En Sıradışı Seks Oyuncakları


Yeni ve Farklı 5 Seks Shop Ürünü

Hızla gelişen teknoloji ve beraberinde getirdiği yenilik arayışı,yetişkin oyuncakları pazarında da etkisini hissettirmekte...Bu yazımda,cinsel yaşamı daha eğlenceli hale getirmeye yardımcı olabilecek ilginç ve sıradışı sex oyuncaklarını açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Külot Vibratörü

Son yılların en çılgın seks oyuncağı dersem,sanırım abartmış sayılmam...Külot vibratörü nedir,ne işe yarar kısaca açıklayayım,okuyunca siz de bana hak vereceksiniz;

Külodun içine monte ediliyor.Boyu 7-8 cm,çapı ise 1 cm.Minik bir şey yani..Külot vibratörünü vajinaya itip,titreşimini açıyorsunuz ve iç çamaşırınızı giyip normal yaşamınıza devam ediyorsunuz!

Evde,sokakta,işyerinde,sinemada,seyahatte...Günlük yaşam devam ederken,o minik canavar aşağıda harıl-harıl çalışıp sizi orgazmın doruklarına taşıyor!

Ürkütücü,tuhaf ama bir o kadar da heyecan verici değil mi?


Ruj Vibratör

Makyaj çantasında taşınabilen,görünüm ve şekli ruj gibi olan bu vibratör,vibratörünü gittiği her yere taşımak isteyen kadınlar için en güvenli seçenek!

Gören kimse ruj vibratörün seks oyuncağı olduğunu anlayamaz...Dolayısı ile,ailesi ile yaşayan veya eşinden gizli vibratör kullanmak isteyen kadınların tercih edebileceği bir yetişkin oyuncağı.


İpli Vajinal ve Anal Toplar

Son yılların en popüler seks oyuncağı diyebilirim...Her geçen gün ilgi ve talep artmakta.Vajinal toplar nasıl ve ne için kullanılır,kısaca açıklayalım;

Vajinaya itilerek yerleştiriliyor.Genelde ikili olan bu topların içinde ağır metal bilye var.Bu sayede,her hareket ettiğinizde ufak titreşimler yayarak uyarım sağlıyor ve orgazm yaşatıyor.

Külot vibratörü gibi ,ipli vajinal toplarda günlük yaşam devam ederken cinsel haz yaşamak için kullanılan yetişkin oyuncaklarından birisi.

Bu oyuncak aynı zamanda pelvik taban kaslarını güçlendirmek için de kullanılan bir ürün.Kegel Egzersizleri yazımda detaylı açıkladığım üzere,pelvis kaslarını güçlendirmek,vajina sıkılaşması ve daraltması için en iyi yöntem.

İpli toplar aynı zamanda,anal bölgeyi açmak ve genişletmek için de tercih edilen bir ürün.


Pistonlu Tavşan Vibratör

İleri-geri hareket edebilmesi sayesinde gerçek cinsel birleşme hissi uyandıran bu vibratör,şimdilik ülkemizdeki tek pistonlu vibratör.

Medikal silikondan imal edilen pistonlu vibratör aynı zamanda klitorisi de güçlü şekilde uyarıyor.Vajinal ve klitoral uçların titreşim hız ve modları ayrı-ayrı ayarlanabiliyor.


Dil Vibratörü

Oral ilişki için tasarlanmış,oldukça iddialı bir ürün...Kadına oral sex yaparken erkekler dillerine takıyor.Böylece kadının oral seksten aldığı zevki artırmaya yardımcı oluyor.

Dil vibratörünü erkek partnerine oral seks yaparken kullanan kadınlar da mevcut.Tamamen tercihe ve zevke bağlı bir kullanım alanı.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta yüzlerce çeşit seks oyuncağı bulunmakta.Gizliliğinize ve sağlığınıza gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop’a gitmek için tıklayın.

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top