Çift fantazileri için en uygun yerler


Çiftler için en iyi seks fantezisi mekanları 

Çiftlerin cinsel yaşamlarını renklendirmek için fantazi yaşamaları gerektiğini bu sayfada yer alan birkaç yazımda belirtmiştim.Seks fantezileri  doğru zamanda ve doğru yerde yaşandığı zaman kadın ve erkeğin seksten aldığı zevki artırır,ilişkiyi canlı ve sıcak tutar.

Bu yazımda,ilişki koçluğu yaptığım çiftlere seks fantezilerinin zamanlamasına ve mekanlarına dair önerilerimi  sizlerle de paylaşacağım.

Çiftlerin seks fantezisi yaşayabilecekleri en iyi zamanlar

1- Yaz tatili dönemi

İnsanlar tatile çıktıklarında kendilerini daha rahat hissedeler.Özellikle normal zamanda kıskanç denilebilecek bir koca,tatil için gidilen otel veya pansiyonda karısının bikini giymesine,sahnede oynamasına,akşamları süper mini elbiselerle gezmesine ses çıkarmaz.Bu durum kadının cinsel konularda kendini daha rahat ifade etmesine ve isteklerini eşine söylemesine olanak sağlar.

Erkeklerin tatilde daha anlayışlı ve esnek olmalarının psikolojik nedeni tam bilinmemekle birlikte,ortamın,tatil psikolojisinin ve rahatlama isteğinin esas nedenler olduğu düşünülmektedir.

Tatilde yaşanabilecek en güzel çift fantezileri ise; teşhircilik ve diğer çiftlerle tanışma ile ilgili olanlardır.


2- Haftasonu kaçamakları

Yaz tatiline gidemediğiniz kış aylarında şehre yakın tatil beldelerinde yapacağınız haftasonu kaçamakları cinsel fanteziler için en uygun zamanlardan birisidir.

Özellikle şirin dağ otelleri,doğa ile iç içe pansiyonlar ve butik oteller ruhunuzu dinlendirir,seks isteğinizi artırır.

Haftasonu kaçamaklarında yaşanacak en uygun fanteziler romantik olanlar ve bir seks oyuncağı kullanarak (vibratör,dildo v.d) yaşananlardır.


3- Günlük kiralık ev

Çeşitli nedenlerden dolayı (güvenlik,çocuklar,komşular v.d) evinizde seks fantezisi yaşamak istemiyorsanız,kimlik bilgileriniz alındığı için otel de fantezi yaşamaya da sıcak bakmıyorsanız,günlük kiralık evler sizin için en iyi seçeneklerden birisidir.Her ne kadar yasal olmasa da, İstanbul,İzmir,Ankara gibi büyük şehirlerde günlük kiralık evler oldukça yaygınlaşmıştır.

Güvenilir ve kaliteli bir günlük kiralık daire, hiçbir bilginizi paylaşmadan rahatça seks fantezisi yaşamanıza olanak sağlayabilir.

Günlük Kiralık Ev’de yaşanabilecek en uygun fanteziler ise;Yüksek ses çıkarmanız muhtemel olan BDSM,aynı şehirde yaşayıp evinizin bilinmesini istemediğiniz üçlü veya grup seks fantezileri olarak sıralanabilir.Bunun yanında,evinizde yaşamanıza olanak olmayan tüm fanteziler içinde ideal mekanlar günlük kiralık evlerdir.

Şu yazı da ilginizi çekebilir; Eşler arasında yaşanabilecek 8 seks fantazisi http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Esler-arasinda-gerceklestirilebilecek-8-seks-fantazisi/3549

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top