Dünyanın En Seksi Kadınları Hangi Ülkede?


En güzel ve en çekici kadınlar hangi milletten?

Bir erkek veya kadın için ‘’seksi’’ tanımı yapmamıza neden olan temel faktör genetik mirastır...Aile ve soydan gelen genetik özellikler kadar,ırk özellikleri de dış görünümde kilit rol oynar.

 Seksi kadınlara sahip ülkelerin erkekleri hariç tutularak yapılan bir araştırmaya göre,en beğenilen kadınlar sıralaması şu şekilde;

En seksi kadınlara sahip ülke ve milletler

Beyaz Rus Kadınlar

Beyaz Rusya kadınları az bilinir...Çünkü ülke diğer eski doğu bloku ülkelerinin aksine hala katı bir rejim tarafından yönetilir. Vize almak,turist olarak gitmek de kolay değildir.Ancak bir yolunu bulup Beyaz Rusya’ya giden veya Beyaz Rus bir kadınla tanışan erkeklerin istisnasız tümü aynı yanıtı veriyor;’’Beyaz Rus kızları ve kadınları dünyanın en seksi kadınları!’’ 


Venezuela Kadınları

Kainat Güzellik yarışmalarında her zaman ilk üçte yer alan Venezuela güzelleri,seksilik ve güzelliği bir arada taşıyorlar...Venezuela kızlarını bu kadar güzel yapan ise karma genetik yapıları!

Latin ırkının dişiliğinin,Avrupa ırklarının (Özellikle İspanyol ve Portekiz) güzelliğinin mükemmel şekilde harmanlandığı Venezuelalı kadınlar,gören erkeklerin başını döndürüyorlar.


Kuzey Avrupa Kadınları

Uzun boylu,sarışın,minik burunlu ve kocaman mavi gözleri olan Kuzey Avrupalı kızlar ve kadınlar her ortamda fark edilirler...Danimarka,Norveç,İsveç ve Finlandiya genetik olarak akraba olan ülkelerdir ve doğal olarak hepsinin kadınları aynı güzelliktedir.

Çoğunlukla masum ve elle çizilmişcesine bir güzelliğe sahiptirler.Utangaç ve sessiz olmaları,erkeklerin daha fazla ilgisini çekmelerini sağlar.


Karayip Bölgesi Kadınları

Bahamalar,Jamaika,Porto Riko,Küba gibi tropikal ada ülkelerinin bulunduğu Karayipler,en ateşli güzellerin de yaşadığı bölgeler...Rihanna,Shakira gibi dünya starları o güzellerden ön plana çıkan iki isim sadece...

Kızların; kıvrak ve yuvarlak hatları,geriye çıkık kalçaları ,diri vücutları,yanık tenleri,dolgun dudakları erkeklerin aklını başından alıyor.


Ukrayna ve Rus Kadınları

Sanırım Türk erkeklerinin en yakından tanıdığı ve haran olduğun grup...Haklarında çeşitli olumsuz düşüncelerimiz olsa da,Rus ve Ukraynalı kızların haklarını teslim etmek gerek.

Slav ırkının en güzel ve en seksi kadınları arasında olan Rus ve Ukrayna güzellerinin tek dezavantajları ise,çabuk yaşlanmaları ve güzelliklerinin kalıcı olmaması...Yani diğer ülke kadınları gibi güzel yaşlanmıyorlar,yaşlandıkça çirkinleşiyorlar.


Brezilya Kadınları

Listemizin son sırasında ise güzellikte tartışmalı bir ülke olan Brezilyalı kızlar yer almakta...İstilacı Portekizlilerin kadınları genel anlamda ortalama güzelliğe sahipler.Ama Afro-Amerikan ve Hispanic melez hatunlar deyim yerinde ise ‘’taş gibiler!’’

Bu ülkeler haricinde;İtalyan,Sırp,Güney Kıbrıs ve İran kadınları da güzellikleriyle ön plana çıkan diğer ülkeler.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top