En İyi 5 Seks Shop-İstanbul


İstanbul’un En İyi Erotik Shopları

Sex Shop alışverişine dair diğer iki yazımda ,güvenilir ve dürüst erotik shop nasıl anlaşılır? Sorusunu yanıtlamış ve bazı tavsiyelerde bulunmuştum...Bu yazımda ise,İstanbul Anadolu ve Avrupa yakalarında faaliyet gösteren en iyi seks shopları sıralayacağım.

İstanbul’un En İyi 5 Seks Shop’u

1- Mahrem Shop

Sitemizin alt kuruluşu olan,kadınların çalıştırdığı bir seks shop olan Mahrem Shop,internetten satış yapmakta...

İstanbul Kartal’da yer alan Güzelim Güzel ofisinde çalışan bayan editörlerimizin işlettiği Mahrem Shop,dürüstlük ve gizliliği ön planda tutmakta.Lokasyon avantajı nedeniyle,hem Anadolu Yakasına(Kartal,Pendik,Maltepe,Sultanbeyli,Kadıköy,Ataşehir v.d) hem de Avrupa yakasına hizmet vermekte.


Her ay yaklaşık %100 oranında satış büyümesi gerçekleştiren Mahrem Shop,ürünü teslim almadan önce açıp kontrol etme imkanı sunan (şimdilik) tek erotik shop.

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasının yanı sıra;İzmit,Gebze,Tuzla başta olmak üzere tüm Türkiye’ye gizli gönderimle satış yapmakta.

Satış adresi:http://mahremshop.com

Bilgi:Mahrem Shop yabancılar için İngilizce satış desteği sunmakta.(Info:Mahrem Sex Shop provides English language support for expats and tourist.)

2- Pendik Erotik Shop

Sektörün duayenlerinden olan Muharrem Bey’in işlettiği Pendik Seks Shop,adından da anlaşılacağı gibi İstanbul/Pendik’te hizmet vermekte...Hem mağazası hem de internetten online satışı olan Pendik Seks Shop yıllardır çizgisini bozmayan,gizlilik ve güven çerçevesinde faaliyet gösteren bir shop.

Mağaza Adresi:

Batı Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Beka Pasajı No:24/38 Pendik-İstanbul

İnternet satış adresi:http://pendikerotikshop.com

3- Agor Shop

Türkiye’nin en eski seks shoplarından olan agor,Bakırköy’de hizmet vermekte...Sektörü bilen,işinin ehli insanlar tarafından işletilen Agor Seks Shop,İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere tüm Türkiye’ye satış yapmakta.

Adresi:Bakırköy Carousel AVM Karşısı Selimbey Pasajı Kat 4

İnternet adresi:http://agorshop.com

4- Armoni Shop

İstanbul’da iki ve yeni açılan Antalya mağazası ile toplam 3 noktada hizmet veren Armoni shop,ürün çeşitliliği ile dikkat çekmekte...Yabancılar için İngilizce desteği sunan bir diğer seks shop Armoni.

Adresi:http://armonishop.com

5- Pembe Bulutlar

Pembe Bulutlar İstanbul Levent’te hizmet vermekte.Kendi distrübitörü olduğu ürünleri satan Pembe Bulutlar, kalite ve bol çeşidi bir arada bulabileceğiniz bir erotik shop.

Adresi:http://pembebulutlar.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top