En iyi seks shop hangisi?


En kaliteli sex shop hangisi?

Seks oyuncakları almak isteyen çoğu çift ve özellikle kadın için temel sorunlar,gizlilik ve güvenliktir.Sırf bu kaygılarla seks oyuncakları satın almak isteyip de almaya cesaret edemeyen binlerce insan var...

Aslında bu güvensizliğin oluşmasının nedeni sadece satılan ürünlerden dolayı değil.Ülkemizdeki seks shop sektörünün hataları da oluşan güvensizlik ortamının bir diğer önemli nedeni...Gazetelerin 3. Sayfalarında okuduğumuz ;vibratör yerine müşteriye salatalık göndermek,ürünün parası gönderildiği halde ürün göndermemek veya daha kalitesizini göndermek gibi onlarca sahtekarlık ve hile, sektörün adını lekeledi.

Son yıllarda bu tür olumsuzluklar azalsa da, özellikle kalitesiz veya taklit ürün satışı devam etmekte.Bu yazımda,güvenilir bir seks shop nasıl olmalı? Türkiye’nin en iyi sex shop’u hangisi? Online alışveriş için En kaliteli ve güvenilir internet sitesi hangisi? Sorularına sektörü yakından tanıyan bir insan olarak,objektif ve bilimsel cevaplar vereceğim...Bu cevaplar direk bir firma veya internet sitesinin adresi olmayacak ama,bu bilgiler ışığında güvenilir bir seks shopu rahatlıkla anlayabileceksiniz.


Güvenilir seks shop nasıl olmalı?

1- Mutlaka kadın çalışanı olmalı hatta mümkünse kadınlar işin sahibi olmalı

Ülkemizde ve dünyada yapılan bilimsel araştırmalar gösteriyor ki,evli çiftlerde seks shop alışverişini erkek yapıyor ama kadın onu seks shopa gönderiyor...Yani deyim yerinde ise,filmin başrol oyuncusu perde arkasında kalıyor.Oysa,olması gereken; kadınların huzurla alışveriş yapabilecekleri,kendilerini güvende hissedecekleri,mahremiyetlerinin deşifre edilmeyeceğinden emin olacakları ,kadınların çalıştırdığı bir erotik shop...

Bir örnekle ne demek istediğimi açıklayayım; Hayatında ilk kez vibratör satın alacak bir kadın, seks shopa huzurla gidip erkek bir satıcıdan ürün alabilir mi? Veya bir sex shop sitesine girip erkek müşteri temsilcisinden canlı destek alabilir mi? Hadi diyelim cesaretini topladı ve bir erkek satıcıdan yardım aldı,sorular sordu ve önerilen ürünü satın aldı.Bu yardım ve yönlendirme ne kadar sağlıklı olur ki?Kadına dünyasına ait bir seks oyuncağı hakkında erkek satış temsilcisi neyi ne kadar bile bilir?


2- Satılan ürünler sertifikalı ve onaylı olmalı

Google’da  ‘’Vibratör’’ yazıp aratırsanız,yüzlerce seks shop reklamı sayfanın altında,üstünde beliriverir.Bu reklamlardan bazıları o kadar gerçek dışı ki,insanın aklına başka şeyler gelmemesi mümkün değil.Örneğin her yerde 100 TL olan vibratör o sitede 60 TL ‘ye satılıyor ve üstelik yanında bir de hediye veriliyor!Şimdi burada biraz durup düşünmek gerek...Ya bu ürün taklit,ya da işin içinde başka bir iş var..Elbette rekabet için indirim yapan seks shopları bu iddiamdan muaf tutuyorum ama her ürün de piyasanın %50 ucuzu olamaz,olmamalı.

Sağlığınız için,aşırı ucuz ürünlere itibar etmeyin. seks oyuncağı alırken,alerji yapmayan,CE sertifikalı ve klinik olarak test edilmiş olanları tercih edin.Fitalat (Phytalate) isimli zararlı kimyasal içeren ucuz erotik oyuncaklarından uzak durun.


3- Ücretsiz Uzman desteği verebilmeli

Çoğu seks shop sitesi sadece e-ticaret için kurulmuştur ve ürün satmaktan başka bir amaç gütmezler.Oysa kaliteli bir sex shop ürün satışına ilaveten,bilgilendirme ve öğretme amacı da taşımalıdır.Cinsellik hakkında bilimsel verilerle desteklenmiş blog sayfası bulunan,isteyen müşterilerine cinsellik alanında online uzman desteği sunan bir erotik shop gerçekten kalitelidir ve müşterinin güvenini kazanır.Bu ve benzeri sosyal sorumluluk ve bilgilendirme hizmetleri ,kurumsal çalışan bir seks shopu hemen tanımanıza yardımcı olur.

4- Canlı destek hizmeti sunmalı

İnternetten satış yapan kaliteli bir seks shop, ürünler hakkında ayrıntılı bilgiyse sahip,akıcı yazışabilen ve konuşabilen temsilcilerden oluşan canlı destek ekibine sahip olmalı.


5- Açık adresi ve sabit telefonu sitede bulunmalı

Çoğu erotik shop sitesinin iletişim kısmında sadece GSM numaraları yer alır başka bir bilgi de bulunmaz.Kendine güvenen bir seks shop sitesi tam açık adresini,sabit ve mobil telefon numaralarını iletişim adresi kısmına koymalı.

6- Sitesi yalın ve işlevsel olmalı

Yazılım ve tasarım kalitesi düşük,imla ve yazım hataları olan,ürün resim kalitesi düşük bir seks shop sitesi kimseye güven vermez...Baştan savma ve özensiz bir seks shop sitesi ,aslında o firmanın iş yaklaşımının da yansımasıdır.

Yukarıdaki maddeler ışığında seks shop sitelerini değerlendirip,hangilerinin güvenilir ve kaliteli olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.

Tavsiye;Güzelim Güzel editörü 4 kadın olarak,yukarıdaki kriterlere uygun bir erotik shop açtık.İsmi Mahrem Shop...

Hem cinsel bilgiler veren hem de kaliteli ürünler sunan Mahrem Shop'a gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top