En iyi penis pompası hangisi?


En etkili penis pompası hangisi?

Aslında penis büyütme için kullanılan vakum pompalar,bazı cinsel sorunların tedavisi için geliştirilmiştir...Bu sorunların neler olduğunu''Penis pompası hangi cinsel sorunların tedavisinde kullanılır?'' isimli yazımda ayrıntılı olarak açıklamıştım.Merak eden okuyucularım,o yazıma aşağıdaki linki tıklayarak ulaşabilirler:

http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Penis-Pompasi-Hangi-Hastaliklarin-Tedavisinde-Kullanilir/8032

Kısaca özetlemem gerekirse,penis pompasının: Penis eğriliği(peyronie),sertleşme sorunu (erektil disfonksiyon) ve prostat cerrahisi sonrası gelişen iktidarsızlıka etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Ancak bu sorunların çözümünde kullanılan vakum ekstrasyon cihazlarının(penis pompası) esnetme ve germe eyleminden dolayı peniste bir miktar uzama ve hacim artışı sağladığı gözlemlenmiştir.

‘’İyi de, her penis pompası aynı etkiyi yapıyor mu’’  sorusu aklınıza gelmiş olabilir... Bu soruyu bilimsel verilerle yanıtlayıp,işe yarayan vakum pompanın nasıl olması gerektiğini açıklayacağım.


Öncelikle vakumlu penis pompasının nasıl çalıştığını anlatalım;

Kaliteli bir penis pompası işlevini şu şekilde yerine getirir;Tüp (hazne kısmının içine penis yerleştirilir.Tüpün içindeki hava,basınç uygulayarak dışarı çekilir.Bir süre sonra tüpün içerisinde hiç hava kalmadığı için penisi ve içindeki dokuları çekmeye(sündürmeye başlar).Elastik ve kıkırdakımsı yapıdaki,içine kan dolarak ereksiyon olan penis kanalları bu sündürme hareketine belirli bir süre kullanımdan sonra olumlu tepki verir ve kanal büyür.Kan dolan bu kanallar büyüdüğü için de peniste bir miktar uzama ve kalınlaşma gerçekleşir.

Yani,pompa ile penis büyütme denilen şey,kanla dolan penis kanallarının hacmini artırmaktan ibarettir.Aşağıda gerçek bir penis büyütücü pompa resmi yer almaktadır.


Bu kısa açıklamanın ardından,''en iyi pompası hangisi?'' Sorusunun cevabını verelim;

Öncelikle bilmeniz gereken konu şu;Piyasada ve seks shoplarda satılan penis büyütücü pompaların büyük kısmı  kozmetik ürün grubundadırlar.Yani,klinik olarak etkinliği kanıtlanmamış ,medikal onayı olmayan ürünlerdir.

Bu tür ucuz ve kalitesiz penis büyütücü pompalar bir işe yaramadığı gibi,penisinizde kalıcı hasarlara neden olabilirler.50-150 TL.arası satılan tüm ucuz pompaları bu kategoriye koymak mümkün...Kaliteli,sağlıklı ,işe yarayan  penis pompalarının fiyatları 200 TL den başlar.

İyi bir penis büyütme pompasında şu özelikler mutlaka olmalıdır:

*Basınç göstergesi ve basınç bırakma tetiği

*Vakum şiddetini ayarlama butonu

*Pistonlu vakum özelliği ;Pistonlu vakum teknolojisi ,gerçek bir penis pompasının ‘’olmazsa olmaz ‘’ fonksiyonudur.Bilimsel çalışmalarda kullanılan tüm pompalar bu niteliğe sahiptir.

*Penisin girdiği haznenin etrafında büyümeyi görebilmek için santimetre ölçü birimleri olmalı.

*Şart değil ama,penisin girdiği haznenin(tüpün) girişi gerçekçi ten dokusunda suni vajinadan yapılmış olması,erkeğe daha çok zevk vereceği için düzenli kullanım isteğini artırabilir.

Bu bilgiler ışığında şu dört pompa ,penis büyütme için en iyi markalardır diyebilirim;

En iyi penis büyütücü pompa marka ve isimleri

1-Medikal Penis Pompası-Suni Vajina Girişli: Yukarıdaki gerekliliklerin tümüne sahip,medikal yeterliliği olan gerçek bir penis pompasıdır.


2-Çelik Gövdeli Medikal Pompa : İtalya'da bir klinik çalışmada kullanılmış pompadır.Haznesinin cam olması,tetik ve gövde aksamının çelikten yapılması sayesinde diğer tüm pompalardan ayrılır.Çelik gövdeli pompa,dünyadaki en iyi 3 pompadan birisi olarak gösterilmektedir.

Ayrıca, kullanan erkekler tarafından tavsiye edilen,yurtdışı forum sitelerinde hakkında olumlu yorumlar yapılan bir üründür.


3-Medikal Penis Pompası   : Suni vajina girişi olan ilk ürünün vajina girişi olmayan modelidir.


3-Şarjlı Tam Otomatik Vakum Pompa:Medikal bir penis pompası değildir ancak iki özelliği ile ön plana çıkmaktadır.Birincisi;Vakum kalitesi ve vakum kalibrasyonu medikal pompa kalitesindedir.İkincisi ise,tek tuş özelliği özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlamasıdır.


4- Bathmate Hercules Penis Büyütücü pompa:Sulu pompa olarak da bilinen Bathmate,hiç bir bilimsel araştırmada kullanılmamış olmasına rağmen,kullanan erkeklerin hakkında en çok olumlu yorum yaptığı pompalardan birisi.Bu nedenden dolayı en iyi penis büyütücü pompa kategorisine dahil edilmiştir.Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli vakum pompaların satışı yapılmakta.Huzurla alışveriş yapabilirsiniz... 

Mahrem Shop ''Vakum Pompalar'' sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://mahremshop.com/urun-kategori/vakum-pompalar/  

‘’Penis  pompası nasıl kullanılır?’’ sorusunu yanıtlayarak yazımı sonlandırıyorum;Altı ay boyunca,günde 15-20 dakika kullanmak yeterlidir.

Bu Makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından kaleme alınmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top