Duşta Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım


Duşta Veya Banyoda Cinsel İlişki Pozisyonları

Duşta seks,çoğu insanın denediği veya denemek istediği cinsel ilişki türlerinden birisidir...Özellikle ergenlik döneminde yaşanan banyoda mastürbasyon,bu isteği tetikleyen en önemli bilinçaltı dürtüsüdür.

Ancak,banyoda veya duşta sex yapmak sanıldığı kadar kolay değildir.Çünkü kayma riski yüksek olan ıslak zemin,çeşitli seks kazalarına sebebiyet verebilir.

Bu yazımda,zevkli,uygulanması kolay ve en az risk içeren seks pozisyonlarını resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Küvette Kucak Pozisyonu

Kucakta seks,diğer bazı cinsel ilişki pozisyonları yazılarımda da açıkladığım üzere,en zevkli ve romantik birleşme pozisyonlarından birisidir.

Kadının vajinal ve klitoral olarak güçlü şekilde uyarıldığı kucak pozisyonu,küvet içinde daha da eğlenceli hale gelebilir.Aşağıdaki resimde ,kucakta seksi küvette nasıl deneyebileceğinizi görebilirsiniz.


Küvet Kenarı Ters Kucak Pozisyonu

Eğer su içinde sevişmek size cazip gelmiyorsa,kucak pozisyonunu küvet kenarında da deneyebilirsiniz.Banyonuzda küvet yoksa dert etmeyin.Çünkü klozet üzeri veya banyo taburesi de aynı işlevi görebilir.


Ayakta Ters Giriş

Kadının yüzü duvara dönük hafif öne eğilir,erkek arkadan yaklaşır ve cinsel birleşme yaşanır.Bu pozisyon,anal ve vajinal seks için idealdir.

Anal seks pozisyonları yazımda açıkladığım üzere,sıcak su ve buhar,anal kasları gevşeterek daha kolay ve zevkli ters ilişki yaşamaya yardımcı olabilir.Banyoda anal sex yapmayı düşünüyorsanız,kesinlikle bu pozisyonu öneririm.


Küvette Yelkenli Pozisyonu

En estetik seks pozisyonlarından birisi olan yelkenli,küvet içinde dalgalanan su ile daha da zevkli hale gelir...

Erkek küvet kenarına sırtını dayarak ve bacaklarını uzatır.Kadın üzerine,bacakları açık şekilde oturur ve su da dalgalanıyormuşçasına ileri-geri hareket eder.


Balerin Pozisyonu

Duş altında erkek dik şekilde durur,kadın tek bacağını erkeğin beline dolayarak cinsel birleşme yaşanır.

Zevkli ama zor bir sex pozisyonudur.Çünkü bu pozisyonda kadın öne veya arkaya hiç eğilmediği için,erkeğin penis boyu makul büyüklükte olmalı ve vajinaya erişebilmelidir.


Banyoda Oral Seks 

Oral sex yapmak için sanırım en uygun yer banyo...Hijyen korkusu olmadan,temiz,mis gibi kokan bir penis veya vajinaya oral seks,her iki tarafa da müthiş zevk verir.

Oral seks pozisyonları yazımda,bu pozisyonun,erkeğe yapılacak versiyonunu açıklamıştım...Kadına yapılacak oral seksin pozisyonları için de aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

İlgili yazı:Kadına yapılacak oral seksin pozisyonları


Banyoda veya duşta altında sevişecek çiftlere tavsiyelerim ise şunlar;

•Kaymayı önlemek için mutlaka ayak altına kayma önleyici bir şeyler koyun.

•Suyun sıcaklığını önceden ayarlayın.

•Kulağınıza su kaçmaması için kulak tıkacı veya pamuk kullanın.

•Sabun veya deterjanı tam olarak yıkamadan,köpüklü halde ilişkiye girmeyin.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top