En iyi vibratör hangisi?


En iyi vibratörü seçmek için bilmeniz gerekenler

Kafanızın karışması normal...Onlarca vibratör markası,yüzlerce vibratör çeşidi var.Özellikle ilk kez vibratör almak isteyen kadınların aklındaki en önemli soru,nasıl bir vibratör seçimi yapmaları gerektiğidir.

Bu yazımda,vibratörleri çeşit ve işlevlerine göre sıralayacağım.Yazımın sonunda ise, ''en iyi vibratör hangisi?'' sorusunu 4 marka ismi vererek yanıtlayacağım.

Vibratör Çeşitleri 

1- Eğri (Curved ) Vibratörler

Yukarı doğru eğimli yapısı sayesinde G noktası orgazmı yaşamayı sağlayabilecek bir vibratör türüdür.Bilindiği üzere kadında G noktası vajina ön duvarının 3-4 cm içerisinde yer alır.O bölgeyi uyaran şekli sayesinde eğri vibratörler G noktası uyarımı için idealdir.


2- Damarlı vibratörler

Kan damaları geniş ve büyük olan penis,vajina dudaklarını ve duvarlarını daha fazla uyarabilir.Eğer bu tür bir uyarımı daha önce hiç yaşamadıysanız,damarlı ,ten dokusundaki vibratörler sizin için uygundur.


3- Modern Vibratörler

Lüks Vibratörler olarak da bilinen modern vibratörler işlev ve çeşit açısından oldukça zengindir.Hatta Mobil uygulaması ile telefonla kumanda edilen çeşitleri bile çıkmıştır.Bazılarının Klitoris ve Vajina uyarımı yapma özellikleri de bulunmaktadır.Modern Vibratörlerin klasik vibratörlerden temel farkı sadece teknoloji değildir.Kullanılan malzeme,renk ve görünüm olarak da farklıdırlar.Şöyle ki;Klasik vibratörlerin büyük kısmı kalkmış(erekte olmuş) penis şeklinde ve ten rengindedir.Modern vibratörler ise görüntü itibarıyla penise benzemezler.Sadece ten renginde ve dokusunda değil,farklı renklerde ve dokularda olabilirler.


4- Mini vibratörler

Seyahat için en uygun vibratör türüdür.Sık seyahat eden bir kadın için oldukça işlevseldir.Boyları 8-12 cm arası değişir.

5- Çatal Vibratörler

Aynı anda vajinayı,klitorisi ve anüsü uyaran vibratör çeşididir...Çoğu kadın için yabancı bir kavram olsa da,vajina ve anüsün aynı anda uyarılmasından zevk alan ve daha kolay orgazm olan kadınlara önerilen bir üründür.


6- Tavşan (Rabbit) Vibratörler

Modern Vibratörlerin bir versiyonudur.Spesifik olarak vajinal ve klitoral uyarım yapan iki başlığı vardır.Aynı anda hem vajina hem de klitorisi uyarması nedeniyle kadınların en çok tercih ettiği vibratör çeşitlerinden birisidir.

Yeni jenerasyon rabbit (tavşan) vibratörlerde Vajinaya giren kısım ile klitorisi uyaran kısım iki farklı motora sahiptir.Yani;Vajinal uyarım ve klitoral uyarım titreşimini farklı seviyelerde ayarlayabilirsiniz.Aşağıda bu dual etkiyi yapabilen çift motorlu teknolojik bir tavşan vibratör resmi yer almakta.

Bu saydıklarımın haricinde,farklı sınıflamalar da yapılıyor ancak,vibratör dünyası genel olarak yukarıdaki gibi kategorilere ayrılır.

Vibratör çeşitlerini bu şekilde özetledikten sonra,iki klasik,iki de modern vibratör tavsiyesinde bulunarak yazımı sonlandırıyorum;

Klasik (penis görünümlü) vibratör önerilerim;

1- Love Clone Duo Density Vibratör;Aslında tüm love clone marka vibratörler,en iyi vibratör kategorisindedir..Nedeni ise;Tescilli,patentli teknolojisi sayesinde tene en yakın hissi veren malzemeden üretilmişlerdir ve asla taklit edilemezler.İlk vibratörünüzün klasik görünümlü olmasını istiyorsanız,Love Clone almanızı tavsiye ederim.Pişman olmazsınız...


2- Authentic Reaction Dong;20 cm ve üzeri mega vibratörlerden hoşlananlar için en kaliteli seçeneklerden birisidir.Ten rengi,zenci ve melez modelleri bulunmaktadır.Dokusu yumuşak ve penise çok yakındır.


Modernlerde ise tavsiyem şu vibratörler;

1- Elysium bükülebilen şarjlı vibratör;Ülkemize yeni gelen son teknoloji ürünlerden birisi...Bükülebilmesi sayesinde G Noktası uyarımı yapabiliyor.Saf medikal silikondan yapıldığı için dokusu son derece yumuşak ve alerji yapmıyor.Diğer önemli özelliği ise; pille çalışmıyor,şarj ediliyor.Bu sayede,pil bitme derdi de yaşatmıyor.

2- İnfinity Şarjlı Vibratör; Bu üründe teknolojisi ile benzersiz..Çok farklı titreşim modları olması,medikal silikondan üretilmesi ve elysium gibi şarj edilebilmesi öne çıkan özellikleri.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta sağlıklı,kaliteli ve ekonomik vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir...
Mahrem Shop ''VİBRATÖRLER'' sayfasına gitmek için alttaki linke tıklayabilirsiniz: http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top