olan erkeklerin penislerinin daha büyük olduğu kanıtlanmış.Her ne kadar istisnalar olsa da,eğer bir erkeğin yüzük parmağı işaret parmağından uzunsa,o erkeğin penisi de uzundur diyebiliriz.


Eğer erkeğin yüzük parmağının işaret parmağından uzun olmasının yanında orta parmağından da uzun veya eşitse,o erkeğin daha büyük (18 cm ve üzeri) penise sahip olması yüksek ihtimaldir.

Bu klinik veri dışında,erkeğin penis boyutunu anlamaya yardımcı olacak kanıtlanmış başka bir bilimsel yöntem yoktur.Ellerin boyu ve parmakların uzunluğu,sevgili veya eş adayınızın penis boyu hakkında gerçekçi bir tahminde bulunmanıza yardımcı olabilir.

Şu yazı da ilginizi çekebilir:Erkeğin penisini daha büyük hissetmenin yolları  http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Erkegin-penisini-daha-buyuk-hissetmenin-yollari/7844

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top