Cevabı en çok merak edilen 5 vibratör sorusu!


Kadınların en çok sorduğu 5 vibratör sorusu ve cevapları

Vibratör kullanmak isteyen ama bazı çekincelerinden dolayı kararsız olan kadınların akıllarında bazı sorular vardır.Bu soruların doğru ve bilimsel yanıtlarını bulmadan içi rahat etmeyen bir kadın vibratör başta olmak üzere çoğu seks oyuncağına kuşkuyla yaklaşır.

Bu yazımda,ilişki koçluğu yaptığım evli çiftlerin ve kadınların vibratör kullanma konusundaki sorularına verdiğim yanıtları sizlerle de paylaşacağım.

Soru 1 – Vibratöre alışırsam eşime olan ilgim azalır mı?

Aslında bu üstü kapalı soruda cevabı merak edilen şu; ‘’Vibratör çok zevk alırsam, ,kocamın bedeni ve penisi eskisi kadar çekici gelmezse!’’ Kızlar,böyle bir yersiz bir kaygıya kapılmanıza gerek yok! Nedenini ise söyleyeyim; Eğer karı-koca birlikte karar verip vibratör alan bir çiftseniz zaten cinsel yaşamınızda iletişim anlamında belirli bir noktaya gelmişsiniz demektir.

Eşinden gizli vibratör satın alan ve kullanan bir kadın için bu tehlike söz konusu ancak beraber karar verip cinsel hayatını canlandırmak isteyen bir çiftin bu sorunu yaşaması imkansız.Sevişirken vibratör kullanan ve farklı heyecanlar yaşayan bir çift,zaten seks oyuncağını neden aldığını,nerede kullanacağını biliyordur ve ilişkisinde vibratörü konumlandırdığı yer bellidir.


Soru 2- Vibratör bağımlılık yapar mı?

Vibratör ,psikolojik anlamda sağlıklı insanlarda bağımlılık yapmaz.Eğer erkeklerden kaçan,sosyal olmayan,toplumdaki diğer bireylerle sağlıklı iletişim kuramayan biriyseniz,vibratör içinize kapanmanıza neden olur,seks oyuncağı olmaktan çıkar ve partneriniz olur.

Ama,vibratör alma nedenleriniz; yeni heyecanlar yaşamak,seksten daha fazla zevk almak,daha kolay ve şiddetli orgazm olmaksa vibratör bağımlısı olma riskiniz yoktur.


Soru 3- Vibratörle orgazm olduktan sonra suçluluk hisseder miyim?

Bu soru genellikle evli kadınlardan gelmekte...Yukarıda da açıkladığım üzere,eş veya sevgiliden gizli vibratör kullanırsanız,suçluluk,vicdan azabı ve utanç yaşamanız muhtemel.Ama eşinizle sağlıklı iletişim kurup,onun onayı ve isteği ile vibratör alırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız.


Soru 4- Kocam evde yokken vibratör kullanmam doğru mu,onu aldatmış olur muyum?

Aslında bu sorunun cevabı sizin ve eşinizin  ilişkiye bakış açısına göre değişir... Bazı erkekler iş seyahati v.b nedenlerden dolayı evde olmadıklarında eşlerinin vibratörle sevişmesinden ve orgazm olmasından mutluluk duyarken,bazıları da bundan rahatsız olurlar.

Doğru olan yöntem,bu konuyu kocanızla dürüstçe konuşup,rahatsız olup olmayacağını öğrenmektir.


Soru 5- Bekarken vibratör kullanan kadınlar evlendiklerinde cinsel doyumsuzluk yaşar mı?

Böyle bir kaygı taşımakta son derece haklısınız...Çünkü bir tarafta hiç inmeyen ve siz istediğiniz sürece hazır bekleyen bir penis,diğer tarafta ise sertleşme,erken boşalma,ikinci kez sevişme sorunları olan başka bir penis...

Arkadaşlar ,sadece vibratöre değil,hayatınızdaki tüm oyuncaklara gerektiği kadar yer verirseniz,gerçek yaşamdan kopmazsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.Bu oyuncak son model bir cep telefonu da olabilir,yeni bir araba da,en kalitelisinden bir vibratör de...Keyif için kullandığımız her şey yaşamı daha eğlenceli hale getirirler.Onlara aşırı anlam yüklemek,bir an önce tüketip yenisini,en iyisini almaya çalışmak,özetle araçları amaç yapmak elbette bir doyumsuzluk yaşatır.

Ama neyi nerede ne zaman ne kadar kullanacağımızı bilirsek,hayatla bağımızı koparmazsak,vibratör dahil hiçbir oyuncak doyumsuzluk yapmaz.

Tavsiye;Sitemizin kadın editörlerinin çalıştırdığı,Güzelim Güzel ‘in alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli vibratör ve dildo çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurlu alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop '' VİBRATÖRLER '' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz.  http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top