En zor seks pozisyonları (resimli anlatım)


En zor sevişme pozisyonları

Cinsellik alanında fantazilerin ve çılgınlığın sınırı,çiftlerin düşünsel limitleriyle doğru orantılıdır...Ama bazı seks pozisyonları var ki,sadece istemek yetmez,,bedensel esneklik ve güç de gerektirir...

Eğer fit ve esnek bir çiftseniz,yeni ve farklı pozisyonlarda sevişip vajina ve penisin farklı bölgelerini uyarmak istiyorsanız,aşağıdaki zor pozisyonlar tam size göre!

Burgu pozisyonu

Kadının iki büklüm olacağı,penisin dik açıyla vajinaya gireceği zor pozisyonlardan birisidir burgu...Burgu ismini ise,erkeğin dik bir şekilde delme işlemi yapan hilti gibi çalışmasından dolayı almıştır.Kamasutra’da da yer alan bu pozisyonu boş bir mide ile,egzersiz yaptıktan sonra denemenizi tavsiye ederim.


Maşa Pozisyonu

Erkek ve kadının birlikte güç harcaması gereken,dayanıklılık isteyen bir pozisyondur...Ama sonuna kadar devam edilir ise,klitoris ve vajinanın farklı bölgelerini uyaran en iyi seks pozisyonlarından birisidir.

Kadının bir eliyle yerden destek alması,kol kası gücü gerektirirken,erkeğin kadını sevişme boyunca havada tutması gerekir.


Big Bang Pozisyonu

Türkçede ‘’büyük çarpışma’’ anlamına gelen big bang,bence bu pozisyonu anlatan en iyi isim..Kadın ve erkek kolları üzerinde yan durur,penis ve vajina teması sağlanır.G Noktası uyarımı için ideal pozisyonlardan birisi olsa da,en fazla 5 dk. aktif olarak sevişilebilecek zor bir pozisyondur.


Moon walk pozisyonu

Ayda yürümeye verilen isim olan moon walk,yer çekimsiz ortamda zıplayarak yürümeyi ifade eder.Bu pozisyonda üstte olan kadın yukarı-aşağı hareket ettikçe,moon walk yapıyor gibi hisseder ve ismi buradan gelir.

Kadın için zorluğu olmayan bu pozisyonda esas iş erkeğe düşer...Kadının kasıklarına ve bacaklarına yaptığı basıncı taşıyabilirse,kadını klitoral ve vajinal uyarım sayesinde orgazma en hızlı ulaştıran pozisyonların başında gelir.


Lap top pozisyonu

Sanırım ismini açıklamaya gerek yok...Kadının erkeğin omuzlarına bacaklarını attığı,müthiş bir esneklik ve güç gerektiren lap top pozisyonu,G noktasını direkt uyarabilen sayılı pozisyonlardan birisidir.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;En romantik seks pozisyonları  http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/En-romantik-seks-pozisyonlari-(resimli-anlatim)/3558

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top