En çok tercih edilen seks oyuncakları hangileri?


En çok satılan erotik ürünler neler?

Sitemizin alt kuruluşu olan,kadın editörlerimizin çalıştırdığı seks shop mağazamız Güzelim Shop’un satış verilerine ve müşteri yorumlarına dayanarak en çok talep edilen seks oyuncaklarını şu şekilde sıralamak mümkün;

Kadınların en çok satın aldığı erotik ürünler 

1- Vibratörler;Kadınlar tarafından en beğenilen ve güvenilen erotik shop olan Güzelim Shop,ülkemizde en fazla vibratör satan seks shoplardan birisi...Peki kadınlar hangi marka vibratörler satın alıyorlar ve neden bu markaları tercihe diyorlar? İşte yanıtlar!

En çok satılan ve memnun kalınan vibratör isimleri;

*Love Clone Marka vibratörler;Love Clone vibratörde en iyi marka diyebiliriz.Neredeyse gerçek bir penis kadar gerçekçi dokuya sahip olan Love Clone,alerji yapmamsı ve sağlığa zararlı kimyasallar içermemesi gibi nedenlerle de öne çıkıyor.

Özelike Love Clone Duo Density,Love  Clone Dik Vibratör,Love Clone testisli vibratör kadınların en fazla satın aldığı,hakkında olumlu yorumlar yapıp arkadaşlarına tavsiye ettiği vibratör çeşitleri.


Love Clone’dan sonra en çok satılanlar ise;Captain Stabbing,Amorita 8 ve Authentic Reaciton Zenci.

2- Realistik Penisler :Titreşimli vibratör istemeyen kadınlar titreşim motoru olmayan Realistik penis ,yani dildo tercih ediyorlar.Güzelim Shop’ta en fazla satılan ve memnuniyet yorumları yapılan dildo çeşitleri ise;

*Curved Passion;G noktası uyarımı ve orgazmı için özel tasarlanmış bir ürün.Bu nedenle çok talep ediliyor.

*Hoodlum Markalı Realistik Penisler;Nasıl vibratörde en iyisi Love Clone ise, realistik peniste de Hoodlum markası en çok beğenilen marka...Hoodlum ten dokusunda mega boyutlarda (20 cm ve üzeri) dildo üretiminde uzmanlaşmış bir marka.Farklı şekil ve ebatlardaki ürünleri kadınların ve evli çiftlerin en çok beğendiği dildolar...


*Man O War;En gerçekçi realistik pensilerden birisi...Üst kalitede bir ürün olması,penisten çok zor ayırt edilmesi,kadınların tercih nedenleri.

3-Belden bağlamalılar(Straponlar) ;Evli çiftlerin,lezbiyen ve gay çiftlerin en çok satın aldığı ürün grubu.Satışları her ay katlanarak artmakta.Bu satış trendinde  devam etmesi halinde vibratörleri geçeceğini düşünüyoruz.Aslında belden bağlamalı vibratör ve realistik penislere talebin her geçen gün artması normal,çünkü;oldukça fonsiyonel bir ürün.Neden mi? Kısaca açıklayayım;

*Farklı zevkler tatmak isteyen çiftler için ideal;Rol değişiminden zevk alan veya kadınla erkeğin yatakta rolleri değiştiğindeki duyguları tatmak isteyen çiftlere yönelik bir ürün.

*Monotonlaşan cinsel hayatı canlandıran bir ürün;Erkek belden bağlamalı penisle eşini tatmin edebilir ve kadında farklı bir erkekle sevişme hazzı yaratabilir.

*Çok amaçlı;İstenirse kemerden çıkarılıp tek vibratör veya dildo olarak kullanılabilir.

Tüm bu nedenler belden bağlamalı vibratör ve realistik penislere olan ilgiyi artırıyor...En çok talep edilen ,hakkında olumlu yorum yapılan belden bağlamalı ürünlerin satış sıralaması ise şu şekilde;

*Invigarator Belden Bağlamalı Vibratör;gerçekçi ten dokusunda olması,kaliteli kemeri,istendiğinde tek olarak kullanılabilmesi Invigarator’ü en beğenilen belden bağlamalı yapıyor.Bu ürün hakkında özellikle kadınların ve evli çiftlerin teşekkür maili çok fazla.


*Totally Satisfied İçi Boş Protez Penis;İçine istenirse  penis koyulabilmesi ve bu sayede kadının kocasıyla ilişkiye girerken daha büyükle penisle seks yapmasını sağlaması tercih ve memnuniyet nedenleri.Damarlı ve eğri yapısı,istendiğinde penis konulmadan tek kullanılabilmesi diğer beğenilme nedenleri.

*Lover Lust Strapon Penis;gerçekçi ten dokusunda ,çok kaliteli ve kadınların birbirlerine tavsiye ettiği bir ürün.Kemer ve vibratörü üst kalitede olduğu için,fiyatı diğerlerine nazaran yüksek olmasına rağmen satışlarda öne çıkıyor Lover Lust Strapon.

Penis ve Vibratörlerden sonra en çok satılan ürünler ise şunlar;

Kablosuz Vibratörler;Yeni teknoloji ürünü olan medikal silikon materyalden üretilen kablosuz,kumandasız vibratörler,vibratör pazarında her geçen gün satış payını yükseltmekteler.

Hot Marka Kayganlaştırıcılar; Hot ,Avusturya kökenli,Kayganlaştırıcı ve afrodizyak parfüm alanlarında uzmanlaşmış bir marka.Onlarca çeşit kayganlaştırıcısı olan Hot’u öne çıkaran ise sağlıklı ve teknolojik ürünleri olması.


Diğer ürün gruplarından da çok çeşitli satışlarımız mevcut ama en çok satılanları bu şekilde sıralamak mümkün.

Siz de kadınların çalıştırdığı kaliteli bir seks shoptan alışveriş yapmak isterseniz ,linke tıklayarak Mahrem Shop'a ulaşabilirsiniz.http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top