Erkek orgazmı hakkında bilmeniz gereken 3 şey


Erkeğin daha şiddetli orgazm olması için kadın neler yapmalı?

‘’En ilginç seks soruları 1 ve 2 ‘’isimli yazı dizimde, erkek orgazmı ve sperme dair kadınların sıkça sorduğu soruları yanıtlamıştım...Merak eden okuyucularım bu yazının sonundaki linki tıklayarak o yazılarımı da okuyabilirler.

Bu makalemin konusu ise,erkeğin daha zevkli ve şiddetli orgazm yaşaması için kadınların yapması gereken şeyler...Erkek orgazmının yaklaşık 6 saniye sürdüğünü (kadınınki ortalama 20 saniye) düşünürsek,yapacağınız basit uyarımlarla bu süreyi 10 saniye üzerine çıkarıp,erkeğinizi yatakta daha mutlu etmeniz mümkün olabilir.

Erkeğe daha uzun süreli ve şiddetli orgazm yaşatmanın sırları 

1- Erkeğin en çok zevk aldığı penis bölgesini orgazm anında uyarmaya devam edin

Frenulum isimli kısım,erkeğin en çok zevk aldığı bölgedir.Frenulum penisin kafasının altındaki çıkıntılı bölgeye denir.Bu bölge,penisin sinir uçları açısından en zengin ve dolayısı ile en hassas bölgesidir.

Erkeğin penisinde başka hiçbir yeri uyarmaya gerek kalmadan,orgazma ulaşacağı tek bölgedir.Bu nedenle erkek klitorisi de denilir.

Eğer eşinize veya sevgilinize müthiş bir orgazm yaşatmak istiyorsanız,orgazm başladığı andan itibaren frenulum bölgesini dil veya parmaklarınızla okşamaya devam edin.Çok şiddetli ve daha uzun süreli orgazm yaşayıp,size müteşekkir olacağını garanti ediyorum! Özellikle oral seks ile orgazm anında frenulumu uyarmak (spremden tiksinmiyorsanız) daha etkili olacaktır.


2- Testislerle anüs arasındaki bölgeyi parmaklarınızla uyarın

Perineum bölgesi,testis altından anüse kadar olan bölgeye denilir.Aşağıda perineum bölgesini açıklayan resimli anlatım yer almakta.

Peki neden önemlidir perineum uyarımı?

Erkek orgazm olduğu anda, 6 ile 10 arası şiddetli kas kasılması yaşar.Bu kasılmalar spermi ileri fırlatmak için gerçekleşir,aynı zamanda erkeğe de zevk verir.Orgazm olan bir erkeğin perineum bölgesine iki parmağınızla baskı uygulamanız,kasılmaların sayısını ve şiddetini artırıp,erkeğin daha kaliteli orgazm yaşamasını sağlar.


3- Kasıklarını orgazma dahil edin

Erkek ve kadın cinselliği için son derece önemli olan pelvik taban kasları,orgazm kalitesini direkt etkiler...Pelvik taban kaslarının nasıl güçlendirileceğini ‘’Kegel Egzersizleri –resimli anlatım’’  isimli yazımda ayrıntılı olarak açıklamıştım.

Orgazm olan bir erkeğin penis kökünden başlayarak apış arası denilen,testislerle bacakları arasındaki bölgeyi hafif baskı yaparak okşamanız,pelvik kasların aktivitesini artırır,erkeğin orgazmdan aldığı zevki doruklara çıkarır.

Son tavsiyem ise; Bu bölgeleri oral seks anında daha rahat uyarırsınız (iki el ve ağzınızı aynı anda kullanarak).Dolayısı ile,sadece ona mükemmel orgazm yaşatmak istediğiniz anlarda oral sekse bu tüyoları dahil edin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir; En ilginç seks soruları-2  http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/En-ilginc-seks-sorulari--2/7888

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top