Erken Boşalma Tedavisinde Suni Vajina Kullanımı


Erken Boşalma Sorununda Suni Vajina İşe Yarar mı?

Erken boşalma sorununun geçici (semptomatik) çözümü için kullanılan geciktirici sprey ve kremlere dair detaylı bilgilendirme içeren yazımda,’’en iyi geciktirici hangisi?’’ sorusunun cevabını vermiştim...

Bu yazımda ise,tıptaki ismi ‘’prematür ejakülasyon’’ olan erken boşalmanın tedavisinde suni vajina kullanımı yöntemini ayrıntılı olarak açıklayacağım.Hem etkili hem de keyifli olduğunu düşündüğüm bu yöntem,dilerim sorunun çözümüne katkıda bulunur.

Yazıma başlamadan önce,her zaman altını çizdiğim bir gerçeği tekrar vurgulamak isterim:Erken boşalma tedavi edilebilen bir hastalıktır.Doktorunuzun önerdiği tedaviyi uygulamak daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olabilir.Bu minik hatırlatmadan sonra,’’suni vajina ile boşalma kontrolü nasıl sağlanıyor?’’ sorusunu cevaplayalım;

Aslında cinsel terapi yapan önemli sayıdaki psikiyatrist,ürolog ve kadın doğum uzmanı erken boşalma tedavisinde yardımcı ürün olarak suni vajina tavsiye ediyorlar.Elbette suni vajina ,yarım kalça gibi seks oyuncakları tek başına boşalma kontrolü için önerilmiyor.Fiziksel muayene ve psikolojik bulguların ardından sorunun kaynağı netleştiriliyor ve suni vajina egzersizleri tavsiye ediliyor.

Suni vajina ile boşalma kontrolü egzersizleri ufak farklılıklar gösterse de genelde şu şekilde yapılması öneriliyor;

Adım 1

Fiziksel ve psikolojik olarak kendinizi rahat bırakın.Olabildiğince dış etkenlerden sıyrılıp,suni vajinayla mastürbasyon yapmaya başlayın.Kullanım esnasında derin-derin nefes alıp verin.Bu arada ek bir bilgi de vereyim;Nefes egzersizleri ve nefes kontrolü,uzun süreli cinsel birleşmede kritik öneme sahiptir.


Adım 2

Suni vajinayla mastürbasyon yaparken boşalacağınızı hissettiğiniz anda penisinizi suni vajinadan çıkarın.Burada önemli olan nokta;Son ana kadar bekleyip tam ejakülasyon(boşalma)olacağı zaman penisi,suni vajinadan çıkarmak.

Adım 3

Çıkardığınız andan itibaren 10 saniye bekleyin,akabinde suni vajina ile tekrar birleşme yaşayın.Yavaş hareketlerle ve olabildiğince sakin şekilde devam edin.Amacınız;2. Adımdaki boşalma hissi kaç dakikada oluştuysa,bu sefer o süreyi yüzde 30 artırmak olsun.Örneğin;Kullandığınız ilk seferde 1 dakikada(60 saniye) boşalma hissi yaşadıysanız,ara verdikten sonraki adımda bu süreyi 80 saniyeye taşımaya çalışın.


Adım 4

Bu şekilde başlat-boşalacakken bırak egzersizlerini her gün 15-20 dakika yapın.Finalde ise boşalmayın.


Ek Öneriler;

Uzun süreli bir program olduğu için hemen sonuç bekleyerek strese girmeyin.Stres,erkekte boşalmayı tetikleyen en önemli unsurlardan birisidir.3 ay boyunca düzenli olarak günde 15-20 dakika yapılması gerekir.

Suni vajina kullanımına ek olarak,pelvik taban kaslarını güçlendiren kegel egzersizleri yaparsanız,daha etkili sonuç alırsınız.

Kaliteli,sağlığa zarar vermeyen ve et dokusunda malzemeden üretilmiş suni vajina ve mastürbatörler kullanın.Ucuz ürünlerden kaçının.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli suni vajina çeşitleri bulunmakta...Mahremiyetinize ve sağlığınıza gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem Shop ‘’suni vajinalar’’sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/suni-vajina-masturbatorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top