Etkili Bir Geciktiricide Olması Gereken 3 Özellik


Güvenilir ve Kaliteli Geciktirici Nasıl Anlaşılır?

Geciktirici krem ve spreyler hakkında internette yüzlerce site,binlerce yorum bulunmakta...Özellikle forum sitelerinde sıkça ‘’en iyi geciktirici hangisi?’’sorusunun cevabı aranmakta...

Bu yazımda,geciktirici krem ve spreylerin etkinliğinin yanı sıra,yan etkileri ile de ele alıp,bazı tavsiyelerde bulunacağım.Dilerim bu yazı en kaliteli geciktiriciyi seçmenize yardımcı olur.

Etkili Bir Geciktirici Aşırı Uyuşma Hissi Yapmaz

‘’Geciktiriciler hakkında bilmeniz gereken 11 şey’’isimli yazımda da ele aldığım üzere,eczane veya sex shoplarda satılan çoğu geciktirici lidokain ve benzokain gibi lokal anestezik(bölgesel uyuşturucu)maddeler içerirler.

Lokal anestezik madde peniste duyarlılığı azaltarak boşalma kontrolüne yardımcı olur.Yani;Geciktiricilerin temel etki mekanizması peniste his azalması sağlamak üzerine kuruludur.Lakin,çoğu merdiven altı markada aşırı miktarda lidokain bulunur.Etkinlik elbette yüksek olur ancak aşırı uyuşma ve his kaybı nedeniyle erkek girdiği ilişkiden zevk alamaz.

Dolayısıyla her etkili geciktirici iyi değildir.Etken madde miktarı dozunda ayarlanmış olmalıdır.


Kaliteli Bir Geciktirici Yanma Hissi Yapmaz

Erkekler arasında yaygın bir kanı vardır;Sprey formunda olan geciktiriciler kadında yanma yapar,krem ise yapmaz.’’

Bu kanı hem doğru hem de yanlıştır.Nedenine gelince;Ucuz ve taklit geciktirici spreylerde kullanılan itici gaz cildi tahriş eder.Yanma,kızarıklık ve kaşıntı yapar.Bu rahatsızlıklar hem peniste hem de vajinada görülebilir.

Çünkü basınçla çıkışı sağlayan gaz,sağlık denetimi olmayan ucuz bir üründür...Oysa kaliteli ve orijinal geciktiricilerde kullanılan gaz sağlık otoritelerince onaylanmıştır.Cilde zarar vermez.

Aldığınız geciktirici sprey kadında yanma hissi yapıyorsa taklittir.Kullanmamanızı öneririm..Eğer bu sorunu yaşamak istemiyorsanız,orijinal sprey ve krem tercih ediniz.


İyi Geciktiricilerin Fiyatı Yüksektir

Kaliteli bir geciktirici markası 70-150 tl arasıdır.Bu ürünlerin bire-bir taklitleri ise orijinal denilerek 20-40 tl arası satılmaktadır.

Geciktirici alırken güvenilir siteleri tercih edin.İade garantisi veren bir site orijinal ürün satıyordur.Ucuz geciktirici satan sitelerin çoğunun iletişim sayfasında açık adres yoktur.Açık adresi olan,her an erişilebilen,satış destek danışmanı olan güvenilir siteler,geciktirici satın almak için en uygun seçenektir.

Tavsiye;Sitemizin alt kuruluşu olan Mahrem Shop’ta kaliteli ve orijinal ürünler satılmakta.Sağlığınıza gösterilen kadın özeni huzurla alışveriş yapmanıza vesile olabilir.

Mahrem Shop ‘’Erkeklere Özel Ürünler’ sayfasına gitmek için linki tıklayabilirsiniz:http://mahremshop.com/urun-kategori/erkeklere-ozel-urunler/


Güzelim Güzel Her yönü ile özgün ve yenilikçi kadın sitesi

Scroll To Top