En Komik Vibratör Hikayeleri


Kadının Vibratörle İmtihanı

Vibratör ve Dildolarla ilgili sitemizde yer alan diğer 11 yazımda,bilimsel ve sağlıklı seks oyuncağı kullanımına dair bilgiler verdim.Ama bu sefer konu biraz farklı!

Sitemizin alt kuruluşu olan Güzelim Shop’a gelen en ilginç  vibratör sorularını ve vibratör kazalarını derledim.Dilerim bu eğlenceli yazı tebessüm etmenize vesile olur.

Vaka 1 ( Güzelim Shop canlı destek hattına yazan bir müşterimiz ve çalışanımız Deniz Hanım arasında geçen diyalogdan özet  alıntı)

M:Merhaba

D.Merhaba buyrun

M:Ben geçenlerde sizden ayıcık bakire vibratörü almıştım.İsmim ....

D:Evet hatırladım.... Hanım nasılsınız?

M:İyim teşekkür ederim.Bir sorum olacak size ürünle ilgili

D:Buyrun

M.Bu aldığım ayıcık vibratörün ön ayaklarını içeri aldım ama arka ayakları dışarıda kaldı.Onları da alırsam nasıl geri çıkartacağım? Çünkü tutup çekme kulpu gibi bi şey yok arkasında.

D:.... Hanım,o ürün bakire kızlar için.İçeri almadan,titreşen karın kısmı ile klitoris uyarımı yapıyor.Yani içeri almanız sakıncalı olabilir.

Not:Aşağıda müşterimizin içeri almayı başardığı ‘’Bakire vibratörünün’’ resmi yer almakta :)


Vaka 2 (Çalışanımız Gülçin Hanımla bir müşterimiz arasında geçen telefon konuşmasından özet alıntı)

M:iyi günler.Aldığım vibratörle ilgili bir sorum olacaktı.

G:Buyrun yardımcı olmaya çalışayım

M:Sizden anal,vajinal ve klitoral uyarımı aynı anda yapan çatal vibratör almıştım.Vibratörümden memnunum ama anal ucu konsantrasyonumu bozdu.Sadece vajina ve klitoris uyarımı yapmak için anal ucunu bıçakla kestim,öyle kullanıyorum.Bir sakıncası olur mu?

G:Sağlıklı kullanım açısından ürün bütünlüğünü bozmamanızı tavsiye ederiz.

Not:Müşterimizin anal giriş kısmını bıçakla kesip tavşan vibratör yaptığı çatal vibratörün resmi aşağıda...Yaratıcı milletiz vesselam :)


Vaka 3 (Sitemizin Cinsellik sayfası editörü Özgür Beye e-maille gelen bir sorudan özet alıntı)

‘’Hocam sitedeki bir yazınızı okuyup, eşime bir sürpriz yaparak vibratör hediye etmek istedim.Ama kullanmayı şiddetle reddetti. Atmaya da kıyamadım çünkü pahalı bir ürün almıştım.Ona atacağım deyip,iş yerimde sakladım.Vibratörü kurcalarken titreşiminden filan etkilenip,kendimde denemek istedim.Çok hoşuma gitti.Şimdi iş yerinde elemanlar servise çıkınca arada onunla kendimi uyarıyorum.Ben gay mi oldum? Atmak istiyorum ama çok zevk aldığım için atamıyorum da,ne olur yardım edin!’’

Özgür beyin yanıtından özet;’’Değerli okurum,erkekte prostat orgazmı şiddetlidir ve çok zevk verir.Vibratörle anüsü uyarıp aynı anda mastürbasyon yaparak orgazma ulaşıyorsanız,bunda korkulacak bir şey yok...Eşcinsellik vibratör veya dildo kullanımı ile olunacak bir şey değildir.Hormonal ve psikolojik faktörlerin birleşimi ile açığa çıkar.Eşinin vibratörünü kullanarak farklı fantaziler yaşayan çok danışanım var.Bu nedenle huzurlu olun.Yalnız iki şeye dikkat etmenizi tavsiye edeceğim; Birincisi hijyen,ikincisi ise aşırıya kaçmamak.Sevgilerimle...’’


Vaka 4 (Canlı destek hattımıza yazan lezbiyen bir bayanın sorusundan özet alıntı)

M:Slm

D:Merhaba buyrun

M:Sizden iki uçlu 38 cm.dildo almıştım.

D:Evet?

M:Bu aldığım dildonun bir ucu kalın,diğer ucu biraz daha ince.Ben partnerimin tecrübesiz olduğunu düşünerek onun için ince ucu uygun görmüştüm ama,şimdi sorun yaşıyoruz.

D:Nasıl yani anlamadım?

M:İlk kullandığımızda dediğim gibi ince ucunu ona verdim,diğer tarafı ben kullandım.Ama ikincide değişelim uçları diye ısrar etti,kıramadım,değiştik...O günden beri kalın tarafı bana vermiyor!!! Bu yüzden tartıştık dün.Gece boyu da konuşmadık :( acaba aynı ürünün iki ucu da aynı kalınlıkta olan modeli var mı? Yoksa aile faciasına neden olacak bu dildo!

D:Evet var,linkini atıyorum hemen.

Bu vakadan alınacak ders;Danışan dağı aşmış,danışmayan dildolar arasında şaşmış...Sen neden karar verirsin ki onun neyi seveceğine? :))

Not:Müşterimizin aldığı çift taraflı dildonun resmi aşağıda


Vaka 5 (Yine bir canlı destek yazışması)

M:Selam

D:Merhaba buyrun

M:İki hafta önce eşimle birlikte beğenip sizden bir vibratör satın almıştık.Hatırladınız mı beni?

D:Çok genel bir tanım yaptınız.Her gün 15 -20 civarı vibratör ve dildo satışımız var.

M:Neyse işte,sizden kocamla birlikte beğenip,Andy bükülebilen ultra gerçekçi isimli vibratörü aldık.İnanılmaz bir ürün.Gerçek et dokusunda.Ama artık onu kullanamıyorum :((

D:Neden?

M: Vibratörümle orgazm olurken beni izlemek ilk başlarda eşimin hoşuna gidiyordu,ama sonradan huzursuzluk çıkarma başladı...Aradım ,taradım evde yok!!! Kocam attığını söyledi.Beni vibratörden kıskandı desem yalan olmaz :( Ben aynı vibratörden bir tane daha almak istiyorum ama eve gelmesin.Şubeden teslim alıp kocamadan gizli kullanacağım ;)

D:Elbette...bilgilerinizi alabilir miyim?

Not:Bu vakadan alınacak ders;Erkekler boşa kuruntu yapmayın,vibratörle yarışmayın ;)

Tavsiye; Mahrem Shop Vibratörler sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top