Eşimi Vibratör Kullanmaya Nasıl İkna Ederim?


Bir Kadını Seks Oyuncakları Kullanmaya İkna Etmenin Yolları

Çoğu erkek eşi veya sevgilisiyle cinsel yaşamlarını renklendirmek için sex oyuncakları satın almak istemekte ancak,karşı tarafın tepkisi nedeniyle bu heves gerçekleşememekte...

Türk kadını yapısı gereği cinsel hayatında genellikle utangaç ve gelenekçidir.Cinselliğe ilgi arttıkça,ilişkinin yıpranacağını düşünüp huzursuz olur...Aslına bu ön yargının oluşmasında kocalarının da payı büyüktür.Çünkü erkek herhangi bir alt yapı hazırlamadan eşinden seksle ilgili üst düzey beklentiler içerisine girer.

Bu yazımda,kadının psikolojik ve duygusal özellikleri temelinde konuyu ele alıp,nasıl daha yenilikçi bir cinsel yaşama yelken açılabileceğini örnekleri ile açıklayacağım.

Karımı /sevgilimi seks oyuncakları kullanmaya nasıl ikna edebilirim?

Güven verici olun

Bilmeniz gereken ilk kural şu;Kadın kendisini güvende hissetmediği hiçbir şeyi veya ortamı kabul etmez...Önce neden böyle bir şey istediğinizi sakin ve anlaşılır bir şekilde açıklayın.

Şöyle bir konuşma faydalı olabilir;’’Aşkım,seni çok seviyorum,senin de beni sevdiğini biliyorum...Ancak cinsel hayatımızda farklı heyecanlar yaşayarak,senin de değişik zevkler tatmanı istiyorum.Bana çok iyi bir eş oldun,bunun için teşekkür ederim...Ben de sana minik bir jest yapıp vibratör almak istiyorum.Bu isteğimi kabul edersen memnun olurum.’’

Ekstrem seks oyuncaklarından uzak durun

25 cm ve üzeri mega boy bir vibratör,kelepçe,kırbaç,büyük boy anal tıkaç ilk aklıma gelen seks oyuncakları...Bu tür seks oyuncakları ilk kez deneyecek bir kadın için göz korkutucu olabilir.Adım-adım ilerlenmesi daha isabetli olacaktır.İlk alışverişinizde 15-20 cm arası bir vibratör veya dildo daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

Konuyla ilgili aşırı espriler yapmayın

Eşinize konuyu açtınız ve ürkek de olsa merakla sizi dinliyor.İşte bu aşamada onu rahatlatmak düşüncesi ile asla şakalar ve espriler yapmayın!

Böyle bir yaklaşım,ilk maddede açıkladığım güveni temelinden sarsar ve karınız tekrar kabuğuna çekilip,teklifinizi reddeder.

Örneğin:’’ Aşkım yaa,ne güzel işte!Kocaman bir vibratörle seks yapmanın zevkini tadacaksın :)’’ yerine,’’Aşkım,benim penisimden farklı boy ve çapta bir vibratörle cinsel deneyim yaşamak senin de hoşuna gidebilir.’’ Cümlesi daha güven vericidir.

İkna olmaya başladığında seçimi ona bırakın

Eşinizle bu temelde konuştunuz,’’peki amdem deneyelim.’’ Gibi bir cümle kurdu...O aşamada internetten bir erotik shop sitesine girip,seks oyuncağı seçimini ona bırakmanız daha isabetli olacaktır.Eğer seçim konusunda hala utangaç ve çekimser ise,güven verici soru cümleleri ile onu cesaretlendirmeniz gerekir.Örneğin:’’Sence şu nasıl?’’

Kaliteli ve sağlıklı ürünler tercih edin

Çoğu erkeğin yaptığı kritik hatalardan birisi de,eşini ikna ettikten sonra kalitesiz vibratör alıp,kadını seksten soğutmaktır...O kadar engeli aşıp,sırf üç beş liranın hesabı ile eşine ucuz vibratör veya dildo olan bir koca,deyim yerindeyse ;Irmaktan geçip,derede boğulmaktadır...

Plastik olmayan,silikondan imal edilmiş,et hissi veren,kullanırken kadının gerçek penise yakın bir haz almasını sağlayan kaliteli ve sağlıklı vibratörler satın alın.Aksi takdirde eşiniz sex oyuncağını bir kez bile kullanmadan çöpe atar,o kadar emeğiniz ve paranız heba olur.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı seks oyuncakları bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ‘’vibratörler’’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/


Konuyla ilgili şu yazımız da ilginizi çekebilir: Vibratör kullanımı(Resimli anlatım)  http://guzelimguzel.com/Detay/Cinsellik/Vibrator-kullanimi-(resimli-anlatim)/7883

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top