Erkekler yatakta ne ister ?


Erkekler sevişirken ne ister?

Erkeklerin sekste beklentileri erkekten erkeğe farklılık gösterse de,kadınlarınki kadar çeşitli değildir.Bunun nedeni ise,erkeklerin kadınlara göre daha yalın ve düz düşünmeleridir.Bir erkeği yatakta baştan çıkarmanın püf noktalarını bilmeniz,o erkeğin size duygusal olarak da daha fazla bağlanmasına neden olabilir.

Bu yazımızda; Erkeklerin  sekste bilinen beklentilerinin yanında,daha önce hiç duymadığınız ama bilimsel olarak kanıtlanmış isteklerini de ele alacağız.

Erkeklerin cinsellikte ne istediğini resimli olarak sırasıyla inceleyelim;

Erkekler  ikinci bir kadın ister

Çoğu erkek seks esnasında üçlü seks yapacak bir kadın partner daha ister.Bu isteğini eşine söyleyen erkek sayısı çok azdır.Söyleyen çoğu erkek ise şaka yollu bu isteği dile getir.Oysa bu beklenti erkekler arasında çok yaygındır.

Sıkı durun,şimdi daha iddialı bir şey söyleyeceğim;Erkeklerin hayal ettiği üçüncü kadın partner çoğunlukla yakın çevrenizden(arkadaş,komşu v.d) bir kız veya kadındır! Bu fanteziyi elbette yaşamanız için yazmıyorum.Ama eşinizi bu konuda cesaretlendirip sevişirken hayali bir fantezi kurmanız,onu azdırıp baştan çıkartabilir.


Erkekler Ters ilişki ister

Kültürel ve manevi değerleri konu dışında tutup bakacak olursak; Anal seks istemeyen erkek sayısı çok azdır.Eğer ters ilişki konusunda bir tabunuz yok ise,erkeğinizi zevkten çıldırtmak için anal seks önerebilirsiniz.

Peki erkekler neden arkadan (ters) ilişki ister?

Bu isteğin iki temel nedeni vardır;1-Psikolojik 2- Fiziksel nedenler;

Psikolojik olarak kadını yatakta teslim almak isteyen bir erkek,en mahrem ve özel yeri ele geçirmek ister.O bölgeyi elde edince kadını tamamıyla fethettiğini düşünür.Bu teslim alma dürtüsü sıra dışı bir istek değildir ve erkeğe özgüdür.

Fiziksel neden ise; Vajinaya nazaran dar ve kaslı olduğu için sıkı olan bir yere penisin girmesi erkeğin hoşuna gider.Penisin elle sıkılarak mastürbasyon yapılmasından farksız bir zevk veren anal seks,bu nedenle erkeklerin vazgeçilmez isteğidir.


Erkekler kontrol edilmek ister

Yatakta ipleri eline alan dominant bir kadın, erkekleri şehvetin zirvesine çıkarır.Dozu iyi ayarlanmış bir dominantlık, erkeğin itaat etme ve teslim olma dürtülerini besleyecek ve çok ateşli seks yapmasını sağlayacaktır.


Erkekler beklentilerinizi duymak ister

Sekste kendini ifade eden bir kadın ,erkeğin neyi nasıl yapacağını bilmesine ve kendini rahat hissetmesine olanak sağlar.Hiç tepki vermeyen,beklentisini söylemeyen bir kadınla sevişmek, erkek için okyanusta kaybolmuş bir teknede kürek çekmek gibidir.

Erkekler seksi iç çamaşırları ve kıyafet ister

Erkekleri yatakta çıldırtan şeylerden birisi de hepimizin bildiği gibi erotik iç çamaşırı ve kıyafetler.Özellikle dantel,saten iç çamaşırları,siyah ve kırmızı jartiyerli çoraplar ideal erkek azdırıcı etkiye sahiptirler.Bununla birlikte ,eşinizi veya kocanızın farklı kıyafet veya ayakkabı fetişi olabilir,konuşarak beklentisini öğrenirseniz o tür giysiler seçmeniz daha isabetli olabilir.


Erkekler fantezi ister

Çoğu cinsellik yazımızda ele aldığımız üzere,fantezi sevmeyen erkek yok denecek kadar azdır.İlişkinizin boyutuna ve kişisel değerlere saygıya göre ayarlanmış cinsel fanteziler erkek cinselliğinde afrodizyak etki yapar.


Erkekler doğal seks ister(spontane sevişme)

Doğal seksten kastettiğimiz şu;İlla yatak odasına hapsedilmemiş,evin bir köşesinde, cinsel dürtülerin kabardığı bir anda yapılan seks...

Örneğin eşinizle birlikte mutfaktasınız ve kocanız size o an çekici geldi;Mutfak eldivenlerinizi çıkarın ve hemen o an onu baştan çıkaracak güzel bir sevişmeye imza atın! Mutfak masası,salondaki kanepe,klozet ve daha bir sürü ev içi mekanı seks mabedine çevirmeniz, erkekler için afrodizyak etkisi yapar.


Erkekler oral seks ister

Hayır diyenini duydunuz mu hiç? Fazla söze gerek olmayan,tüm erkekler için azdırıcı işlevi gören belkide tek istek...

Erkek anal bölgesinin uyarılmasını ister

Bilen bilir ama çoğu kadının duyduğunda veya şahit olduğunda oldukça şaşırdığı bir beklentidir bu...Erkek yüzüstü yatarken bel, kalça ve poposunun şefkatle okşanması ,dairesel hareketlerle arkadan cinsel organı ve testislerine ulaşılması çok tahrik edicidir.

Bu isteğini söylemeyen,yanlış anlaşılmaktan utanan bir eşiniz veya sevgiliniz var ise, onu yüzüstü yatırın ve cesaretlendirerek açıkladığım şekilde poposunu ve cinsel bölgelerini okşayın.Ardından ne kadar azıp ,size neler yaptığını görecek ve çok şaşıracaksınız!


Erkekler şefkat ister

Yukarıda açıkladığımız tüm erkekleri baştan çıkarma yollarını denerken aklınızda tutmanız gereken tek bir şey var sevgili arkadaşlar.O da; Erkek ne isterse istesin,sizden şefkat alamazsa kendini yeteri kadar güvende hissetmez.,.

Erkekler eşi veya sevgilisinde- dozunda- bir anne figürü görmek isterler.Bu nedenle, ölçülü bir şefkat cinsel hayatınızda hep olsun...Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop'ta eşinizi veya sevgilinizi baştan çıkarmaya yardımcı olacak seks oyuncakları bulunmakta...Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.
Mahrem Shop'a gitmek için linki tıklayabilirsiniz:  http://mahremshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top