Eşinize vibratör hediye etmeniz için 4 neden!


‘’Eşime /Kız arkadaşıma ne hediye alsam? ‘’ diyen erkekler için alternatif bir öneri...

Doğum günü,evlilik yıldönümü, birlikteliğin 1. Yılı gibi özel günler için eşine veya sevgilisine hediye bakan erkeklerin büyük kısmı şu ürünleri tercih ederler;

Parfüm (Bir de free shop’tan ucuza alırsanız sizden iyisi yok)

Cep telefonu (Artık akıllı telefon diyebiliriz)

I pad / Tablet

Yüzük (Tek taş/Çok taş pırlanta makbul olanları)

Saat (Sanırım bu hediyenin ismini çok yakında Apple Watch veya Akıllı saat olarak değiştireceğiz)

Peki erkek dünyası bir elin parmaklarını geçmeyen sayıda hediye arasında sıkışıp,birbirlerinin kopyası hediyeler alırken farklılaşmaya ne dersiniz?

Bu yazımda,sizi eşinize veya kız arkadaşınıza vibratör almaya ikna etmeye çalışacağım...İşimin zor olduğunun farkındayım ama, biraz da sizin önyargılarınızı kırıp cesur olmanız ikna olmanıza yetecek gibi.


Vibratör hediye etmek bir güven göstergesidir

Penis boyu,seks performansı,seksin süresi gibi gerekli-gereksiz her konuda korku ve komplekslerinizin olmadığını ifade eden en güzel hediye vibratör veya dildodur...

Eşine veya sevgilisine vibratör hediye eden bir erkek özgüvenini sergilediği gibi,partnerine olan güvenini de bu hediye ile deklare eder.

Korku ve komplekslerin seni esir almasın...Hiç bir kadın bir seks oyuncağını senin yerine koymaz! 


Vibratör hediye etmek kadına özgürlük tanımaktır

Kendinden pay biç; Sokakta güzel bir kız görünce bakıyorsun,farklı bir kadınla sevişmeyi hayal ediyorsun,hatta bazen masum kaçamaklar yapıyorsun..

O ise sana sadık...Aldatmak bir yana,seni incitmemek için aklına bile böyle şeyler getirmiyor.Peki böyle düşünmesi onun farklı bir penisle seks yaşama hayalinin önünde engel mi?

Seni aldatmadan,ilişkiyi değersizleştirmeden,seninkinden farklı bir şekil ve ebatta penisle seks yapma isteğini giderecek en iyi yöntem,bilgin ve onayın dahilinde vibratör kullanmasıdır.Aklında kalmasın,’’nasıl bir duygu acaba ?’’ diye merak etmesin...Hatta, belden bağlamalı bir vibratör veya realistik penis al,ona farklı bir penisle sevişme hazzını bizzat sen yaşat!


Vibratör hediye etmek ilişkiye heyecan katmaktır

Aşıksınız,seviyorsunuz,mutlusunuz...Buraya kadar herşey güzel...Ama ya seks hayatı? Belli günlerde,standart pozisyonlarda sevişmek nereye kadar?

Belki şimdi bıkmadınız ama cinsel yaşamınızın bir monotonluğa gireceği şimdiden belli! Yol yakınken tedbirini al!

Yatak odanızı renklendirecek,eşinin veya sevgilinin heyecanını hep üst seviyede tutacak kaliteli seks oyuncaklarını ilişkine dahil et.


Vibratör hediye etmek cinsel iletişimi kuvvetlendirmektir

Bakma sen; ‘’Aşkım ne gerek var bunlara sen bana yetersin.’’ ,’’ Kocacım bu çok büyük neden aldın ki?’’ ‘’ Aşkım senin penisin bana yeter ‘’ gibi masum ve eşini incitmek istemeyen vefakar kadın cümlelerine...Kadın asilidir.Kocasının rencide olmasındansa herşeyi içine atar...O nedenle eşini cesaretlendir.İsteklerini,seksten beklentilerini öğren... Ona,bu beklentilerini karşılayacak hak ettiği güzel bir vibratör al.


Bu nedenler dahi seni eşine vibratör hediye etmeye ikna etmediyse, n11.com,hepsiburada.com seni bekliyor.Parfüm al veya saat :)

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve sağlıklı vibratör çeşitleri bulunmakta.Mahremiyetinize gösterilen kadın duyarlılığı huzurla alışveriş yapmanıza yardımcı olabilir.

Mahrem Shop ''Vibratörler'' sayfasına  gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/realistik-vibratorler/

Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top