En iyi bayan uyarıcı damla hangisi?


En etkili uyarıcı damla hangisi?

İnternette ve televizyonlarda; ''bayan azdırıcı damla'',''kadın uyarıcı damla'' gibi isimler altında satılan ürünlerin tümü bitkisel gıda takviyesi sınıfında yer alan vitamin & mineral kombinasyonlarıdır.

İçeriklerinde çoğunlukla L'Arginin ve C Vitamini başta olmak üzere diğer bazı vitamin ve mineraller bulunur.

Bu yazımda,bayan uyarıcı olarak satılan damlaları soru-cevap şeklinde bilimsel bir yaklaşımla ele alıp,bazı tavsiyelerde bulunacağım;

Soru 1:Bayan Azdırıcı Damla işe yarar mı?

Cevap:Bu sizin ''işe yaramaktan''beklentinize bağlı...Cinsel isteği anında artırıp daha şehvetli bir ilişki yaşayacağınızı düşünüyorsanız,sonuç tam bir hayal kırıklığı olacaktır...

Özellikle erkekler, eş veya sevgilisinin cinsel isteğini bir kaç damla gıda takviyesi ile artırıp,cinsel ilişkiye ortam hazırlayacaklarını sanıyorlar.Yapılan asılsız reklamlarda bu yanlış algıyı körüklüyor...Oysa azdırıcı damla denilen ürünlerin anlık,yani hızlı etkisi yoktur.

Soru 2:Bayan Azdırıcı Damla zararlı mı?

Cevap:Üreticisi belli olmayan,sağlık ve hijyen koşulları sağlanmadan''merdiven altı'' üretilen tüm damlalar sağlığa zararlıdır.

Soru 3: İstek Artırıcı Damla yorumları gerçek mi?

Cevap:İnternet siteleri ve forumlarda yer alan damla yorumlarının çoğu sahtedir.Satış artırmak için uyarıcı damlayı öven çok fazla fake(sahte) hesap bulunmaktadır.

Soru 4:İstek artırıcı damlalar ne zaman işe yarar?

Cevap:Bu tür vitamin&mineral kombinasyonları hekim tarafından önerildiğinde düzenli kullanımla etki gösterebilir.Ancak etkinlik garanti edilemez.Çünkü kadın uyarımı; hormonal,psikolojik ve fiziksel etkenlerin rol oynadığı karmaşık bir yapıdır.Hatta kadın için ''garantili'' bir istek artırıcı henüz üretilememiştir.

Soru 5:Kadında istek artışı için ne yapmak gerekir?

Alanında uzman bir doktora başvurup önerdiği tedaviyi uygulamak en sağlıklı seçenektir.

Tekrar hatırlatmak gerekirse;kadın uyarımı için dünyada henüz kesin etkili bir ilaç veya bitkisel ürün yoktur.

Sağlıklı bir cinsel yaşam dileklerimizle..


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top