Erkekleri seksten soğutan 5 kadın davranışı!


Bir erkek neden seksten kaçar?

‘’Erkekler yatakta ne ister ?‘’ isimli yazımda,erkeklerin yatakta hoşlandığı şeyleri ve kadından sekse dair beklentilerini bilimsel verilerle açıklamıştım...Arzu eden okuyucularım,bu sayfanın en altındaki linki tıklayarak o yazımı da okuyabilirler.

Bu makalemin konusu ise, erkeklerin sevişirken sevmediği,hatta nefret ettiği şeyler neler? Sorusunun cevaplarını içermekte.

Erkekleri cinsellikten soğutan kadınların yaptığı 5 hata!

1- Yatakta ilgisiz ve hareketsiz kadın

İster kocanız olsun ister sevgiliniz, hiç farketmeksizin,tüm erkekler yatakta aktif olmayan bir kadınla sevişmekten nefret ederler.

Öylece uzanmış yatan,her şeyi erkekten bekleyen,bir de bunların üstüne, mimiklerinden zevk alıp-almadığı bile anlaşılmayan bir kadınla sevişmek erkeğe zulüm gibi gelir.

Eğer sevişmeye başladıktan bir süre sonra erkeğin penisi sertliğini kaybediyorsa,onun sevişmekten vazgeçtiğini hissediyorsanız ve nedenini bir türlü anlayamıyorsanız,bu durum sizin yatakta aşırı derecede pasif olmanızdan kaynaklanıyor olabilir.


2- Oral seks sevmeyen kadın

Oral seks cinsel yaşamın ayrılmaz bir parçasıdır.Karısının,kız arkadaşının kendisine oral seks yapmasını istemeyen erkek yok denecek kadar azdır.Aynı zamanda,erkekler kadında oral seks yapmayı da severler.Erkeklerin çoğu kadına oral seks yapmaktan fiziksel olarak zevk almazlar ancak,kadını oral seks ile mutlu ettiğini düşünerek,psikolojik bir doyuma ulaşırlar.Yani,erkeğin kadına oral seks yapmaktan aldığı zevk daha çok erkeklik iç güdülerini doyurmakla ilgilidir.

Çeşitli nedenlerle (hijyen,psikolojik takıntılar,sağlık,değerler v.d) erkeğe oral seks yapmayan,hem de erkeğin kendisine oral seks yapmasına izin vermeyen bir kadınla seks,erkek için zirvesine asla ulaşılmayacak bir dağa tırmanmak gibidir.Bir süre sonra bu dağa tırmanmaktan vazgeçmesi ve yeni dağlar araması ise yüksek ihtimaldir.

Eğer altında psikiyatrik bir neden (obsesyon gibi) yok ise,erkeğinize oral seks yaparak onu mutlu etmenin ve size de oral seks yapmasına izin vermenin yollarını arayın.

Oral seks hakkında bilgi ve tecrübenizi artırmak için ‘’Oral seks nedir,mükemmel oral seks nasıl yapılır?’’ isimli yazımı okumanızı tavsiye ederim.


3-Sadece misyoner pozisyonunda sevişen kadın

‘’Erkek üzerime çıksın,işini görsün,orgazm olsun,belki ben de olurum...’’ anlayışının sekse yansımış halidir;Sürekli misyoner pozisyonunda sevişmek...

Dünyada en çok kullanılan pozisyon olan misyoner pozisyonunda sevişmek elbette normal ancak,tüm cinsel ilişkileri bu pozisyonda yaşamak isteyen,üste çıkmayan,doggy(domalma) sevmeyen,özetle sadece altta olacağı pozisyonları tercihe den bir kadınla sevişmek erkeği bıktırır...Çünkü her erkek yatakta bazen kontrolü kadının eline almasını ister.


4- Sevişirken konuşmayan kadın

Seks esnasında konuşmayı çok seven bir millet değiliz...Özellikle kadınlar bırakın konuşmayı,zevkten inlemeyi veya çığlık atmayı bile ayıp sayarlar,utanırlar.Bu durum giderek değişmeye başlasa da, hala önemli oranda kadın sevişirken argo ve küfürlü konuşmayı kötü bir şey olarak görür.

Ancak yapılan bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, hem kadın hem de erkek seks esnasında argo konuşarak hayvansı dürtülerini doyurmak ister.Bu dürtüyle yüzleşen insanlar argo ve küfürlü seksten hoşlanırken,bu dürtüsünden utanan veya korkanlar ise suskun kalmayı tercih ederler.

İstisnasız her erkek seks esnasında gururunu okşayacak,abartıya kaçmayan argo sözler duymak ister.Eğer erkeğinizi yatakta baştan çıkarmak ve çıldırtmak istiyorsanız,sevişirken ‘’put’’ gibi sessiz kalmayın.

Sevişirken hangi argo sözlerin kullanılabileceğine dair şu yazımı okumanızı tavsiye ederim; ‘’Sevişirken kullanılabilecek argo sözler ve küfürler’’


5- Anal seks istemeyen kadın

En önemli konuyu en sona bıraktım...Anal seks hakkında cinsellik sayfasında yer alan 4 farklı yazım günde yaklaşık üç bin kişi tarafından okunmakta.Anal seks,cinsel hayatın en çok merak edilen ve kafa karışıklığı yaşanan alanı diyebilirim.

Erkeklerin büyük bir kısmı,anal sekse ‘’tutku’’ olarak bakarlar.Erkeklerin neden ters ilişki istediğini psikolojik ve fiziksel nedenleri ile ‘’Erkekler yatakta ne ister ?’’ isimli yazımda ele almıştım.Özetlemek gerekirse;Kadını tam anlamıyla teslim almanın erkekteki anlamı ona arkadan da sahip olmaktır...Ters ilişki yaşamadığı bir kadınla seks,erkek için hep yarımdır,hep eksiktir.

İnançlarınız,değerleriniz veya sağlık sorunlarınız(hemoroid v.d) nedenleriyle ters ilişki yaşamıyorsanız son derece haklısınız...Ancak bu nedenler dışında başka sorunlardan dolayı anal seks yapmıyorsanız (acıması,hijyen sorunları v.d) anal seks için uygun ürünler alarak kolay ve acısız bir ters ilişki yaşayıp erkeğinize o en çok istediği şeyi verebilirsiniz.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan,kadınların çalıştırdığı Güzelim Shop’ta anal seksi acısız ve zevkli yapmanızı sağlayacak anal rahatlatıcı kremler ve kayganlaştırıcılar bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Güzelim Shop ‘’Kayganlaştırıcılar’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz http://guzelimshop.com/index.php?route=product/category&path=67

Şu yazı da ilginizi çekebilir ;Erkekler yatakta ne ister ?  http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Erkekler-yatakta-ne-ister--/2525

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top