Erkeğin penisini daha büyük hissetmenin yolları


Erkeğin penisini olduğundan daha büyük ve kalın hissetmenin doğal yöntemleri

‘’Küçük penisli erkekler için en iyi seks pozisyonları’’ isimli yazımda,küçük penis boyuna sahip eş veya sevgili ile sevişmek için uygun pozisyonları resimli olarak açıklamıştım.

Bu yazımda ise,pozisyonlara ilave olarak atılacak birkaç adımla erkeğin penisinin nasıl daha büyük ve kalın hissedileceğine dair bilimsel tavsiyelerde bulunacağım.Bu tavsiyelerle,kocanızın veya sevgilinizin penisini olduğunda 2-3 cm uzun, % 30 daha kalın hissetmeniz mümkün olabilir.

Örneğin;13-14 cm penis boyuna ve 2,5 cm penis çapına (kalınlığına) sahip bir erkeğin penisini 16-17 cm uzunluğunda ve 3,5 cm kalınlığında hissedebilirsiniz.

Penisi daha büyük yapmanın veya hissetmenin garantili yolları

1- Doğru pozisyonda sevişin

Yukarıda ismini verdiğim yazımda ayrıntılı açıkladığım üzere, penisin vajinaya 90 derecelik açıyla girmesini sağlayan tüm pozisyonlar kadının penisi daha büyük ve kalın hissetmesini sağlar.Bu nedenle küçük penisle seks yaparken denenebilecek en iyi seks pozisyonları bacak omza ve kadının üstte olduğu at sürme (riding) isimli pozisyonlardır.

Bu iki pozisyonda penis dik bir açıyla vajinaya girer,vajina dudaklarını daha fazla zorlar ve daha derine ilerler.Aşağıda her iki pozisyonunda resimli anlatımları yer almakta.


2- Vajinal kaslarınızı geliştirin

Pelvis tabanında bulunan kasları Kegel isimli egzersizlerle kolayca geliştirebilirsiniz.Kegel egzersizleri erkeğin erken boşalma sorununu ortadan kaldırmaya yardımcı olurken,kadının vajinal kaslarını kontrol edebilmesini sağlar.

Günde 10-15 dakika yapılacak vajinal kas geliştirici egzersizlerle, vajinanız penisi daha sıkı kavrar.Bu kasları kontrol ederek penisi olduğundan çok daha büyük ve kalın hissedersiniz.

Vajina ve pelvis tabanında bulunan kasları geliştiren Kegel Egzersizlerinin (en önemlileri) nasıl yapılacağını resimli olarak açıklayalım;

Bacakları yana açma ; Her iki bacağı 20’şer kez resimde gösterildiği gibi acı duyana dek yana açın.Bu harekette eller sıkıca birbine kenetli olmalı


Diz üstünde geriye esneme; Dizlerinizin üzerinden dik durun,bükülmeden geriye doğru esneyin.Bu hareketi günde 10-15 kez yapabilirsiniz.


Köprü; Dizleriniz kırın,sırt üstü yatın.Kollarınızı vücudunuza paralel olrak düm düz uzatın.Sonra ,kol ve bacak kaslarından destek almadan bel kaslarınız ile vücudunuzu yukarı kaldırın bu şekilde 3 saniye bekleyip indirin.Bu hareketi günde 20 kere yapabilirsiniz.


Dizleri karna çekme;Sırt üstü yatın,ellerinizi dizlerinizden kenetleyin,kolların yardımı olmadan bel kaslarınızla dizleri olabildiğince karnınıza doğru çekin.Bu egzersizi de 20 sefer yapabilirsiniz.


Yukarıda resimli olarak açıkladığım Kegel egzersizlerini yaparsanız sıkı ve dar bir vajinaya sahip olursunuz ve eşinizin penisini daha büyük hissedersiniz.Eğer eşiniz de size katılırsa ,boşalma kontrolünü yapar,sizinle erken boşalmadan daha uzun sevişmesi mümkün olabilir.

3- Penis kılıfı ve penis halkası kullanın

Penis halkası isimli seks oyuncağı ereksiyon halindeki (kalkmış)penisin köküne takılır.Penis içindeki kanallara dolan kanın,kanala daha fazla basınç yapmasını sağlar ve kanalı esnetir.Penisin içinde bulunan bu kanallara Corpora Cavernosa adı verilir.Esnemeye uygun olan corpora cavernosa,penis halkası sayesinde kanın uyguladığı basınçla bir miktar genişler ve penisi olduğundan daha sert ve büyük yapar.

Penisi olduğundan daha büyük hissetmeye yarayan bir diğer seks oyuncağı ise penis kılıfıdır.Penisin ucuna takılan silikon veya kauçuktan yapılan uzatmalı penis kılıfları ekstra  kalınlık ve uzunluk sağlarlar.

Tavsiye; Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta çiftlerin seks hayatını canlandırmaya yardımcı olacak penis kılıfları,penis halkaları ve diğer kaliteli seks oyuncakları bulunmakta.Gizliliğinize gösterilen kadın hassasiyeti huzurlu alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir. Mahrem Shop’a gitmek linki tıklayabilirsiniz. http://mahremshop.com

Bu makale TAM Yaşam ve İlişki Koçluğu tarafından yazılmıştır. www.tamkocluk.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top