En iyi penis büyütme yöntemi hangisi ?


Penis büyütme gerçek mi yalan mı? 

İngilizce adı ''Penis enlargement''  olan penis büyütme ile ilgili benzer bir yazım Cinsellik sayfasında yer almakta... Ancak takip ettiğim yabancı bilimsel yayınlarda yer alan son klinik çalışmalar,penis büyütme yöntemleri ile ilgili yeni bir yazı yazma gerekliliğini doğurdu.

Çoğu erkek için takıntı haline gelen penis uzunluğu ve kalınlığı,yeni tedavi yöntemleri ve cihazlarla sorun olmaktan çıkacak gibi görünüyor.

Bu yazımda ,bilimsel çalışmalar ışığında penis büyütme (iri ve kalın yapma) yollarını ele alacağım.

Etkili ve sağlıklı penis büyüttüklerini iddia eden yöntemlere genel bakış

1- Kasık yağlarını aldırma (Liposakşın)

Erkeklerin aldıkları kilolar genellikle göbek ve kasık bölgesinde birikir.Biriken bu yağlar doğal olarak penisin daha ufak görünmesine neden olur.Eğer kilolu bir erkekseniz ve penis boyundan memnun değilseniz sadece ve sadece diyet yapıp kilo vererek penis boyunu 2-3 cm büyütmeniz mümkün.

Eğer kilo veremiyorsanız bir hekime danışarak karın ve kasık yağlarınızı liposuction ile aldırarak,penisinizin daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz.


2- Yağ ve silikon enjeksiyonu

Penis içerisine enjekte edilen yağ veya silikon penisi daha hacimli gösterir.Ama bu yöntem herkese uygulanmaz .Penisi tıbbi anlamda küçük olan (ereksiyon halinde 8 cm ve altı) erkeklerde uygulanan geçici büyümeye sağlayan bir operasyondur ve doğal bir yöntem değildir.


3- Penis büyütücü haplar

Penis büyütme haplarının bilimsel anlamda işe yaradığını gösteren hiçbir çalışma mevcut değildir.Bitkisel,organik,doğal adı altında satılan penis büyütücü hapları kullanmak ciddi sağlık sorunlarına ve cinsel disfonksiyona neden olabilir.

Ancak bunla birlikte,Tadalafil,Sildanafil,Vardenafil (Viagra,Cialis,Levitra) gibi ereksiyon hapları penisin kanlanmasını artırdığı için peniste geçici bir büyüme sağlarlar.Siz bu ürünleri kullandığınızda eşinizin veya sevgilinizin penisinizin büyük olduğunu söylemesinin nedeni artan kan pompalamasıdır.Hepimizin bildiği üzere,bilinçsizce kullanılan ereksiyon hapları (penis kaldırıcı haplar) kalp krizi başta olmak üzere bazı kardiyak sorunlara neden olmaktadırlar.


4- Penis strecther

Türkçeye  penis esnetme ,penis gerdirme veya penis sedyesi olarak çevirebileceğimiz penis stretcher,bir diğer penis büyütme metodudur.

2011 yılında Journal of Sexual Medicine ( Cinsel Tıp Haberleri) dergisinde yer alan bir çalışmaya göre,Penis sedyesi ile penis boyunun 8.8 cm ‘den 10,5 cm’ye  çıkarıldığı kanıtlanmıştır. (1,7 santim büyüme) 

Penisin iki ucuna bağlanarak kullanılan bu alet aslında penis için bir nevi egzersiz aleti diyebiliriz.Penis sedyelerinin bir diğer avantajı ise,penis eğriliği tedavisinde kullanılmasıdır.Uzman bir hekim kontrolünde kullanılan penis sedyesi,sağa,sola veya üste doğru eğri (yamuk) olan penisi düzleştirir,dik bir görünüme sokmaya yardımcı olur.Aşağıda konuya ilişkin bir makaleden aldığım resim yer almakta.

Bilinçsiz kullanıldığında doku hasarı,damar genişlemesi,fonksiyon kaybı gibi sorunlara neden olabilen penis sedyesinin bir diğer dezavantajı ise hızlı etkili olmaması..Gözle görülür bir büyüme ve kalınlaşma elde etmek için en az üç ay ve günde dokuz saat kullanılması gereken bir büyütme yöntemi ...


5- Penis büyütücü vakum pompa

Son zamanların popüler penis büyütme yöntemi olan penis pompaları ile ilgili cevabı en çok merak edilen sorular şunlar;

Penis büyütme pompası penis büyütür mü? 

Penis pompası işe yarar mı?

Bu sorulara verilecek tek yanıt var; Evet yarıyor! Yani penis büyütücü pompalar penisi büyütüyor...Ama nasıl?

Penis pompası kullanan erkeklerin yorumlarından ziyade,alanında uzman bir hekim olan Dr.Darius. A Paduch (Weill Cornell Medical College öğretim üyesi) penis büyütücü vakum pompaların penisin boyu ve kalınlığı üzerinde olumlu etkileri olduğunu belirten bir çalışma yayınladı.Paduch’a göre, medikal ve sağlık onayları bulunan kaliteli yeni jenerasyon penis büyütücü pompalar bir uzman kontrolünde kullanılırsa 2-3 cm büyüme sağlıyorlar.Penis pompalarının kullanımı konusunda dikkat edilmesi gereken konuları Paduch şu şekilde özetliyor;

*Medikal onaylı,sağlık testinden geçmiş kaliteli ürünleri tercih edin.  Ucuz penis büyütücü pompalara itibar etmeyin,çünkü bir işe yaramazlar.

*Her gün mutlaka 15-20 dakika kullanın.Düzenli kullanım,etkiyi görmek için önemli.

*Altı aydan uzun süre kullanmayın.

*Aşırı ağrı,sancı,tahriş durumunda ürünü kullanmayı bırakın.

Aşağıda kaliteli bir penis büyütücü pompa resmi bulunmakta.


Öneri;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta,kaliteli penis pompaların satışı yapılmakta.Huzurla alışveriş yapabilirsiniz...

Mahrem Shop ''Penis Pompaları'' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://mahremshop.com/urun-kategori/vakum-pompalar/Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından kaleme alınmıştır.www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top