En Yeni Anal Seks Pozisyonları-Resimli Anlatım


Kolay Ve Acısız Ters İlişki İçin En İyi Pozisyonlar

Yaklaşık üç yıl önce yazdığım Anal sex pozisyonları isimli yazım,günde ortalama 1500 kişi tarafından okunmakta...Geçen üç yıllık sürede,okuyucularımdan gelen geri bildirimleri ve  ters ilişki konusunda yaşanan tecrübeleri derleyerek yeni bir yazı kaleme alma gerekliliği doğdu.

Bu yazımda;kolay ve acısız anal seks için en iyi pozisyonları resimli olarak açıklayacağım.Hazırsanız başlayalım;

Anal İlişki İçin En İyi Sex Pozisyonları

Yatak Kenarı Pozisyonu

Erkek yatağın kenarına veya sandalyenin ön kısmına oturur.Kadın,anal kayganlaştırıcı ve rahatlatıcı krem uyguladıktan sonra,penisi anal girişe yerleştirerek yavaşça üzerine oturmaya başlar.

Bu pozisyon,makattan ilişkiye yeni başlayanlar için idealdir.Çünkü kadın,penisle istediği açıda ve istediği ölçüde birleşme yaşayabilir.

Önemli nokta;erkek,kontrolü eşini veya kız arkadaşına bırakmalı,alttan ani ve sert hareketler yapmamalıdır.


Yastık Destekli Yüzüstü Pozisyonu

Kadın altına bir yastık alarak yüzüstü yatar.Böylece anal giriş daha kolay bulunur.Erkek arkadan yaklaşır ve arkadan ilişki yaşanır.

Daha önceki yazımda da  açıkladığım üzere,halk arasında ‘’domalma’’ ismiyle de bilinen doggy pozisyonu,yeni başlayanlar için uygun değildir.Çünkü anal giriş ve sfinkter denilen anal kaslar bu pozisyonda aşırı gerilir.Birleşme esnasında kadın acı duyabilir.

Bu pozisyon ise,doggy nin daha soft ve konforlu halidir.Yastıktan alınan destek hem anal girişi belirginleştirir hem de kaslar fazla gerilmez.

Bu sex pozisyonunda erkeğe çok iş düşmektedir.Bir anlık kontrol kaybı ile ani hareketler yapmamalı,yavaş ilerlemeli ve partnerine güven vermelidir.


Yelkenli Pozisyonu

Görünüm olarak çift,yelkenli gemiye benzer ve estetik bir ters ilişki pozisyonudur.Ek bilgi de vereyim;Yelkenli pozisyonu vajinal sex için de kullanılan,dünyada şu an en yeni ve popüler pozisyonlardan birisidir.

Erkek kollarından destek alarak oturur.Partneri de aynı şekilde kollarını yana açarak erkeğin üzerine oturur.Ritmik hareketlerle ileri-geri gidip gelir.Bu esnada erkek te karısının veya sevgilisinin hareketlerine uyum sağlar.

Oldukça eğlenceli ve genital haz noktalarını uyaran bir cinsel birleşme pozisyonudur.Denemediyseniz tavsiye ederim.


Matkap Pozisyonu

Sanki duvarda resim asmak için matkapla delik açıyomuş gibi bir sahneye benzediği için bu ismi almıştır.Diğer ismi de ‘’burgu’’ pozisyonudur.

Kadın yatak kenarına boylu boyunca uzanır.Erkek ayaktayken arkadan yaklaşır ve birleşme yaşanır.

Bu da yeni ve orgazm için etkili anal sex pozisyonlarından birisidir.Nedenini başka bir yazımda açıklamıştım tekrar kısaca açıklayayım;

Kadın sadece anal uyarımla orgazm olmaz.Zevk alsa bile mutlaka vajina ve/veya klitorisi uyarması gerekir.Bu pozisyonda kadının elleri boşta kaldığı için ve ön taraf boş olduğu için,kadın parmakları veya bir sex oyuncağı ile klitorisini kolayca uyarabilir.


İlgili yazı:Anal seksten zevk almanın yolları

Ters ilişkiyle ilgili diğer bir çok yazımda sıklıkla vurguladığım noktaları kısaca özetleyerek yazımı sonlandırıyorum;

•Hijyene dikkat edin.

Anal kremler,anal kayganlaştırıcılar ve anal seks oyuncaklarından destek alın.

•Partnerinizin değerlerine ve hayata bakışına uygun değilse ısrar etmeyin.

•Birbirinize karşı sabırlı,sakin ve anlayışlı olun.

Bir başka yazı da görüşmek üzere...

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top