En İyi Vibratör Hangisi? 2017-2018


En Kaliteli Vibratör Hangisi?

2015 yılında kaleme aldığım ‘’en iyi vibratör hangisi?’’ isimli yazımda,o dönemin en kaliteli ve çok talep gören vibratör çeşitlerini sıralamıştım...

Aradan iki yıldan fazla zaman geçti ve vibratör pazarına çok yeni modeller geldi.Dolayısıyla yeni bir ‘’en iyi vibratör’’ yazısı yazma zorunluluğu doğdu...

Sex Shop mağazamız olan Mahrem Shop’ta 2017 yılında çok satılan,2018 ve 2019 yıllarında da yüksek talep göreceği tahmin edilen vibratörleri sırasıyla inceleyelim;

John Bükülebilen Vibratör

Son 6 ayın en çok satan vibratörü...Tene en yakın hissi veren vibratör dersek sanırım abartmış olmayız! John bükülebilen vibratör,adından da anlaşılacağı üzere,içerisindeki kıkırdak doku sayesinde istenildiği şekilde eğilip-bükülebiliyor.

G Noktası uyarımı için yukarı,klitoris uyarımı için aşağı bükerek kullanılabilirsiniz.Her noktadan aynı oranda uyarım almak için ise,düz kullanmak yeterli.

3 farklı titreşim modu olan John’un boyu net 15,5 cm.Eni ise, 3,5 cm civarında.Aynı firmanın John’dan başka,Horny ve Andy isimli iki modeli daha var.

Horny bükülebilen vibratör 20 cm boy ve 5 cm eninde.Anday bükülebilen vibratör daha kalın ve uzun.Boyu net 22 cm. Eni 5,5 cm.


Bluetooth Uzaktan Kumandalı Vibratör

Ülkemize oldukça yakın bir tarihte gelen bluetooth uzaktan kumandalı vibratör modelleri,oldukça yüksek talep gören vibratörlerden birisi.

Kablosuz olması,küçük bluetooth aparatı ile uzaktan (remote) kumanda edilebilmesi en büyük avantajları.Diğer bir özelliği ise,hijyenik medikal silikondan imal edilmesi.Medikal silikondan yapılması nedeniyle kolayca tezimleniyor ve bakteri barındırmıyor.

İki farklı modeli var.18 cm bluetooth uzaktan kumandalı vibratör net 17 cm boyunda ve 4 cm eninde.Düz bir yapıya sahip.20 cm olan modeli ise net 19 cm ve 3,5 cm eninde.Yukarı doğru eğimli kafa yapısı sayesinde G Noktası uyarımı için tercih edilebilecek bir model.


Cleo Oynar Başlı Vibratör

Midi boy vibratörler içinde en çok tercih edilen ürün...Cleo,hem sağa hem de sola dönebilen ülkemizdeki tek vibratör.Rotasyon(dönme) özelliği,ürünün canlı bir ilişkinin verdiği hazza yakın bir zevk vermesine olanak sağlıyor.

5 farklı titreşim hızı ve 5 farklı titreşim modu olması da diğer artıları.Ürünün detaylı anlatıldığı videolu tanıtımı da mevcut.

Cleo oynar başlı vibratör net 16 cm ve net 15 cm boyu olan iki modele sahip.Kalınlıkları ise aynı;3 cm.


Pistonlu Tavşan Vibratör

Modern vibratörler içerisinde en yenilikçi ürün...Aynı zamanda,kullanan kadınların tavsiye ettiği modern vibratörlerde ilk sıralarda.

Kafa kısmı ileri-geri hareket edebiliyor.Klitoris uyarımı yapan kısmı ve kafa kısmı ayrı-ayrı titreşim hızlarına ayarlanabiliyor.Bu sayede vajinal ve klitoral uyarımı farklı seviyelerde yapmaya olanak sağlıyor.

Pistonlu tavşan (rabbit)vibratör yumuşak hijyenik malzemeden imal edilmiş.Yumuşak materyali sayesinde et gibi bir his veriyor.


Kablosuz Masaj Vibratörü

Modern vibratörler arasında klasikleşen tek ürün masaj vibratörüdür.Magic Wand ismiyle 90’lı yıllarda ilk piyasaya sunulduğunda genel masaj aleti olarak pazarlanmaya başlamıştı.

Ancak kadınlar ve genç kızlar deneme yanılma yoluyla,ürünün aslında klitoris uyarımı için en etkili seçenek olduğunu kısa sürede fark ettiler :)

Günümüzde daha çok klitoris uyarımı için kullanılan masaj vibratörü,ilişkiye girmeden orgazm olanağı sunduğu için bakire vibratörü olarak da bilinmekte.

Kablosuz yeni jenerasyon klitoris vibratörü 10 farklı ve oldukça güçlü titreşim moduna sahip.Kafa kısmı esnek ve hareketli olduğu için,klitorise tam penetre olabiliyor.Kablolu modelleri de var ancak,kullanım esnasında kablosuz olanlar hareket özgürlüğü sunuyor.

Diğer vibratör modellerini incelemek isterseniz,sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’un vibratörler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.Gizliliğinize gösterilen kadın özeni,huzurla alışveriş yapmanız yardımcı olabilir.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimizle...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top