En Sık Yapılan Penis Pompası Kullanım Hataları


Penis Büyütücü Pompa Neden İşe Yaramaz?

Vakum pompalarla ilgili cinsellik sayfasında yer alan diğer 3 yazımda,penis büyütme yöntemlerini açıklamış,pompa kullanmak isteyen erkeklere işe yarayan birkaç penis pompası markası tavsiyesinde bulunmuştum...

Bu yazımda ise,ülkemiz başta olmak üzere dünya genelinde yanlış veya eksik kullanımla ilgili bilgiler vereceğim.Bilinçli penis pompası kullanımı alacağınız etkiyi artıracağı gibi,sağlığınızı korumaya da yardımcı olacaktır.

En sık yapılan yanlışları önem derecesine göre şu şekilde sıralamak mümkün;

Penisi uzun süre silindir içerisinde vakumlu halde tutmak

Bir an önce etki görmek isteyen erkeklerin en çok yaptıkları hatadır...Basınçlı halde uzun süre vakum tüpünün(silindirin) içinde kalan peniste geçici morarma ve kızarıklıklar meydana gelir.Eğer ısrarla bu şekilde kullanıma devam edilir ise,peniste damar ve doku hasarı görülmesi mümkündür.

Peki doğrusu ne?

‘’Penis Pompası hakkında bilmeniz gerekenler’’isimli yazımda detaylı olarak açıkladığım üzere,ilk 15 gün vakumlama yapıldıktan sonra,penisin acıdığı noktada hava bırakma tetiği ile içerideki basınç bırakılır.1 aydan itibaren ise,en fazla 5-6 saniye bu şekilde beklenmelidir.Vakumlu halde bekleme süresi 6.ayın sonuna kadar kesinlikle 10 saniyeyi geçmemelidir.


Pompayı günde 20 dakikadan fazla kullanmak

Yine sabırsızlık kaynaklı bir kullanım hatası...Medikal özellikli penis büyütücü vakum pompaların günlük maksimum kullanım süresi 20 dk. olmalıdır.Bu süreyi aşmak ekstra bir büyüme ve kalınlaşma sağlamayacağı gibi,peniste yapısal bozukluklara neden olabilir.

Hatta ilk 15 gün 7-8 dk. kullanıp penisi alıştırmak daha sağlıklı bir yol olacaktır.


6 aydan uzun süre penis pompası kullanmak

Prostat ameliyatı sonrası gelişen impotans (peniste sertleşme sorunu) ve erektil disfonksiyon(iktidarsızlık) için doktor tavsiye etmişse,önerdiği sürelerde kullanım yapılmalıdır.

Penisi büyütmek için vakum pompa kullanılacaksa en fazla altı ay kullanımı gerekir.Bu süreden daha uzun penis pompası kullanmak uzama ve kalınlaşmaya bir fayda sağlamaz.Yani optimal pompa kullanım süresi 180 gün(6 aydır).

Altıncı ayın sonunda mevcut formu korumak için ayda bir sefer 10-15 dk. kullanım yeterli olacaktır.


Sulu pompayı hava ile kullanmak

‘’Bathmate penis pompaları işe yarıyor mu?’’ isimli yazımda açıkladığım üzere,Bathmate duşta kullanılan,suyla çalışan bir penis pompasıdır.Halka arasında ‘’sulu pompa’’ denmesinin nedeni de bu dur...

Ancak bazı erkekler suyla çalışan Bathmate’i susuz yani,hava basıncı ile kullanmaktalar.Bu türlü bir kullanım yeterli vakum ortamını sağlamayacağı için pompanın etkinliği azaltır.


Basınç göstergesinden faydalanmamak

‘’En iyi penis pompası hangisi?’’ isimli yazımda açıkladığım üzere,kaliteli bir medikal pompada olması gereken özelliklerin başında kalibrasyonu doğru yapılmış bir basınç göstergesi gelir...

Aydan aya uygulanan vakumun takibi,bilinçli pompa kullanımı için önemlidir.Örneğin ilk bir ay 10 bar basınç uyguluyorsanız ikinci ay hedefiniz 20 bar basınca çıkmak olmalıdır.Kademeli ilerleme,vakum pompadan alacağınız verimi artırır.

Konuyla ilgili yazımı okumak isterseniz ekli linke tıklayabilirsiniz;http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/En-iyi-penis-buyutucu-pompa-hangisi/6799


Taklit ve ucuz penis pompası kullanmak

Yapılan en önemli hatayı en sona sakladım...Maalesef ülkemizde medikal olmayan sağlıksız pompa kullanımı çok yaygın.

Bir pompasının işe yaraması ve sağlığınıza zarar vermemesi için kaliteli olması olmazsa olmaz bir kuraldır.Ucuz pompa alarak hem paranızı sokağa atarsınız hem de cinsel sağlığınıza zarar verebilirsiniz.


Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta sadece 6 adet kaliteli pompanın satışı yapılmaktadır.Pompa satışı sonrası kullanım bilgileri ve 6 ay müşteri desteği sağlanarak olası sorunları gidermek, verdiğimiz hizmetler arasındadır.

Mahrem Shop VAKUM POMPALAR sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:

http://mahremshop.com/urun-kategori/vakum-pompalar/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top