En Saçma Seks Soruları!


En Absürt Cinsellik Soruları 

Tarafıma zaman –zaman gelen anlamsız ve tuhaf cinsellik sorularını derlediğim bu yazımda,amacım bilgi vermenin yanı sıra,seksin çoğu insanın hayatında halen derin bir  bilgisizlik sarmalı olduğunu da gözler önüne sermek.

Saçmalık derecesine göre gelen soruları şu şekilde sıralamak mümkün;

Soru 1:Bir kadın seks yapmadan ne kadar yaşayabilir?

Cevap:Bu soruyu duyan da zanneder ki,kadın cinsel ilişkiye girmeden en fazla belirli bir süre yaşar ve sonrasında ölür...Mesela,eğer bir kadın 3 ay hiç seks yapmazsa,o kadın hayatını kaybediyor!

Yahu böyle bir şey olabilir mi? Eski ninelerimize bakın...Eşini bir savaşta kaybettiğinde 20’li yaşlarında olup,bir daha da evlenmeyen nice kadın yok mu hiç çevrenizde?

Kadın-erkek fark etmeksizin,tüm insanlar ömürleri boyunca hiç seks yapmadan da pekala yaşayabilirler.


Soru 2: Vajinanın aşırı geniş olması o kadının çok seks yaptığını mı gösterir?

Cevap: Konuya bu mantıkla bakacak olursak,ilk kez eşiyle seks yapmış,bekaretini kocasına vermiş bir kadıncağızın doğumda kendi çapının 30 katına kadar genişleyen vajinasını nasıl açıklayacağız?

Değerli okuyucularım,vajina kişinin genetik,fiziksel özelliklerine,yaşına ve doğuma bağlı olarak genişliği değişebilen bir organdır.Yani,3 çocuk yapmış bir bayanın vajinası hala sıkı ve dar olabilirken,genç bir kızın vajinası geniş olabilir.Vajinanın bol veya geniş olması o kadının çok seks yaptığının kanıtı olamaz.

Soru 3: Oral seks yaparken erkek arkadaşımın spermini yuttum,hamile kalır mıyım?

Cevap: Sperm insan vücudunda 72 saate kadar canlı kalabilme kabiliyetine sahip olsa da,’’hadi ben bu mideden çıkıp,bağırsakları geçeyim,ordan da bir yolunu bulup rahime girerim,yumurtayı döllerim.’’ Diyecek kapasiteye sahip değildir.Hem böyle bir yeteneği olsa bile,sindirim sistemi ve üreme sistemi vücudun iki farklı sistemidir.Aralarında bir geçiş yoktur.Geçiş olması için kan ile (dolaşım sistemi) geçiş yapması gerekir ki,bu da imkansızdır.


Soru 4: Eşimin benimle sevişirken başka birini düşündüğünü nasıl anlarım?

Cevap: Zaman zaman kadın takipçilerimden de benzer sorular gelse de,en çok eşinden şüphelenen paranoyak erkeklerden alıyorum bu tür soruları...

‘’Karım dün gece benimle çok ateşli sevişti,acaba başka birini mi hayal etti,yoksa bu kadar ateşli sex yapmazdı.’’ Cümlesini bile duydu bu kulaklar...

Daha önce başka bir yazımda açıkladığım üzere,bir kadın eğer kendisi söylemiyor ise,başkasını hayal ettiğini anlamak imkansızdır.Ama ben konuyu bu tuhaf hafiyecilik kaosundan çıkarıp,güven ve samimi iletişim zemininde ele almanızı tavsiye ederim.Yoksa bu tür kuruntularla,hem kendinizi hem de evliliğinizi yiyip bitirirsiniz.


Soru 5: Anal azdırıcı olarak ne tavsiye edersiniz?

Cevap: Bu soruya gülmekten cevap veremedim! Yahu anal azdırıcı ne demek??

Yani bir damla veya krem var,onu içince veya sürünce anal seks isteğini artırıyor ve kadın ters ilişkiye ikna oluyor öyle mi?

Diyecek bir şey bulamıyorum ve hala gülmeye devam ediyorum :))

Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından kaleme alınmıştır.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top