En İyi Vibratör Modelleri-2017


En Kaliteli Vibratör Hangisi?

‘’En iyi vibratör hangisi?’’ isimli yazımda,ten hissi veren,sağlığa zararlı maddeler içermeyen vibratör ve dildo çeşitlerini sıralamıştım...Ancak o yazımızı kaleme alalı neredeyse iki yıl oldu ve pazara yeni ürünler sürüldü.

Bu yazımda,2017 ve 2018 başta olmak üzere,önümüzdeki birkaç yıla damgasını vuracak olan teknolojik vibratörleri detaylı olarak tanıtacağım.Dilerim bu yazı,vibratör seçiminizde yardımcı olur.


Aklınızı Başınızdan Alacak 5 Yeni Vibratör!

Bluetooth Uzaktan Kumandalı Vibratör

İsminden de anlaşılacağı üzere,kablosuz ve uzaktan kontrol edilebilen bir ürün...Vibratörünü kullanırken ellerinin boşta kalmasını isteyen kadınlar için özel olarak tasarlanmış.

3 farklı modeli var:20 cm ve yukarı eğimli ten rengi,18 cm ve düz,20 cm ve yukarı eğimli zenci.

Hijyenik medikal silikondan imal edilen bluetooth uzaktan kumandalı vibratörler,gerçek et hissi verirken,sağlığınıza da zarar vermiyor.

Fiyatları 259-279 tl arası.


Tek Tuşlu Kablosuz Kumandasız Vibratör

Bluetooth uzaktan kumandalı vibratörün bire-bir aynısı.Sadece uzaktan kumanda yerine alt kısmında bulunan tek tuş ile kontrol ediliyor.

10 farklı titreşim modu,medikal silikon,vantuzu sayesinde sert zeminlere sabitlenebilme,duşta kullanıma uygun olması ise diğer öne çıkan özellikleri.

Fiyatları:180-200 tl aralığında.


Çiftler İçin Vibratör

We-vibe ismiyle ünlenen ve sex shop piyasasında devrim olarak nitelenen çiftler için vibratör,ilişki anında 3’lü uyarım yapma özelliğine sahip.Kullanımı esnasında hem erkek hem de kadın zevk alıyor.

Rengi ve şekli itibarıyla penise benzemeyen bu ürün,şarjlı.İki modeli bulunmakta;Standart modelde tek titreşim motoru var,plus modelde ise çift.

Fiyatları 350 ve 450 TL.


Full Realistik Dong Serisi Dildolar

Nanma firmasının ürettiği bu seri,aslında G Girl Style isimli serinin bir üst modeli...Titreşimli vibratör sevmeyen kadınlar ve çiftler için titreşimsiz dildo olarak üretilmiş.

17-20 cm arası farklı boy ve şekillerde toplam 9 çeşidi var.Hijyenik medikal silikondan imal edilmiş olan Full Realistik serisi ürünler o kadar gerçekçi ki,penis damarlarının yeşilimsi rengi bile bire bir aynı tonda!

Full realistik dildo fiyatları fiyatları 129-179 TL aralığında.


Joe Oynar Başlı Vibratör

Chisa firmasının ürettiği döner başlı bu vibratörün üç temel özelliği var;Yumuşak ve tene en yakın hissi veren malzemeden üretilmesi,rotasyon(dönüş)hızının kalitesi ve fiyatı...

Aynı grupta yer alan rakipleri 180-200 t aralığında satılırken,Joe Türkiye’ye yeni giren bir ürün olduğu için fiyatı ucuz...

Lansman ürünü olan Joe’nin indirimli fiyatı 150 TL.


Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli modern ve klasik vibratörler satılmakta...Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’Vibratörler’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:

http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top