En Büyük Penisli Erkekler Hangi Ülkede?


Büyük penisli erkekler sıralaması

2015 yılında bilimsel standartlarda yapılan çok uluslu bir araştırmada,penis boyuna göre ırklar ve ülkeler sıralamaya tabi tutulmuşlar....Bu sıralamada penis boyuna göre her ırka bir renk verilmiş.Bu renkler küçükten büyüğe doğru;Kırmızı,Turuncu ve Yeşil...Örneğin;Kırmızı grupta yer alan ülkenin erkekleri en küçük penise sahipken,yeşil grupta olanlar en büyük penise sahip erkekler.

Bu renk skalasını resimli olarak altta görebilirsiniz.Araştırma A.B.D ‘de yapıldığı için cm ölçü birimi yerine inç kullanılmış.Hesaplamayı kolay yapabilmeniz için ufak bir bilgi de vereyim;1 İnç=2,54 cm’dir.


Ölçümlerin tümü klinik ortamda ve bilimsel standartlara göre yapılmış.Yani,tüm penisler üst kasık kısmından ölçülmüş.Bilindiği gibi,penis ölçümü konusunda herkes farklı bir yöntem uyguluyor.Bazıları testis altından veya yandan ölçü alıyor.Oysa penisin boy ölçümü üst taraftan yapılmalıdır.

Gelelim araştırmanın ilginç sonuçlarına;

1-Türk erkekleri ortalama 13,9 cm penis boyu ile turuncu grupta yer alıyor!Bu boy aynı zamanda dünya ortalaması ile aynı uzunluk.

2-Dünyanın en küçük penisli erkekleri 9,6 cm ile Kuzey Koreli erkekler.Kuzey Kore erkeklerini benzer uzunluklar ile diğer asya pasifik ülkeleri takip ediyor (Tayland,Güney Kore,Filipinler,Çin,Vietnam,Tayvan).İşin tuhaf yanı ise,Irak ve İranlı erkeklerin de küçük penisli erkek kategorisinde yer almaları.


3-Dünyanın en büyük penis boyuna sahip erkekleri Kongolular...Kongolu erkeklerin penis uzunluğu ortalama 18 cm.Kongo erkeklerini Ekvador,Gana ve Venezuela takip ediyor.


4-Zencilerin genel anlamda penisi büyük olsa da,kıta olarak bakıldığında Güney Amerika Kıtasında yaşayan erkeklerin penis uzunluğu Afrika kıtasına göre daha yüksek.Latin Amerika erkekleri 16,1 cm ortalama penis boyu ile birinci durumda.

5-Dünyada yaşayan tüm erkeklerin sadece %3 ‘ü 20 cm ve üzeri penise sahip.Bu oran dikkate alındığında,porno filmlerde oynayan erkeklerin özel seçim olduğu bir kez daha kanıtlanmış oluyor.


6-Penis çapı (kalınlığı) ise bu araştırmada ölçülmemiş...Oysa kadınların makul uzunlukta ama kalın penisten daha fazla zevk aldığı hesaba katılırsa,penis çapının da ölçülmesi gerekirdi.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Güzelim Shop’ta büyük penisle seks merakınızı tatmin edebilecek mega vibratörler ve dildolar bulunmakta.Mahremiyetinize ve sağlığınıza gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Güzelim Shop ''VİBRATÖRLER'' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://guzelimshop.com/index.php?route=product/category&path=18

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top