Cinsel Açıdan Şanssız 4 Erkek Tipi!


Seks Yaşamında Talihsiz 4 Erkek Profili

Cinsellik denilince akla belirli tanımlama ve roller gelir...Ancak ne yazık ki bazı insanlar bu tanımlamalara dahil olsalar bile,o rolün gerekliliklerine sahip olmadıkları için avantajlarını kullanamazlar.

Kafanız karıştı farkındayım.En iyi daha fazla kafa karışıklığı yaşatmadan,ne demek istediğimi eğlenceli bir dille ve örneklerle açıklamaya çalışayım;

1-Küçük penisli siyahı erkek olmak

‘’Zenci’’ diye tabir edilen Afrikalı erkekler ve büyük penis,birbirleriyle özdeşleşmiş iki kavramdır...Siyahi bir erkek görünce ister istemez ilk akla gelenlerden birisi de penis boyudur.Ve genelde yapılan araştırmalar,Afrikalı erkeklerin penis boyunun diğer erkeklere göre daha büyük olduğunu kanıtlamaktadır.Örneğin,Gana erkeklerinin penis boyu ortalaması 18 cm. dir.

Peki ya tam tersi bir durum olsa? Yani,zencisiniz ama penisiniz 12 cm! Gana’da yaşayan 12 cm penisli bir erkek olmanın yaşatacağı kompleksi düşünemiyorum bile :)


2-Hemoroidli gay olmak

Eşcinsel veya biseksüel tercihi olan insanları erkeklere ait bir yazıya dahil etmek belki doğru değil ancak maksadım cinsiyet temelinde konuyu ele almak.Bu minik açıklamadan sonra,bu insanların derin ve çözümsüz talihsizliğini ele alalım;

Halk arasında ‘’basur’’olarak bilinen hemoroid,çoğu insan için hayatı kabusa çevirir...Ameliyat,ilaç v.s yöntemlerle normal sağlığına kavuşan insan sayısı ise oldukça azdır.Yani yüzde yüz etkili bir tedavisi yok dersem sanırım abartmış olmam.

Ama daha da vahim durum,hem basurlu hem de eşcinsel olmak diye düşünüyorum...Hayatınızda en çok istediğiniz şeyi,o illet yüzünden yaşayamıyorsunuz ve hep içinizde bir uhde kalıyor :)


3-Ereksiyon problemi ve kalp rahatsızlığına birlikte sahip olmak

Ereksiyon yani sertleşme sorunu erkekler arasında giderek yaygınlaşıyor...Hekimler bazı ağır vakalarda ‘’sildenafil’’,’’tadalafil’’ v.d ereksiyon haplarını reçete ediyorlar.Ancak kalp,tansiyon ve diyabet hastalığı olan erkekler,ilaçların yan etkileri nedeniyle bu ürünleri kullanamıyorlar.

Ciddi derecede empotans veya erektil disfonksiyon (iktidarsızlık ve sertleşememe)sorununuz var ancak yukarıdaki hastalıklardan birisine sahipsiniz ve ereksiyon hapı kullanamıyorsunuz..Çok acı bir durum :(


4-Ön sevişme esnasında orgazm olmak

Erken boşalma erkeklerin en yaygın ikinci cinsel problemidir...Tedavisi mümkün olan prematür ejakülasyon(erken boşalma),erkek cinselliğinin katilidir demek, sanırım abartı olmaz.

Ama beterin beteri vardır...Düşünün ki,peşinden koştuğu kadını veya kızı sekse ikna edip sevişmeye başlayan bir erkek aşırı heyecandan daha ön sevişme esnasında boşalıyor ve film orada bitiyor :(

Sizin de aklınıza gelen veya yaşadığınız cinsel talihsizlikler var ise gönderin yayınlayalım :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top