En iyi belden bağlamalı vibratör hangisi?Belden bağlamalı vibratör almadan önce bilmeniz gerekenler

Cinsellik sayfasında belden bağlamalılarla ilgili bir  yazım daha bulunmakta(Belden Bağlamalı evlilik kurtarıyor isimli yazım).O makalede ayrıntılı olarak ele aldığım üzere,belden bağlamalı dildo ve vibratörler,evli çiftlerin seks hayatına olumlu katkı yapabiliyorlar.

Bu yazımda ;kaliteli belden bağlamlı (strapon) nasıl olmalı,belden bağlamalı vibratör alırken nelere dikkat edilmeli,en iyi belden bağlamalı dildo ve vibratör hangisi? Sorularına cevap vereceğim.Yazımın sonunda ise,kaliteli bir belden bağlamalıda olması gereken tüm özellikleri taşıyan 4 markayı tavsiye edeceğim.Hazırsanız başlayalım;

Belden bağlamlı vibratörde olması gereken 3 temel özellik:

1- Vibratör kısmı ten hassasiyetinde olmalı ve plastik içermemeli

Ucuz belden bağlamalıların vibratör kısmı plastik veya kauçuktan yapılmaktadır.Plasitk ve kauçuktan yapılan vibratörlerin dokusu genellikle et dokusundan serttir.Bu sertlik ilişkide kadını rahatsız edebilir.Kauçuk ve PVC (plastik)den yapılan vibratörlerin bir diğer olumsuz özelliği ise sağlığa zararlı kimyasallar içermeleridir(örneğin fitalat isimli kimyasal).Alerji yapma riski plastik vibratörlerde daha yüksektir.

Tüm bu nedenlerden dolayı,alacağınız belden bağlamalının silikon bazlı materyallerden yapılmış olmasına dikkat edin.Kaliteli belden bağlamalı vibratörlerin üzerinde ‘’antialerjik’’ ,’’phytalat free’’ ,’’nontoxic’’ ibareleri yer almaktadır.


2- Kemeri kolay takılmalı ve hemen kopmamalı

Bilenler bilir,çoğu belden bağlamalı vibratör ve dildonun kemerinin ayarlanması , giyilmesi çok karmaşıktır.Ayrıca o zorluğu aşıp giymeye çalışsanız bile ya ufak gelir ya da büyük...

Kaliteli bir belden bağlamalı vibratörün ayarlaması ve giymesi ise oldukça kolaydır.Bele tam oturması sayesinde kadın ve erkeğin seks konsantrasyonu bozulmaz,aldıkları zevk artar.


3- Vibratör kemerden ayrılıp tek olarak kullanılabilmeli

Çoğu ucuz belden bağlamalı da vibratör veya dildo kemerden ayrılmaz.Oysa istendiğinde tek vibratör olarak kullanım imkanı sağlayan belden bağlamalılar daha fonksiyoneldirler.

Bu 3 kritere göre, cinsel terapi yaptığım evli çiftlere önerdiğim ve memnun kalınan belden bağlamalı çeşitlerini şu şekilde sıralayabilirim;

Invigaratör Belden Bağlamalı Vibratör

Ülkemizdeki en iyi belden bağlamalı diyebilirim...Büyük boy penisten hoşlanan ama çok da büyük istemeyen çiftler için ideal.Boyu 18 cm çapı ise 3,5 cm.Kemeri çok kalitelidir.Vibratör kısmı ise oldukça yumuşak saf silikondan imal edilmiştir.


Potent Plunger

Mega Boy bir belden bağlamalı ile seksin nasıl bir şey olacağını merak ediyorsanız,Potent Plunger en iyi tercih...Boyu 20 cm ,kalınlığı ise 4,7 cm.


Magic Kok

Vibratörü en gerçekçi ve tene en yakın belden bağlamalı çeşidi Magic Kok’dur.Eğimli yapısı erkekte prostat bezini,kadında ise G noktasını uyarmaya yardımcı olur.Orta boy ve kalınlıkta penisten hoşlanan kadınların,gaylerin ve lezbiyenlerin tercih edebileceği bir markadır.İki farklı boyu var;16 ve 16,5 cm.Her iki boyun kalınlığı da 3,3 cm.


Lover Lust

Midi boy penis seven çiftler ve eşcinseller için en iyi belden bağlamalı modelidir...Vibratör kısmının ince ve kısa olması sayesinde,yatakta rol değişimi yaşamak isteyen çiftler için en iyi markadır.Vibratörle eşi tarafından uyarılmak isteyen erkeklere en çok tavsiye ettiğim üründür.Boyu 15,2 cm,kalınlığı ise 2,2 cm

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli belden bağlamalı çeşitleri bulunmakta...Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’BELDEN BAĞLAMALILAR’’ sayfasına gitmek için bu yazıya tıklayınız.


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top