Erkeklerin yatak performansı hakkında şaşırtıcı gerçekler


Erkeklerin seks performansına dair ilginç gerçekler

Konu cinsellik olunca mangalda kül bırakmayan Türk erkeği gerçekten abarttığı kadar iyi sevişiyor mu?

Aslında bizim toplumumuzda biraz daha abartılmış olsa da, dünyadaki tüm erkekler yatakta en iyi olduklarını iddia ederler! Kadınların gözlemleri ve bilim insanların araştırma sonuçları ise çoğu zaman bu iddialarla örtüşmez :)

Erkek cinselliğine dair az bilinen veya bilinmeyen gerçekleri okuduğunuzda sanırım bana hak vereceksiniz.Hazırsanız başlayalım kızlar! 

En iyi penis eğri penistir

Düz penisin de kendine göre uzmanlaştığı alanlar var ama,eğri (curved) penisle klitoris uyarılması ve G Noktası orgazmı yaşama ihtimali daha yüksektir.Yukarı eğimli penis G Noktası uyarımı için idealken,aşağı eğimli penis klitoris ve vajinayı aynı anda uyarır.


En iyi sevişen erkekler göbekli erkeklerdir

Belki bazılarınız okumuştur,İngiltere’de yapılan bilimsel bir çalışmaya göre,hafif göbekli erkekler fit ve kaslı olanlardan daha iyi seks yapıyorlarmış.Bu tip erkeklerin daha güçlü oldukları ve kadını daha fazla tatmin eden bir performans sergiledikleri yine bu çalışmanın sonuçlarından bazıları...Tabi bu çalışmada obez bir erkekten söz edilmiyor.Birazcık göbekli,hafif kilolu erkek diyelim :)


Anal bölgesi uyarılan erkek daha iyi sevişir

Sevgiliniz veya kocanız çeşitli ön yargılar nedeniyle anal bölgesine dokunmanızdan hoşlanmıyorsa ne yapıp edin,onu anal uyarılmaya ikna edin!

Özellikle seks esnasında anüs civarını parmak veya bir seks oyuncağı ile uyarın.Zevkten deliye döndüğünü ve daha ateşli, seviştiğini göreceksiniz;)

Her erkek masturbasyon yapar ve  mutlaka bir kadını hayal eder

Kadın mastürbasyonu ve erkek mastürbasyonu birbirinden farklıdır.Kadınlar veya genç kızlar masturbasyon yaparken bir erkeği düşünme gereği duymazlar.Elbette bir erkeği hayal ederek mastürbasyon da yaparlar ama bu bir zorunluluk değildir.

Evli / bekar fark etmeksizin,erkekler  mutlaka hayalinde bir kadını canlandırıp mastürbasyon yaparlar.Hayalindeki kadın sevgilisi, eşi,etkilendiği bir kadın,hatta hayatında ilk kez gördüğü bir genç kız bile olabilir.Kocanız size masturbasyon yapmadığını veya yaparsa bile sizi düşünerek yaptığını söylüyorsa bilin ki bu kocaman bir yalan! :)


Erkek boşaldıktan sonra ikinci kez sevişmek için mutlaka ara vermelidir

Porno filmlerde gördüklerinize veya arkadaş sohbetlerinde dolaşan efsanelere inanmayın!Orgazm olduktan sonra her erkek bir süre ara vermek zorundadır.Boşaldığı halde hiç boşalmamış gibi sekse devam eden,penis sertliği hep aynı kalan bir erkek yoktur.Zaten bu durum bilimsel olarak da doğru değildir.

Ereksiyon hapı kullanımı,genetik özellikler,uzun süre seks yapmamak gibi nedenlerle boşaldığı halde penisi sertliğini kaybetmeyen erkekler vardır.Ama bu onun ikinci kez seks istediği anlamına gelmez.Sadece sizi tatmin etmek veya güç gösterisi yapmak için sekse devam ediyordur :)

Erkekten erkeğe değişmekle birlikte,bir erkeğin yeniden seks istemesi,tekrar tahrik olması için 15- 60 dakika arası bir süre gerekir.

Bu alanda konular biriktikçe seriye devam edeceğim.Sevgiyle kalın güzeller! :)

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top