Çiftler için en iyi seks oyuncakları hangileri?


Çiftlerin birlikte deneyebileceği seks shop ürünleri neler?

Monotonlaşan evlilik veya ilişkiyi canlandırmak,seks hayatına renk katmak isteyen evli çiftler , internetten ya da mağazadan seks shop alışverişi yapmaktalar.

Ancak ne yazık ki,büyük heveslerle alınan erotik oyuncaklar bir kez dahi kullanılmadan ya evin en gizli köşesine gidiyor,yada çöpe...

Bu yazımda,hem ilişkinin yıpranmaması hem de pişmanlık yaşanmaması için,çiftlerin mizacına en uygun olabilecek seks oyuncaklarını sıralayacağım;

Romantik çiftler için en iyi seks shop ürünleri

En azgın döneminiz dahi olsa,eğer romantik bir çiftseniz kesinlikle BDSM&Fetiş&Mazoşist fanteziler için uygun olan seks oyuncaklarını tercih etmeyin.Kelepçe,göz bandı,kırbaç,ağız ve yüz maskesi gibi BDSM ürünleri bir anlık heves için kullanılacak erotik oyuncaklar değildirler.Bu bir cinsel tercihtir ve sürekliliği olması gerekir.

Romantik sevgili ve eşler için en iyi seks oyuncakları;Kadının farklı penis tatmasını sağlayacak orta büyülükte dildolar,belden bağlamalı (strapon) realistik penisler ve vibratörlerdir.Diğer önerilerim ise;Afrodizyak masaj yağları ve uyarıcılar.


Hareketli çiftler için en ideal erotik shop ürünleri

Yerinde duramayan,hayatı dolu-dolu yaşayan enerjik bir çiftseniz,yeniliklere açık olmanız yüksek ihtimal! Anal seks bile sizin için sıradan bir ilişki haline geldiyse,kadının aynı anda hem vajinal hem de anal olarak uyarılacağı anal tıkaçları ilişki esnasında kullanmanızı tavsiye ederim.Penisle birleşme esnasında anal tıkaç kullanan bir kadın müthiş zevk alır ve daha  şiddetli  orgazm olur.Eğer daha uç bir şeyler arıyorsanız daha büyükleri denemenin zamanı gelmiş demektir.Dev dildo ve vibratörler (28 cm ve üzeri) yatak odanıza farklılık katacaktır.Sizlere son önerim ise,belden bağlamalı (strapon) realistik penislerdir.Rolleri değişmek sizi heyecanladırabilir!


Olgun çiftler için en iyi seks shop ürünleri

Daha rafine ve kaliteli ürünlerle yatak odanızı ateşleyecek bir yaştasınız...Eğer hiç denemediyseniz gerçekçi ten dokusundaki vibratör ve dildoları kesinlikle ilişkinize dahil etmenizi tavsiye ederim...Daha önce cinsel hayatınızı renklendirmek için seks shoplardan bu tür ürünler aldıysanız,size önereceğim en iyi ürünler BDSM oyuncakları,yenilebilen kayganlaştırıcılar ve anal tıkaçlardır.Yatak odanıza 3. Bir erkek veya kadın almak ve sevişmek istiyorsanız realistik şişme erkek manken ve şişme bebekleri tercih edebilirsiniz.

Genç çiftler için en iyi adult (yetişkin) oyuncakları

İlk önerim modern vibratörler! Son derece şık,tasarım harikası,ileri teknoloji ürünü, yeni nesil vibratörler hem kadına, hem de anal uyarımdan zevk alan erkeklere müthiş zevk veriyor!

Genç evli çiftler ,genç kızlar ve erkekler için anal seks çok caziptir.Anal seksten zevk almanın yollarını arayan bir çiftseniz,mutlaka anal kayganlaştırıcıları denemelisiniz.Aynı şekilde anal pluglarda hem kolay ters ilişki yaşamanızı sağlar,hem de acı duymazsınız.

Elbette genç çiftlerin heyecandan hemen boşalmaması için geciktirici krem ve spreyleri de unutmamak gerek.

Tavsiye; Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta sağlıklı ve kaliteli erotik ürünler bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurlu alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.Mahrem Shop'a gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://mahremshop.com

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top