Erkekleri Baştan Çıkaran 5 Kadın Davranışı


Erkekleri Tahrik Eden Hareketler

Bir erkeği cinsel anlamda tahrik eden (deyim yerinde ise azdıran) bazı hareket ve davranışlar vardır...Eğer erkeklerin ilgisini çeken seksi bir kadın olmak istiyorsanız,bu tür davranışları dozunda sergilmeniz,size olan ilgilerinin artmasına yardımcı olabilir.

Şimdi sırasıyla,resimli anlatımla bu tavır ve davranışların neler olduğunu inceleyelim;

Erkeğin Cinsel Açıdan İlgisini Çekmeye Yardım Edecek Davranışlar Neler?

1- Sohbet Esnasında Dudak Isırmak 

Bir kadının veya genç kızın erkekle sohbet ederken farkında olmadan hafifçe dudağını ısırması o kadının cinsel anlamda uyarıldığının göstergelerinden birisidir...Erkeklerin çoğu konuşurken veya dinlerken dudağını hafifçe ısıran bir bayan gördüklerinde içgüdüsel olarak (farkında olmadan)tahrik olurlar.


2- Boynu ve Saçları Okşamak

Kadınların  bir erkekle sohbet ederken saçlarını okşaması o erkeğe duydukları ilginin en büyük kanıtlarındandır...Eğer cinsel bir çekim de yakalamak istiyorsanız,saç uçlarını hafifçe kıvırıp oynarken,arada bir boyun ve ensenize dokunup parmaklarınızı bu bölgede gezdirin.


3- Bakışları Dudak ve Gözlerine Odaklamak

Karşınızdaki erkek bir şeyler anlatırken fark edeceği şekilde dudaklarına odaklanmak,arada masum bir utangaçlıkla bakışları dudaklardan çekip gözlerine bakmak,o erkeğe seksüel anlamda vereceğiniz en güçlü sinyallerden birisidir.


4- Frikik Vermek

‘’Teşhircilik nedir,nasıl yapılır?’’ isimli yazımda detaylı olarak açıkladığım gibi,farkında değilmişçesine verilen abartısız frikikler,erkekleri uyarmanın en etkili yollarından birisidir.

Özellikle bacak ve göğüs frikikleri tam anlamıyla ‘’azdırıcı’’ etki yaparlar.Tekrar vurgulamak istediğim nokta ise;Dekolte ve frikik konusununda aşırıya kaçmamanız.Bu tür bir teşhir,erkeğin sizden kaçmasına da neden olabilir.


5- Farklı Anlamlara Gelen Kelime ve Cümleler Kullanmak

Gerçek anlamının yanı sıra cinsel çağrışımları da olan kelime ve cümleleri kullanmanız ve hemen sonrasında; masum ,utangaç kız edasına bürünmeniz,en garantili baştan çıkarma yöntemlerinden birisidir.

Hep uyardığım gibi,bu tür sözleri ardı ardına kurmayın,sohbet aralarına serpiştirin.Yoksa ilgisini çekmeye çalıştığınız erkek size farklı bir gözle bakabilir.

Şu yazı da ilginizi çekebilir;Bir erkeği yatakta azdırmanın yolları http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Bir-Erkegi-Yatakta-Azdirmanin-Yollari/7957 

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top