Erkeklerin sekste dikkatini dağıtan 7 şey!


Erkeklerin sevişirken kafasına takılan şeyler

‘’Erkeklerin yatakta düşündüğü 5 şey’’ isimli yazımda,bir erkeğin cinsel ilişki esnasında yaşadığı temel kaygıları esprili bir dille ele almıştım...

Bu makalemin konusu ise biraz daha farklı.Erkeklerin,seks anında kadında görmek istediği ama göremeyince huzursuz olduğu şeyleri ele alacağım.Bir erkeği yatakta mutlu etmek istiyorsanız,aşağıda sıraladığım hususlara dikkat etmeniz faydalı olabilir;)

Erkeklerin cinsel ilişki esnasında aklına gelen sorular 

Gözleri neden açık?

Öpüşürken veya seks anında gözleriniz açık ise aman dikkat! Çünkü gözleri açık olarak sevişen bir kadın,erkeklerde ;‘’Acaba zevk almıyor mu?’’,’’Acaba iyi sevişemiyor muyum?’’ gibi soruların aklına gelmesine neden olabilir.Aynı şeyi gözleri açık öpüşen veya sevişen bir erkek için kadın da düşünebilir ama,erkekler seks performansı anlamında kadınlardan daha komplekslidirler(erkekler kızmayın ama gerçek bu)! ;)

O nedenle,sevişirken veya öpüşürken gözleriniz açık ise,kapatıverin!Tam tersi de söz konusu;Bir erkeği seks esnasında yetersiz hissetirmek istiyorsanız,sürekli gözleriniz açık sevişin. (imza:Şeytanın avukatı;)


Neden ıslanmadı?

Normalde vajinal kuruluk sorunu yaşamayan ama sevişirken dikkati aniden dağılıp yeterince sıvı salgılamayan kadın da erkekleri endişelendirir...Kadının o an kendisini istemediği hissine kapılan erkek,aniden seksten soğuyup,seksi yarıda dahi bırakabilir.Bu noktada sanırım en garantili yol,kaliteli bir kayganlaştırıcı kullanmak.

Neden gıdıklandı?

Oral seks,boyun ve göğüs uyarımı gibi cinsel ilişki ritüellerinden gıdıklanıp bunu istemeyen bir kadınsanız,erkeğin yatakta tüm hayallerini suya düşürmüş olabilirsiniz...Bazı kadınlar her zaman belirli bölgelerinden gıdıklanıp,uyarım istemezken,bazıları ise bir geçici bir huylanma yaşayabilirler.Erkeği yatakta iyi hissettirmek için en iyisi, baştan konuşup yasaklı bölgelerin sınırlarını çizmek olacaktır ;)


Neden gülüyor?

Ah o gülme krizleri...Sekse yeterince konsantre olamadığımız anlarda veya seks esnasında yaşanan bir sakarlıktan dolayı patlattığımız kahkahalar erkeğin tüm cinsel isteğini bir anda yok eder!

Bırakın kahkayı,sevişirken kadının gülmesi bile erkeği cinsel performans anlamında fırtınalı sularda çaresiz bırakmaya yeterlidir.

Tavsiyem; Sevişirken gülme krizi geldiğini veya geleceğini hissediyorsanız,o çok istiyor diye kendini zorlayıp sekse devam etmeyin.Çünkü eninde sonunda patlayacaksanız! ;)

Bir şeye hiç başlamamak,yarı yoldan dönmekten daha az eziyetlidir kızlar!

Acaba canımı acıyor?

Seks esnasında genellikle inleyen bir kadının aşırı tahrik olup çığlıklar atması da erkeği ürküten bir diğer sorundur.Gürültülü seks erkeği genel anlamda huzursuz eder...Çünkü toplum yapımız gereği aşırı sevinç ve zevk gösterilerini pek sevmeyiz.

Eğer sevişirken çığlık atacak kadar zevke geldiyseniz, ‘’ Canı mı acıdı?’’, ‘’Başka birini düşündüğü için mi çok tahrik oldu?’’ gibi erkek kuruntularına maruz kalmanız yüksek ihtimal;)


Neden bu kadar arzulu?

İşte size iki ucu da b.... olan bir konu daha...Sevişirken kayıtsız kalsan sorun,aşırı istekli olsan yine sorun!Cinsel ilişkide aşırı arzulu bir kadın da,erkeklerin kaygı yaşamasına neden olabilir.’’Kimi düşündü de bu kadar azdı?’’ ,’’ Rol mü yapıyor yoksa gerçekten istekli mi?’’ akla gelen klasik erkek kaygılarıdır.


Neden seks oyuncağı istiyor?!

Cinsel hayatınıza renk katmak için vibratör veya dildo satın almak isterseniz vay halinize! Gerçi son yıllarda evli çiftler bu sorunu büyük oranda aştılar ama,yine de önemli bir kısım erkek ,eşinin seks oyuncağı talebini endişe ile karşılayabiliyor.’’ Benden sıkıldı mı?’’, ‘’Başka bir erkekle mi sevişmek istiyor?’’ gibi sorular hemen akıllarına geliveriyor!

Daha önce bazı yazılarımda da ele aldığım gibi,erkekler sekse sizin gibi yaklaşmazlar...Onların tek kaygısı erkekliğini ispat etmektir.Ama bu durum sizin vibratör hevesinizi söndürmeniz anlamına da gelememeli!

Alın kocanızı (veya sevgilinizi) karşınıza,güzelce konuşun...Hiç bir seks oyuncağının onun yerini tutmayacağını,sadece seks yaşamınıza heyecan katmak istediğinizi açıklayın.Sonra da,birlikte sitemizin alt kuruluşu olan,Güzelim Shop’a girin,kendinize uygun seks oyuncaklarını beğenin.

Güzelim Shop’u kadınların çalıştırdığını öğrenen eşiniz daha kolay ikna olacaktır;) Güzelim Shop ‘ a girmek için linki tıklayabilirsiniz http://guzelimshop.com

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top