En İyi Penis Halkası Hangisi?


En Çok Tercih Edilen Penis Halkası Ve Penis Kılıfları Hangileri?

‘’Penis Halkası nedir,ne işe yarar?’’ isimli yazımda,penis halkasının kullanım alanlarını detaylı olarak açıklamıştım...O yazımı okuyamayan takipçilerim için,kısa bir özet yapayım,akabinde penis halkası tavsiyelerimi sıralayayım;

İngilizce’de ‘’penis ring’’ ,’’cock ring’’ olarak bilinen seks oyuncaklarının Türkçe isimleri penis halkası veya penis yüzüğü’dür.Üç ana kullanım alanı vardır.Bunlar;

Ereksiyon kalitesini artırma;Penis ereksiyon halindeyken,penis köküne takılan halka,kanı penis kanallarında tutarak geri kaçmasını önler.Böylece daha sert ve kaliteli ereksyon elde edilir.

Boşalma kontrolü;Penis halkası,erken boşalma sorununda da tercih edilen sex oyuncaklarından birisidir.Tedavi edici olmamakla birlikte,boşalma kontrolüne faydası vardır.

Partneri daha fazla uyarma;Yeni jenerasyon titreşimli penis yüzükleri,ilişki anında kadının klitoris ve vajina dudaklarını da uyararak daha fazla zevk almasına ve şiddetli orgazm yaşamasına yardım eder.

Bu kısa bilgilendirmenin ardından,sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta en çok satılan penis halkası modellerini açıklayayım;

Clitoral Mass Penis Ve Testis Halkası

Clitoral Mass,iki halkalı bir üründür.Üst kısımdaki dar halkaya penis,alt kısımdaki geniş halkaya ise testisler geçirilerek kullanılır.Titreşimsiz modellerde en çok satılan ürün olan Clitoral Mass,%100 hijyenik silikondan üretilmiş,kaliteli bir penis yüzüğüdür.


Titreşimli Penis Halkası Ve Parmak Vibratörü

Hem penis halkası hem de parmağa takılarak klitoris vibratörü olarak kullanılabilen işlevsel bir ürün...Ülkemize yeni gelen bu halka modeli 3 adet saat pili ile çalışıyor.Kutu içerisinden 3 asıl 3 yedek toplam 6 adet pil çıkıyor.

Yüksek kalite hijyenik silikondan üretilen penis halkası,tek kademeli güçlü titreşime sahip.


A Kalite Titreşimli Penis Halkası

Titreşimli modellerde en çok satılan 2. Üründür.5 farklı ve güçlü titreşime sahiptir.Üst kısımda bulunan yumuşak çıkıntılar klitorisi etkili şekilde uyarır.LR 44 saat piliyle çalışan bu ürünün pilleri kutuya dahildir.


A Kalite Titreşimli Dilli Penis Halkası

Mahrem Shop editörü Deniz hanım’ın videosunu da çektiği bu ürün,şu an en çok satılan penis yüzüğüdür.

A Kalite Titreşimli Dilli Penis Halkası da bir önceki ürün gibi 5 farklı titreşime sahiptir.Ondan farklı olarak testis halkası ve klitorisi daha fazla uyarmak için tasarlanmış yumuşak çıkıntıya sahiptir.

Diğer penis halkası modelleri de çok tercih edilen popülerseks oyuncakları arasında ancak,bu ürünlere talep diğerlerinden bir miktar daha fazla.


Penis halkası tavsiyelerini bu şekilde sıraladıktan sonra,kardeş ürün olan penis kılıfı tavsiyeleri ile yazımızı sonlandıralım;

Et Dokusu Titreşimsiz Penis Kılıfı

Bire bir ten hissinde olan bu ürün,Ucundaki dolgu ile penisi 5 cm. daha büyük ,1 cm daha kalın yapıyor.

Sağlıklı medikal materyalden üretilen et dokusu titreşimsiz penis kılıfı ılık su ve sabunla yıkanarak uzun süre kullanılabilen kaliteli bir cinsel ürün.


Et Dokusu Titreşimli Penis Kılıfları

Bir önceki modelin gelişmiş versiyonudur...Üstte klitoris uyarımı için yumuşak çıkıntısı ve o hazneye giren titreşim motoruna sahiptir.Ayrıca,penisten çıkmasını ve kaymasını önlemek için testis halkası da mevcuttur.

17,18,19 ve 20 cm boyları olan bu ürün,3-5 cm arası büyüme,1 cm kalınlaşma sağlar.Fikir vermesi için 17 santim melez modelin linkini paylaşıyorum.

Yeni nesil penis kılıfları hassas materyalden üretildikleri için kullandıktan sonra  ılık su ve sabunla yıkanması,kurulayıp güneş görmeyen serin bir yerde saklanması ise diğer tavsiyelerim.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimle...


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top