En İyi Vibratör Hangisi? 2019-2020


En İyi Vibratör Modelleri Güncel Liste 2019-2020

Teknoloji geliştikçe,vibratörlerin gerçekçilikleri ve fonksiyonları da bu gelişime paralel olarak artmakta...

Her yıl sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’un ürün uzmanı görüşleri,vibratör satış rakamları ve müşteri geribildirimlerine göre güncellenen ‘’En iyi vibratör hangisi?’’ listesi şu şekilde sıralanıyor;

En Çok Satılan Ve Tavsiye Edilen Vibratör Çeşitleri Top 10

Kablosuz Tek Tuşlu Vibratör-20 cm

Listemize 2016 ‘da giren one-touch silicone serisinin 20 cm olan modeli,yıllar geçmesine rağmen halen popülerliğini koruyan bir ürün...

Orta sertlikte olan ve eğimli kafa yapısı sayesinde G Noktasını güçlü uyaran bu vibratörün en büyük avantajları ise;Güçlü titreşim ve kablo/kumanda ile uğraştırmayan yandan tek tuşla pratik kullanım avantajı sunması.

Ürünün yine aynı modelde olan bluetooth uzaktan kumandalı versiyonu da biraz pahalı olmasına rağmen kadınlar tarafından tercih ediliyor.

ürün linki için bu yazıya tıklayın


John Bükülebilen Vibratör-17 cm

Yine 2016’da satışa çıkmasına rağmen beğenilme oranlarını aynen korumayı başaran bir vibratör...Yumuşak et dokusunda olan John’u kadınların tercih etme nedeni ise,adından da anlaşılacağı gibi,kıkırdak dokusu sayesinde eğilip-bükülerek istenilen şekilde kullanılabilmesi.

Mahrem Shop’un videosunu çektiği bir ürün olan John’un;

Horny Bükülebilen 20 cm ve 25 cm modeli olan Andy Bükülebilen çeşitleri de mevcut.

ürün linki için bu yazıya tıklayın


Gidip Gelmeli(Darbeli) Şarjlı Vibratör

2018 yılının sonlarına doğru piyasaya sunulan bu ürün çok yeni olmasına rağmen,hayli talep gören bir vibratör olmayı başardı!

Referanslı satış dediğimiz, tavsiye ile satışları da gayet iyi...Aslında bu kadar ilgi görmesine şaşırmamak gerek çünkü,kadınların ve çiftlerin bir vibratörde aradığı tüm özellikleri bir arada sunuyor.Nedir bu özellikler kısaca göz atalım;

-Bire bir et dokusu ve ten hissinde bir vibratör.

-USB şarjı ile kolayca şarj ediliyor,pile gerek duymuyor.

-Hem ileri geri,hemde sağa sola dönebiliyor.Bu iki özelliği birlikte sunan şimdilik ülkemizdeki tek vibratör.

-Hareketli dediğimiz vibratörlerde şu ana kadar ki son seviye...

ürün linki için bu yazıya tıklayın


Splash Klitoris Masaj Vibratörü

Bakire vibratörü veya klitoris vibratörü olarak bilinen masaj aletleri,günden güne artan bir ilgiye sahipler...Bu ilgi artışının en önemli nedeni ise kullanan kadınların arkadaşlarına tavsiye etmeleri.

Gerçekten de bilimsel araştırmalar gösteriyor ki,klitoris uyarımı kadının daha şiddetli ve kolay orgazm olmasını sağlıyor.

Klitoris vibratörleri içinde en beğenilen ürün ise, Splash Shock.Nedenleri;

-Kadife yumuşaklığında kafa kısmı.

-Tam klitoris ve vajinayı kapatan büyük kafa yapısı.

-Pille çalışması ve çok güçlü titreşim modlarına sahip olması.

ürün linki için bu yazıya tıklayın


Darbeli Tavşan Vibratör

Yine son 1 yılın en popüler sex oyuncaklarından birisi...tavşan vibratör seven kadınların tercih ettiği bir ürün olan darbeli(gidip-gelmeli)tavşan vibratör aynı zamanda oynar başlı.

Klitoris ve vajina uyarımını aynda yapan bu ürün,orgazmı oldukça şiddetli yaşattığı için tercih ediliyor.

ürün linki için bu yazıya tıklayın


Çatal Vibratör

Kadınların çatal dildo ve vibratörlere bakışı değişkenlik gösteriyor...Bazı kadınlar anal ve vajinal uyarımı aynı anda yapan bu ürünlere oldukça sıcak bakarken bazıları da böyle bir uyarımın zevk vermeyeceğini düşünüyorlar.

Cinsel yaşamına farklılık katarak yeni hazlar yaşamak isteyen kadınların,lezbiyen çiftlerin ve normal çiftlerin en çok satın aldığı model ise,10 titreşimli bu ürün.

Silikon yapısı,standart ölçülerdeki anal ve vajinal boyutları,güçlü titreşim gibi özellikleri nedeniyle tercih edilen bir vibratör.


Rowdy Mega Boy Vibratör-28 cm

Çatal vibratörler gibi,mega boy vibratörleri de kendi içinde kıyaslayacak olursak,en çok satılan ürün Rowdy...Rowdy’nin ten rengi ve siyahi olmak üzere 2 çeşidi var.Her ikisi de aynı derecede talep edilen vibratörler.Güçlü titreşim,kaliteli ve sağlığa arar vermeyen materyal,gerekçi damarlı görünüm büyük boy vibratör seven kadınları Rowdy’ye çekiyor.

ürün linki için bu yazıya tıklayın


Et Dokusu Dildo -20 cm

Dildolarda yani,titreşimsiz yapay penislerde en çok tercihe dilen ürün ise et dokusunda dildo 20 cm...Bire bir ten hissinde olan bu ürün,oldukça gerçekçi ve esnek.

Mahrem Shop ürün uzmanlarının videosunu çekerek tanıtım yapması da,bu dildonun satış patlamasında diğer önemli bir neden.

ürün linki için bu yazıya tıklayın

Marcelo Melez Dildo-20 cm

Melez ten renginden hoşlanan kadınların en çok satın aldığı ürün Marcelo...Latin bir mankenin bire-bir penis kalıbından üretilen Marcelo,yumuşak ve kalın bir ürün.

Marcelo’nun titreşimli yani vibratör çeşidi de mevcut,ama dildosu daha çok satılıyor.

Et Dokusu İçi Boş Belden Bağlamalı Vibratör-18 cm

Belden bağlamalı vibratörlerin hem içi boş modellerine hem de içi dolu olanlarına ilgi her yıl artıyor...Bu ilgi artışının en önemli nedeni,büyük penisle seks yapma fantezisi.

Et dokusu içi boş belden bağlamalı,çoğu içi boş strapona göre daha geniş iç hazneye sahip.Kullanımı kolay ve yumuşak bir ürün.

Mahrem Shop’un  video desteği de bu ürünün popüler olmasında önemli bir diğer etken.

ürün linki için bu yazıya tıklayın

Bir sonraki ‘’en iyi vibratör’’ yazısında görüşmek üzere sağlıcakla kalın...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top